Emmy Rossum hovorí, že režisér sa raz chcel pozrieť, či bola príliš “tlstá” za svoju úlohu

Emmy Rossum je v posledných rokoch jedným z najhlasnejších hviezd Hollywoodu pre rodovú rovnosť, čo dokazuje jej verejný boj v decembri minulého roka s Showtime, aby dostal rovnakú mzdu jej mužovi nestoudný Costar William H. Macy. (A to, hell yeah, získala taký rast.) Okrem toho, že sa zaslúženú paritnú platovú sadzbu Rossum otvára o skúsenosti so sexuálnym obťažovaním, ku ktorému došlo len pred rokom, vrhá svetlo, ako sú dokonca aj špičkové herečky v Hollywoode zatiaľ čo za roly zažíva sexizmus za zatvorenými dverami.

“No, nikdy som nebol v situácii, keď ma niekto požiadal, aby som urobil niečo skutočne zrejme fyzické výmenou za [prácu], ako napríklad situáciu typu” pay-to-play “,” vysvetlila v otázke obťažovania herečky okrúhly stôl v Hollywoodský reportér. “Môj agent mi volal a bol ako:” Som taký trápny, aby som zavolal, ale je tu veľký film a oni ti to ponúknu, skutočne milujú tvoju prácu na show, ale režisér ťa chce prišiel do svojej kancelárie v bikinách, nie je tam žiadna konkurz, to je všetko čo musíte urobiť. “

Rossum by nezverejnila meno riaditeľa alebo film, na ktorý prešiel konkurz, iba naznačujúc, že ​​to bol muž. (Shocker.) “Chcel vedieť, či som tučný,” povedal Rossum. “V podstate to bola otázka a vlastne som mal tento okamih ako:” No, ako je tá časť? ” Na druhú chvíľu som bol rád: “Mohol by som to urobiť? Pošlite mi scenár, možno, že táto postava je vo filme bikiny.” “Niet divu, že vo filme nebol žiadny scenár, ktorý by vyžadoval nedostatočnú výbavu – režisér len chcel vidieť a zneužívať jej telo.

“Nie je nahá vo filme,” zopakoval Rossum. “” Naozaj milujeme vašu prácu, ale chceme len vidieť, aký je váš zadok. ” Máte srandu mňa? Posledná doba, keď som skontroloval, nie som f-ing model. “

Bohužiaľ, Rossumov príbeh o sexuálnom obťažovaní v konkurze nie je ani prvý z hereckého zoznamu A-listu mesiac. Alison Brie nedávno spomenula, ako bola nútená vzlietnuť jej vrchol, aby odhalila svoju podprsenku, zatiaľ čo sa zúčastnila konkurzu na HBO’s dude-bro séria Entourage. Kedy sa táto šialenstvo skončí??

súvisiace: Emmy Rossum je nepríjemné, antisemitské tweety od fanúšikov Trumpa

Ссылка на основную публикацию
2019