Cheryl mala hlavný moment v dnešnej epizóde Riverdale

Riverdale je späť, a s-nakoniec-hlavné príbeh Cheryl Blossom príbeh! Samozrejme, že bol pochovaný medzi hlavnými štyrmi nezmysly. Toto je Riverdale, po všetkom. Tu je to, čo sa stalo (spoilery dopredu, obvi):

Betty má oblečenie a zdôrazňuje vraždu, ktorú pomohla jej matke zakrývať. Chic nájde jej nepríjemnosť veselý, ale nie taký veselý, ako nájdem jeho meno: Chic. Mezitím Cheryl Blossom hodí na svoju mamičku Penelope nejaký tieň, pretože sa pokúša rozdrviť na Hal Cooper, ale Penelope hneď späť s niektorými pripomienkami, ktoré takmer priviedli Cheryl k slzám. A práve tak nenávidím Penelope.

Hiram Lodge (konečne sa potápa v tom, že to je Mark Consuelos a vždy bude Mark Consuelos) ponúka rodinný jazerný dom Veronica, Archie, Betty a Jughead na víkend. Veronica nechce, aby Hiramov jazdec, André, ich chaperoned, pretože by zničil ich štyri Loko bzučiaky, ale Hiram je nútený ísť. (Ukázalo sa, že Hiram chce Veroniku na “bezpečnom mieste”, keď sa stretne s niektorými neúprimnými Newyorskými rodinami o smrti Papa Poutina.) Povedal Archie, že André bude tam neviditeľný a že Veronica nemôže viem. Toto je skica. Budú tieto deti robiť Jingle Jangle v lese alebo čo?

Jughead je presvedčený, že Hiram Lodge plánuje niečo “veľkého” a “zlé”, a preto chce, aby hadi z Sunnyside Trailer Park. Nie je to zle, ale Pane, nezáleží mi ani trochu na tom, čo plánuje Hiram, alebo ako ho Jughead chystá. Vráťte Cherylovu nefunkčnú matku, prosím.

Alebo Kevin! Kevinov príbeh bude robiť! Kevin sa spýta Moosea, či chce ísť vidieť Láska, Simon s ním v divadlách (pekný promo, Fox), ale Moose hovorí, že už ide s Midge, ale je v poriadku a všetci traja spolu. Midge očividne vie, že Kevin a Moose sa pripojili a ona je “v pohode s tým”, čo straší Kevina. Takže sa chystáme vidieť nejaké … queer polyamory … na strednej škole? Tu pre to, ako nereálne, ako to je.

Dobre, oficiálne nenávidím všetkých: Cheryl sa pozvala na jarný víkend Jadra štyroch a Veronica ju zavrela. Neuvedomujú si, že Cheryl je kľúčom k tomu, aby každý víkend nebol klamný? Potrebujú ju! Bože, ak sa musím pozerať na Jugheeda, sedí okolo na svojom “románe” pri jazere na ďalších 40 minút … Jughead tiež chce použiť Veroniku ako “zdroj” na odhalenie Hiramovho plánu, čo je zápletka, o ktorú sa zaujímam ešte o to menej, že tieto idioti si Cheryl.

Je to deň výletu na jazere: Jughead si vyberie Betty do svojho domu a Chic sa na neho pokúša komentovať, ako to bude “zlé pre Betty a Alicu”, ak Jughead vyleje fazuľa o vražde. Bože, je to tečenie. Ale aj Jughead ma otravuje, takže som pre Chicho naštvaný.

André odhodí deti z domu a Archie si všimne, že má zbraň, takže to nie je dobré. Jughead potom dostane volanie od Cheryl, ktorý, naštvaný na tom, že je vynechaný z víkendu, povie mu o bozku Archieho a Bettyho. Ach bože, milujem ju toľko, že fyzicky bolí. F-ck hovno, Cheryl! Vyzeráš tak dobre!

“Archie a Betty sa bozkávali pred mojim domom tesne pred Vianocami a zdalo sa to celkom vážne, ako je to s vážnym jazykom, to je všetko! Vychutnajte si svoj víkend len pár!-Cheryl

Toni Topaz počuje Cheryl hovoriť s Jughead na telefóne a ponúka konzultovať ju, pretože sa zdá byť v “veľa bolesti.” Ó, môj Bože … je toto nepravdepodobná romantika, ktorú pre Cheryl škádli? Som tu na to, myslím?!

V Lodge Lodge, “Varchie” nie je Cheryl telefonovať, pretože Archie povedal Veronica o jeho bozku s Betty týždne. Archie je doofus, chalani; on nemohol udržať také tajomstvo! “Bughead,” zatiaľ sa úplne chystá. Jughead nechápe, prečo mu Betty nepovedala o bozku, keď sa dozvedel o tom, že sa s Cherylovým možným budúcim milencom Toniom, ktorý je platný. Oni robia zmeny, a potom počuť pískanie zvuku Varchie biť v ďalšej miestnosti. ikonický.

