Internet je prenikavý cez toto veľmi kandidové Instagram video Beyoncé

Na určitú časť planéty Zem je Beyoncé nebeská bytosť, ktorá nad ostatnými z nás stúpa pouhými smrteľníkmi, neúnavne robí veci ako robiť históriu Coachelly, vládnuť udalostiam, ktoré sa ani nezúčastnila, a spustiť potlesk, keď vychádzali z miestnosti.

Ale raz za čas urobí niečo, čo nám pripomína, že pod jej starostlivo zostaveným obrazom je človek. Prípad v tomto víkende: Veľa na radosť Beyhive, Beyoncé dlhoročný priateľ Mally Roncal uverejnil Instagram video Queen Bey chytený v relatable akt predstavovať pre video, že si myslela, že je fotografia.

V klipu sa Roncal pýta: “Kto je najkrajšia žena na planéte?” zatiaľ čo Beyoncé preukazuje svoju najlepšiu bozkávanú tvár. Rýchlo si uvedomuje, že Roncal natáčal video a začal sa hádať. “Počkajte – toto je video? Prepáčte,” hovorí smiechom. “Stále som tu rybie pery.”

Načítava

Pohľad na Instagram

Roncal označil fotku tým, že povedal: “Stretol som sa s týmto iným svetovým anjelom sveta, keď mala 19 rokov a teraz, dve manželstvá, šesť detí, nespočetné make-up, fotografie / videozáznamy, ceremoniály a 16 rokov medzi nás. vidím, že je to ako včera, ďakujem vám za váš milujúci, milý, hlúpy, inšpirujúci duch. “

Samozrejme, fanúšikovia sa rozčútali, ako šokujúco normálna bola celá interakcia. Rýchlo sa obrátili so sociálnymi médiami, aby sa rozplynuli, akú veľa radosti priniesla Beyova chvíľa zmätenosti.

“Nemôžem opísať spôsob, akým moja srdcová frekvencia LEAPS, keď vidím úprimné video Beyoncé,” napísal jeden človek. Niekto iný žartoval, “Beyonce vynašiel” oh čakať, toto je video “nikdy predtým nepočulo.”

Nie je to po prvýkrát, čo Beyoncé opustila svojich fanúšikov, a to tým, že robia niečo, čo by robili pravidelne. Ona v jednom bode ľudskej histórie držala džúsovú krabičku, navštívila Targeta a nosila 10% riasenku.

Je možné, že Beyoncé je (lapať po dychu), rovnako ako my? Nemôžeme si byť istí – budeme len musieť čakať na objavenie ďalších dôkazov.

Sledujte Beyonce Opravte chybu v polovici výkonu bez zastavenia

Beyoncé a Jay-Z len zdieľajú niektoré veľmi nahé, veľmi intímne fotky

Ссылка на основную публикацию
2019