Fotky Blake Lively používajú na odosielanie Leonardo DiCaprio Sound, Um, Interesting

TBT 2011, kedy Ohováračka bol na vrchole a Blake Lively a Leonardo DiCaprio boli horúci a ťažký uprostred ich päťmesačného vzťahu. Ich výskyt môže byť krátkodobý, ale jeden z ich roztomilých (alebo strašidelných, v závislosti od toho, koho sa pýtate) dvojitých tradícií zrejme žije.

Na počesť Ohováračkadesiateho výročia, Vanity Fair vydali nostalgickú orálnu históriu s niektorými tvorcami show a členmi obsadenia. Pieseň je plná pop-kultúrne dôležitých info-ako skutočnosť, že Ed Westwick hovorí, že stále nemá tušenie, kto Gossip Girl je vlastne. Ale najprekvapujúcejšou úprimnosťou Ohováračka info pochádza od výkonného producenta Joshua Safrana, ktorý nechal svet v trochu tajomstve o vzťahu Livelyho a DiCapria. Konkrétne, že fotografovala štýlovú bábiku v štýle Flat Stanley a poslala im ho.

“Z Blake sme sa naučili veľa,” povedal Safran VF. “Keď som premýšľal o natáčaní epizód LA, Blake sa v tej dobe stretávala s [DiCaprio] a ona mala túto vec, kde mala bábiku, že urobila fotky o tom, čo poslala k Leovi.” Blake bol dosť pred krivkou. bol pre-Instagram, dokumentovala svoj život na fotografiách spôsobom, ktorý ľudia ešte nerobili. “

Nie je to presne taký druh korešpondencie, ktorú by ste očakávali od A-listu exes, ale ešte trochu rozkošný. Napriek tomu si nevie, aké sú jej sviečky a Ryanove súčasné fotografické tradície. (Myslím, že ste v poslednej dobe videli, v čom sú ich kanály Instagram?)

TBD o tom, či podpísala svoje správy s Leom, “XOXO, Blake”, ale budeme pokračovať a predstaviť si, že urobila.

Fotografie z 30. výročia narodenín Blake Livelyho sú Peak Blake Lively

Blake Lively má len lásku k jej trolls Instagram

Ссылка на основную публикацию
2019