Teraz, keď sa táto dráma skončila, Varchie a Bughead sa usadili s niektorými margaritami na gauči. Jughead prosí Veroniku o projektu Sodale, pretože sa pokúša nájsť konečnú hru Hirama. Betty sa snaží dostať Jughead do STFU, ale bez úspechu. Bože, keby len Jughead bol len STFU.

Veronica je riešenie na zmiernenie tohto napätia pre štyroch z nich dostať do horúcej vane. Potom navrhuje, že by mala bozk Jughead aby sa vyrovnali podmienky medzi hlavnými štyrmi, čo je obeť samého seba, ak som ho kedy videl. Bozkávajú a je to veľmi nepríjemné.

Ach, môj Bože, teraz Betty má na sebe čiernu paruku z čiernej Betty a zvádza Jughead v ich spálni. A teraz Varchie je pár nepríjemne ležiaci vo svojej izbe. Ten bozk Veronica-Jughead nie je s Archie dobre. OK, toto je jediný čas, keď budem hovoriť niečo pekne o Archie: Sweetie, Jughead bozkávala Veronica. Sad, pútavý, beanie-nosiť Jughead! Nemáte čoho sa obávať.

Oof, dráma: Veronica zistí, že sa André na nich celý čas plazil a Archie o tom vedel. Je šialená a povie Archie, že ide do mesta s Betty sama a že môže zabávať Jughead. Takže tu bude nejaká toxická maskulinita! (V skutočnosti to nie je, majú veľmi príjemný rozhovor a vyliečia.) Hooray?)

“Snažte sa udusiť na svoj vlastný testosterón, keď ste na ňom.”-Veronica k Archiemu

V meste Veronica začína flirtovať s obchodníkom menom Cassidy, ktorý je roztomilý, ale trochu strašidelný. Určite vie, kde je jej rodinný dom v jazere, takže mám pocit, že sa tam v noci objaví Keď cudzinec zavolá-štýl.

Späť v Riverdale, starosta McCoy nakoniec prispeje k Josie o jej vzťahu so slanou a paprikou občerstvenie, Sheriff Keller. Plánuje opustiť svojho manžela pre neho, ale Keller o tom nepovedal svoju ženu … alebo Kevine. Nakoniec Josie povie Kevinovi o tejto záležitosti a on vykradne svojho otca. Rozhnevaný, ide do Popovho Chock’lit Shoppe, kde preteká do Midge a Moose. Tí z nich začnú rozprávať a stáva sa veľmi jasným, že Midge vlastne netuší, že Moose a Kevin sa pripojili, čo je opak toho, čo Moose povedal Kevinovi skôr. Kevin a Josie nakoniec chodia do filmu spoločne. Nakoniec sedia rodičia a štyria majú prímerie. Awww, zmiešané rodiny z cudzoložstva! Takže ponuka!

a Toni a Cheryl Prejdite spolu aj do filmu. Pôjdu po Popovej po ňom a Cheryl slzy vystupuje a otvára sa Toniovi o dievčine, s ktorou sa zamilovala. Jej matka ich zlomila a zavolala Cherylovi “deviantná”, takže aj Penelope je na mojom hovno. Toni ju utešuje, chytil ju za ruku a nazýva ju “senzačný”, takže si môžete staviť, že medzi sebou prichádza romantika.

“Ak je to Cheryl, povedzte jej, že všetci všetci pobozkajú a je to za sebou.”-Betty

Taktiež Hiram očividne kúpil Sunnyside Trailer Park a Serpents oslavujú, ale Jughead má podozrenie, že to bolo zo zlých dôvodov. Veronica, Archie a Betty mu hovoria, že je blázon a musí sa uklidniť a ja som čestne nikdy nestal troch viac. Ale teraz je to Betty, ktorá sa musí upokojiť, pretože Hiram Lodge tiež kúpil Registru Riverdale. To vedie k obrovskému boju, Bughead vs. Varchie.

Ale ich boj je prerušený tromi maskovanými chlapmi, ktorí sa prepadli do chatrče a začali robiť miesto. Jedným z nich je určite Cassidy, úradník z obchodu. Tiež vyzerajú ako Black Hood, ktorý mi dáva PTSD. Veronica zaskočila panikové tlačidlo v dome, ale medzitým títo maskovaní šialenci nariaďujú Core Four, aby sa dostali na kolená a položili ruky za chrbtom. Ale výstražná spoločnosť volá práve včas, čo vystraší zlodeja. To nie je dobré pre hrudníka nafukovacieho Archieho, ktorý však beží po chlapíkovi, ktorý si vzal Veronickú peňaženku. Samozrejme! Potom sa André zvykne z ničoho v lese a strieľa jedného z týchto chalanov. Čo do pekla?!?

Veci končí Jugheadom, keď Betty povedala, že od Chica má divnú atmosféru a že by mala byť “opatrná” okolo neho. Je zrejmé, že to je implikované Chic. Dun, dun, duuun!

Ссылка на основную публикацию
2019