Kde sú teraz: Hocus Pocus

Halloween je blízko, čo pre mňa znamená viacnásobné zobrazenie Najväčšieho filmu nášho času, Čáry máry.

V prípade, že ste nejako zabudol som na túto americkú klasiku, dovoľte mi, aby som vás naplnil: je to komédia z roku 1993 o teenagerovi, ktorý nenávidí Halloween, ktorý náhodne vzkriesil tri čarodejnice v Saleme v Massachusetts-hijinks.

Tiež toto:

Kathy bola v tom všetkom, odkedy * Hocus Pocus * – len pozrite sa na jej stránku IMDB (http://www.imdb.com/name/nm0001562/), aby ste videli zoznam. Jej ďalšou veľkou vecou je komédia Seth Rogen, * The Vignette Trip *, z tohto decembra.

[#iframe: http: //www.youtube.com/embed/CuklSbvBIyA] (420×315)

Omri Katz – Max Dennison

1025 omri katz ob

Po tom, ako sa hral ako dospievajúci Max, sa Omri hosťom objavil Freaks a Geeks a Všeobecná nemocnica. Podľa IMDB sa teraz v Los Angeles žije v kariére a kaderníctve A žije v Izraeli (chlapec, to je dlhá dochádzka …). Tiež bol naozaj divný video YouTube niekoľko rokov späť, ale je to taký NSFW, takže som sa rozhodol nezakladať.

1025 omri katz now ob

Thora Birch – Dani

1025 thora birch hocus pocus ob

Thora pokračovala po značnej kariére Čáry máry, v hlavnej úlohe Teraz a potom, Americká krása, a Duch sveta. Medzi jej najnovšie projekty patrí film Lifetime Pakt o tehotenstve a temnú komédiu Petunia. Tiež bola na epizóde napálené celebrity, takže viete, že je to oficiálne.

1025 thora birch ob
FOTO: Povinná bielizeň: Juan Rico / FAMEFLYNET PICTURES

Vinessa Shaw – Allison

1025 vinessa shaw hocus pocus ob

Vinessa je dnes stále pracovnou herečkou. Bola v ňom Hory majú oči, 3:10 do Yuma, a teraz natáča film s Jude Lawom Bitter Pill. Začala sa venovať filmovému umelcom Kristopherovi Giffordovi od roku 2008.

1025 vinessa shaw now ob
FOTO: RAM / Fotografie slávy

Sean Murray – Thackery Binx

1025 sean murray ob

Takže, FYI, mal som na ňom veľkú záľubu v ten deň. V poslednej dobe je on NCIS ako špeciálny agent Timothy McGee. Má so svojou manželkou Carrie dcéru Caitlyn a syna rieky. Existujú povesti, že je to brat Chad Michael Murray, ale bohužiaľ … to nie je pravda. 🙁

(Je to centrum)

Doug Jones – Billy Butcherson

1025 doug jones ob

Verte tomu alebo nie, ale okrem troch Sandersonových sestier môže byť Doug Jones tou najsilnejšou hviezdou Čáry máry. On je známy pre svoju prácu s protetiky vo filmoch, takže ste ho videli (ale nepochopili ho, samozrejme) v nespočetných filmoch a televíznych reláciách–Buffy upírsky vrah, Pekelny chlapec, a Labyrinth Panu vymenovať zopár. Vážne, pozrite sa na jeho bio, to je pôsobivé. Má taktiež bajilónové filmy. Vo svojom voľnom čase hovorí, že miluje rollerblade, spieva a kráča svoje vlasy. Tiež je to mime a napísal o ňom knihu. Ten chlap je fascinujúci.

Koľko ste milovali tento film !? Kto vyzerá úplne inak?

Viac strašidelné veci…

15 Nápady na populárne kultúrne kultúry inšpirované GROUP kostýmy

23 Pôvabne roztomilé zvieratá nosia Halloween kostýmy

Hádajte, čo Jeremy Sisto nosí pre Halloween?

Fotografie: FameFlynet
Ссылка на основную публикацию
2019