Majstri sexu Season 3 Premiere Recap: Vitajte v 60. rokoch

Nie je nič lepšie, ako keď show, ktorú už milujete, sa rozhodne byť úplne inou ukážkou, ktorú tiež milujete.

To je čo Majstri sexu robí v tretej sezóne a nestrácala ani druhú premiéru, ktorá preukázala svoju reinventáciu. Užívanie stránky z Mad Menje to drama, ktoré vyskočilo o päť rokov do budúcnosti a viete, čo to znamená: Každý má vynikajúce nové vlasy. Robíme si srandu; je to oveľa viac ako vlasy. Ale znova, vlasy sú naozaj skvelé, a tak to rýchlo uvítame v našom arzenáli posadnutosti.

Tu je Virginia:

majstri of sex 301 press conference

Tu je Libbyho:

majstri of sex libby virginia

A tu je Betty, najlepšie Betty je “Ja som sa narodil pre túto éru” predstavuje:

majstri of sex betty s3

Mimo revolučnej koreňovej hlasitosti, tu je to, čo je nové a nádherné masterspôda (samozrejme):

majstri of sex libby virginia bed 301

Existujú niektoré civilizované sadenice voľnej lásky rastúce v lásce trojuholníka Bill-Virginia-Libby Tretina cesty do epizódy, Bill a Virginia sa valia až do jazerného domu, kde Libby čaká s deťmi obidvoch rodín. Každý je veľmi chumý a od tohto momentu je ťažké sa dokonca sústrediť na akciu nad tým, ČO JE … JE TO V … A JE TO MOŽNÁ SITUÁCIA? otázka búšajúca vo vašej mysli. Nakoniec sme sa dozvedeli, že nie, nie sú – ale že Libby vie o afére, Virginia vie, že Libby vie o tejto záležitosti a majú tichú dohodu, že je dobré zdieľať Bill tak dlho, kým sa Virginia nepokúša odveďte ho z rodiny. (Zostávame myslel, prečo dve ženy chcú, aby to bolo hnusné – nosí maškarný príves na jazero víkend, chlapci! – ale prinajmenšom stále volajú na zábery.) Samozrejme, že táto spomienka sa chystá utiecť Skutočnosť, že…

Prehliadka je vážne paralely k dnešným rozhovorom o znásilnení Jedna z otázok Bill a Virginia od reportérov na ich štúdiu je: Svojím štúdiom, ktoré vylučuje viac svetla a kladie väčší dôraz na ženskú radosť, môžu ženy “slobodnejšie povedať nie?” Ten muž sa pýta s pravou zvedavosťou a zvyšok miestnosti – ktorý obsahuje iba jednu ženu, spisovateľa Dámske domáce denníky– Kráčie ako dobre, priateľ. Nevedomosť pri myšlienke, ktorú by žena mohla rozprávať, aby odmietla sex – najmä v prípade, že pre ňu nefunguje – je ohromujúcou pripomienkou toho, ako ďaleko sme prišli, aj keď ešte stále máme prácu.

majstri of sex isabelle fuhrman

Virginia je tehotná A uprostred uvoľnenia svojej životnej práce. A napriek tomu skúšku, ktorá nie je dostatočne vysoká. A nie konkrétne na trhu pre viac detí. Čo ma prinúti myslieť, že máme pred sebou veľkú pravdu na výber. Keď už hovoríme o jej deťoch…

Deti sú vyrasté A robiť problémy. Tessa je opitá a nahá; Henryho narazil na jednu mamičku a utiekol do armády. Ako to nie je dostatočná antikoncepcia??

Ak je to teraz nabité veci, počkajte, kým sa objaví Josh Charles.

Ссылка на основную публикацию
2019