5 Genius spôsoby, ako získať full-body cvičenie len skok dole

FOTO: Divoká Jayová fotografia

Keď premýšľate o skoku, pravdepodobne si predstavíte roztomilé dievčatá s pigtailmi, ktoré vyskočia na prehliadku, alebo možno nejaké krátke zasadnutie v telocvični (kde váš hlavný cieľ nebolo skončiť v zamotanom neporiadku). Ale Amanda Kloots sa pokúša zmeniť všetko, čo si myslíte, že viete o starom školskom cvičení s novou, vhodnou triedou, Lanom.

Kloots (bývalá rocketka a tanečnica v Broadwayi, ktorá vie, ako tónovať – ​​predtým bola predtým trénerom na Tela od Simone) sa stala skokanským génom, keď si prečítala, že spaľuje viac kalórií než bežať alebo plávať. “Nenávidím obe tieto,” pripúšťa, “takže som bol rád, no, chystám sa chytiť skok. Myslel som si, že by to bol taký úžasný cvičenie, aby si niekto mohol dostať na skúšobnú triedu, kde si nikdy nedáš lano. “

Je zrejmé, že bola na niečom – ako som zažil z prvej ruky na náhľade na lano v štúdiu Bandiera B. Trieda začala minútu skákacieho lana, po ktorom nasledovala jednostranná doska … štyri krát. (Intenzívne!) Ale cvičenie Kloots využíva lano takým spôsobom, akým som si nikdy nepomyslel, používam klamne jednoduchý nástroj ako podložku na zacielenie na zbrane, glutes a abs v hodinovej triede, ktorá sa venuje internému kardio tréningu.

Inými slovami, je to hard-core multitasker – nehovoriac o dovolenku-pripravený jeden, ktorý je prenosný aj celkom kalórie drvič. A nemusíte byť v New Yorku, aby ste to skúsili z prvej ruky; Kloots dali dohromady celodennú rutinu len pre čitateľov Good + Good.

Či už cestujete, alebo len chcete prepínať svoju rutinnú telocvičňu, chyťte skok do povrazu a pripravte sa na tónovanie hlavy.

FOTO: Divoká Jayová fotografia

Ukážka

Aby ste to správne napálili, držte lanové rúčky vysoko a zdvihnite nohy do silnej polohy V, čo vám dáva chrbtom pekné, plné roztiahnutie, hovorí Kloots. “Musíš skutočne vytiahnuť z bokov,” vysvetľuje, “takže sa tiahneš všetky svoje svaly.”

Reps: jedna sada 10.

FOTO: Divoká Jayová fotografia

Ukážka s twistom

Akonáhle ste skončili s týmito, skúste inú variantu – tentoraz mierne krútenie a zníženie zbraní na stranu. Tieto rozšírenia ramien pomáhajú zacieľovať na vaše oblúky.

Reps: jedna sada 10, striedajúca sa medzi stranami.

FOTO: Divoká Jayová fotografia

Stála séria abs

Postavte sa vysoko a naozaj dosiahnite, skoro ako keby ste stáli medzi dvoma úzkymi stenami (inými slovami, bez spadnutia dopredu alebo dozadu). “Naozaj mám rád robiť stojace abs, pretože musíte bojovať proti gravitácii,” hovorí Kloots. “Keď robíte drvenie na podlahe, môžete podvádzať, pretože nezvyšujete tak vysoko, ako by ste mali naozaj.” Tieto stehličky si zmietajú okolo pasu a zahnúť sa na oblúky, vysvetľuje – a je takmer nemožné, aby ste utiekli s uvedením menej ako 100% úsilie.

Reps: 24 na každej strane.

FOTO: Divoká Jayová fotografia

Skáča bok po boku

Stlačte nohy spolu a skočte zo strany na stranu. “Pracujete so svojimi absmi a oblúkmi, ale to tiež zasiahne vaše vonkajšie a vnútorné stehná, pretože si lepíte nohy dohromady,” hovorí Kloots.

Reps: Choďte na 20 skokov pre prvú sadu, potom odpočívajte. Zvyšujte každú sadu o 10, kým nedosiahnete 100 skokov.

FOTO: Divoká Jayová fotografia

Crossover skoky

Toto pokročilé skokové lano môže byť trochu ťažké sa naučiť (musíte prekročiť ruky a skákať cez slučku, ktorú robíte), ale akonáhle ho zamknete, je to super vzrušujúce, Kloots raves. “Pracujete na koordinácii s trochou pridanej abitácie,” hovorí. “Musíte len dostať rytmus lana.” Do troch bežných skokov, potom pridajte crossover na štvrtý.

Reps: 100 skokov, ktoré sa držia tých troch bežných skokov / jedného krížového vzorca.

Skôr ako začnete skočiť, nafúknite sa na dobre a dobre čitateľské čitateľské skúšané a skutočné predkrmy. A nezabudnite: Hydratácia je ešte dôležitejšia pre letné tréningy. Dobrá vec, máme tento vynikajúci recept na kúpeľnú vodu.

Pozrieť viac:

Oficiálny Blake Lively tréning: podľa jej trénera

Oficiálny tréning Karlie Kloss: podľa jej trénera

Jennifer Aniston dáva na výbuch “bump-watch”

Ссылка на основную публикацию
2019