Toto video z ružového sledovania fanúšikov zakrývajú svoje pieseň bude teplo vaše srdce

Pinkov hlas je medzi najznámejšími v Hollywoode. Jej pesničky sú silné, jej posolstvo je jasné a predovšetkým zostáva pravdivé pre seba. Preto sú jej fanúšikovia takí lojálni. Ak napíšete niektorý z Pinkových skladieb do Youtube, nájde nekonečné množstvo obalov od svojich veriacich nasledovníkov a mladých umelcov, ktorí sú inšpirovaní jej hudbou.

Bez ohľadu na to, či sa títo speváci YouTube chcú dostať do popredia, alebo sa jednoducho nedostanú na Pinkovu hudbu, je jasné, že každá obálka bola starostlivo vytvorená s nádejou, že to Pink jedného dňa počuje. Takže keď Pink zastavil pôvab kanceláriu na druhý deň, rozhodli sme sa pre ňu hrať niektoré z nich.

A možno sme ju našli alebo niesli nejakých nových záložných spevákov, pretože mnohí z nich skutočne dali zimu. Od zábavy s gitarou až po oduševnené akustické kryty, je úžasné vidieť, ako jej fanúšikovia interpretovali jej hudbu inak. Môžete ich skontrolovať vo videu vyššie a sledovať neuveriteľné reakcie Pink.

V skutočnosti bola speváčka inšpirovaná vyskúšaním nových melódií a vydávaním vlastných piesní po vypočutí niektorých obalov. “Kto to je ?! To je lepšie, než som kedy zaznel,” povedala v reakcii na jedného z popredných umelcov. “V skutočnosti teraz viem, ako by to malo vyzerať, to bolo neuveriteľné, je to nahrávacia umelka, ktorá vydáva záznamy a vydáva záznamy?” Keď niekto v pozadí odpovedal “nie”, povedala: “Dobre, dobre, to sa musí zmeniť, mám rád, že to chcem vlastniť.”

Pink odhaľuje, že raz prešla rok bez sexu so svojím manželom

Pink VMAs Reč o kráse štandardy bol vrchol noci

Ссылка на основную публикацию
2019