Sexiest korenie, podľa nového výskumu

Pre stovky (ak nie tisíce) rokov ľudia hľadali afrodiziakum. Ustrice? Chocolate? Víno? Teraz jedna štúdia prišla s vedeckými dôkazmi pre určité “výkonné boostery” – a tieto majú všetko čo do činenia s “spicing” do vášho sexuálneho života…

0329 sexy foods vg

Vedci v oblasti potravín z University of Guelph analyzovali viac ako 150 štúdií zameraných na afrodiziakum, aby určili, ktoré potraviny by mohli skutočne zohrávať úlohu v sexytimes. A najlepšími víťazmi boli korenie: šafran, panax (alebo kórejský) ženšen a yohimbín (prírodná chemická látka z yohimbe stromov v západnej Afrike), zistilo, že zlepšujú ľudské sexuálne funkcie viac než akékoľvek iné jedlo.

Ďalšie potraviny spojené so zvýšeným sexuálnym správaním: muškátový oriešok, klinčeky, cesnak, zázvor a ambróza (ktorá sa tvorí v črevách spermií).

Štúdia tiež spočíva v tom, že niektoré potraviny, o ktorých sa predpokladá, že zvyšujú sexuálnu túžbu a / alebo výkonnosť: Španielska muška (prášok vytvorený z blistrových chrobákov, ktoré obsahujú toxín, môže byť nebezpečný) a alkohol (zvyšuje túžbu, ale znižuje výkonnosť). Tiež jed z Bufo ropucha, ktorý ľudia niekedy požívajú ako afrodiziakum, nefunguje a môže byť smrteľný. Jejda.

Máte nejaké obľúbené sexy jedlá – recepty alebo ingrediencie, ktoré sa cítite horšie ako ostatné?

Viac informácií o jedle a vašom pohlavnom styku:

  • Spice, ktorá zabije vašu sexuálnu jazdu?

  • Raňajky u svojho stola: Áno, možno nepijte túto takzvanú afrodiziakálnu kávu

Dos a nedá čokoláda

Viac spôsobov, ako získať Glamour

Navštívte Shopglamour.com za roztomilé veci od 10 dolárov!

Zadajte najnovšie hry Glamour!

sledujte nás na Twitteri

Pridajte nás na svoju domovskú stránku iGoogle

Foto: Thinkstock
Ссылка на основную публикацию
2019