The Most-Googled herečka z roku 2016 nie je dosť, kto by ste mohli očakávať

Nie je žiadnym prekvapením, že Beyoncé bol najviac googlovým hudobníkom roku 2016, čo s Limonáda prekvapenie albumu na začiatku roka, vypredaná formačná prehliadka a spustenie aktívnej línie Ivy Park. Ona je nakoniec naša kráľovná B. Ale táto najviac vyhľadávaná herečka v roku 2016 má väzby na inú kráľovnú Alžbetu II. Podľa Vanity Fair, obleky hviezda Meghan Markle bola 2016 najviac vyhľadávaná herečka Google. Ale aj keď sa nebudete pozerať na show, stále môžete vedieť, kto je, ak máte záujem o kráľovskú rodinu.

Po mnohých špekuláciách, že Markle a princ Harry sa môžu datovať, to bol potvrdený princom na jeseň, keď vydal vyhlásenie trolom, ktorí vysielali rasistické a sexistické poznámky o sociálnych médiách o Markle. A práve tento týždeň sme boli zaobchádzaní s prvými fotografiami páru spoločne.

So všetkou touto pozornosťou na ňu nie je divu, že Markle bola tak googelová – porazila víťazov Oscara a viedla dámy filmu na titul. Pre tých, ktorí sú zvedaví, francúzska herečka Marion Cotillardová, spriaznený s Bradom Pittom. Ďalej bolo Fuller House hviezda Jodie Sweetin, ktorá prišla na treťom mieste Hviezdne vojny blázonka Daisy Ridleyová štvrtá.

Ссылка на основную публикацию
2019