Takže jeden z mužov Bachelorette práve odhalil “veľké tajomstvo” do Becca

Priznávam, že bolo trochu ťažšie ako zvyčajne sedieť na gauči a chválim si veci ako Blakeho tancovanie vzhľadom na to, že dnešná epizóda Bachelorette bola prerušená nomináciou Najvyššieho súdu prezidenta Trumpa. Rovnako ako žiadna veľká, to je osoba, ktorá bude ovplyvňovať našu krajinu pre budúce generácie. Ale nechám náš veľmi inteligentný a ťažko pracujúci spravodajský a kultúrny tím, aby vám povedal všetko o kvalifikácii Brett Kavanaugh – čítajte tu – a naplánujte všetky moje city o tom do tohto rekapitulácie namiesto toho. Spoilers dopredu.

Sme na Bahamách tento týždeň a Becca povedala Chris Harrison, že sa teší na “žiadnu drámu”. LOL, uvidíme, ako to dopadne. Tiež pripúšťa, že začala zachytiť pocity pre niekoľkých chlapov, aj keď sa bojí, že niečo zničia. Niečo ako … diskusia sociálnych médií, ktorá sa objaví priamo ako sezóny? Možno?

Mimochodom, Becca hovorí chlapcom, že formát tohto týždňa je trochu iný: Budú tu tri one-on-one dátumy s ružami a skupinový dátum s jednou ružou a žiaden ružový obrad. Colton dostane prvý sólový týždeň a reakcia od ostatných chlapcov je nepríjemná. “Nikto z nás ju nevidí s Coltonom,” priznáva sa Blake. Potom sa naučíme bombu: Colton ukrýva “veľké” tajomstvo z Becca. Je to panna.

Vystrihnúť milión zvukových kúskov z Becky o tom, ako je Coltón a jeho vzťah je plný “vášne” a ako môže “vyzdvihnúť a robiť Hocičo že by mal byť na Beckovej strane Čo to dáva? Zhoršuje sa: Práve vtedy, keď Colton chystá povedať Beccii, že je to panna, muž sa zrolí v žltej lodi, aby povedal Beccii, že potrebuje viac “škorica” ​​v jej živote Áno, Colton a Becca sa potápajú len na končatiny Bachelorette môže urobiť veľa vtipov penisu.

“Dúfam, že sa Colton ponorí hlboko do tej škvrny.”
-Becca

Dvaja sa dozvedeli, že pištoľ je považovaná za “bahamskú Viagra”; oni to skúsia, ale Becca, stále nevedomá o Coltonovej sexuálnej histórii, nás uisťuje, že nepotrebujú afrodiziakum. Tá noc Colton nakoniec – nakoniec! – povie Becce, že je panna. Odpovedá tým, že sa ospravedlňuje zo stola a necháva ho, aby ju vypil sám. Keď sa nakoniec vráti, Colton vysvetľuje, že nečaká na manželstvo – len čaká na “pravé srdce” – a Becca ho ubezpečuje, že nie je sudcom. Pre ňu je dobré znamenie skutočnosť, že to nie je “vec so sňatkom”, ale skôr “srdcová vec”. TBD, ak je Becca “pravým srdcom”, keď príde čas pre fantasy suity, ale Becca dáva Coltonovi ružu.

Garrett získa ďalší príchod jedného na jedného: hydroplán na súkromný ostrov, ale namiesto toho, aby sa díval na nádherné výhľady, ktoré si práve odhalili. Keď lietadlo pristane, Becca kričí “wooo!” a potvrdzuje niečo, čo som dlho podozrenie: Je to celkom dievča.

Na pláži, Becca a Garrett robia tú nepríjemnú pózu tam, kde stojí pred sebou a žeriavom krku okolo aby sa pobozkal. Stačí otočiť svoje telo okolo!

Prestávajú bozkávať dostatočne dlho na to, aby Garrett priznal, že je ťažké vidieť, že ostatní chlapci chodia s ňou. Otvorí o niečo viac o svojom rozvode neskôr v noci. Podľa neho bol jeho bývalý “hrdý” a mal pocit, že musí zmeniť, kto by mal šťastie. Becca pripúšťa, že to spôsobuje jej nervozitu – že by nebol jeho skutočné ja okolo seba – ale on tvrdí, že sa teraz naučil, aby nedovolil, aby sa červená vlajka držala. Nehovoria o svojej histórii sociálnych médií, čo je červená vlajka, ktorú by som nechcela neustále pretrvávať. V každom prípade, on hovorí, že sa zamiluje, a ona mu dáva ruže a nazýva ho “stand-up muž.” Hmm.

Nasledujúci deň Becca vezme Blakea na plážovú párty, kde hrávajú Baha Men. Je to oveľa lepšia rýchlosť ako vtipné vtipy alebo viac ako 20 minút s Garrettom. Majú dobrý čas, kým sa Blake nepripudí, že sa v tom týždni dostal do hlavy a premýšľal o ňom s ostatnými chlapmi. Vo večerných hodinách sa otvára o svojich rodičov – jeho matka mala pomer so svojim basketbalovým trénerom / učiteľom angličtiny, keď bol na strednej škole – a ako si to uvedomil, že chce, aby jeho rodina lepšie komunikovala. Potom povie Becke, že je do nej zamilovaný. Líbia sa a dostane ružu.

Ráno, Wills, Leo a Jason sa stretnú s Beckou za obávaný trojdňový termín. Jej čas s Willsom a Jasonom ide dobre, ale keď sedí s Leom, priznáva, že cíti, že potrebuje s ňou viac času, aby sa dostal tam, kde sú niektorí z ostatných chlapíkov vo svojich pocitoch. Súhlasí a hovorí, že je lepšie, ak ho nepríde do rodných miest. A tak sa Becca, Wills a Jason dostanú na loď a nechajú chudobného Lea, aby sa potuloval sám na ostrove. Našťastie, ak je niekto schopný vrátiť sa do Baha Mar, je to Leo.

“Nemôžem sa čudovať čakať, až prídete do Buffalo.”
-Jason

Ten večer Becca zavolá Jasona, že sa pohybuje trochu pomalšie ako ostatní, ale hovorí, že silne cíti, čo má. Wills sa medzitým dostane emocionálne, keď opisuje svoju lásku k Beccii. Zdá sa, že to nestačí, lebo ona ho skopí o chvíľu neskôr – pred Jasonom, nie menej. Tak drzý! Vôľa si zaslúži lepšie, a aj jeho tričko je dnes večer vynikajúce.

Nasledujúci týždeň: Je to rodné dátumy! “Bude to horúci otec.” “Nechcem, aby si ho vybral.”

Ссылка на основную публикацию
2019