Bachelor Recap: Fat Toes

Dúfam, že všetci sledovali Bakalár s ponožkami v noci, pretože tieto nezmysly by mohli mať vážny vplyv na dôveru vašich nôh. Je to najhoršia nočná mora každého nožného rodiča: Jedným dňom sú vaše prsty blaho blaho nevedomosti o prísnych kráľovských štandardoch krásy – ďalšie, sú zúrivé a sebaobranné, kupujú si Spanx so svojimi príspevkami. Stáva sa to v Amerike každý deň a spolu so všetkými ostatnými vecami sa to stalo na tretej epizóde Ben Higginsovej ako bakalár.

bakalár caila shrine

Najpravdepodobnejšie bude mať tajnú svätyňu Benovi: Caila

Caila nevadí, keď Ben opustí izbu inou dievčinou. Práve zatvára oči a predstaví sa ako dievča, s ktorou opúšťa, spálí malú mudrcku, píše “I Am Caila Higgins” v krvi ošípaných 1000x a obráti sa na pokojný nočný spánok, bábiku, ktorú vyrobila z hrudného brucha Ben- zastrčený pod vankúšom.

bakalár bracelet

Náramok Momenty: Ben

Viem, že za päť sekúnd zistím, že Ben, ktorý nosí tento náramok, predstavuje nejaké ultra-humanitárne gesto, ktoré ma vyzerá ako dieru, ale až dovtedy sa môžeme všetci dobre smiať o tom, ako tchyna má úplne tento náramok?

bakalár copter

Nový subtweeting: middate overover

Ooh, viete, aký by bol najlepší spôsob, ako nechať tie ostatné dievčatá, ktoré vás milujú, vedieť, že sme spolu práve teraz? Budem Instagram na púšť a označím vás. Nie, skontrolujem na púšti a označím vás. NIE, poďme sa dostať do malého lietadla a plavia sa cez jaskyňu, kde sa zrútili ako banda hnedej morskej panny.

bakalár soccer dogpile

Najväčší zväčšujúci sa pes: Tento

ako fascinujúce muselo to byť pre Alex Morgan a Kelley O’Hara, víťaza Svetového pohára, sledovať skupinu dievčat, ktoré sa práve dozvedeli, že nemôžete použiť ruky vo futbale v extáze po tom, čo ste vyhrali dátum, keď všetci zdieľajú jednu chlapec?

bakalár fat toes

Najviac znepokojujúce referendum o stave žien: “Fat prsty”

Amber a Lace tvrdí, že si nezávisle všimli, že Olivia má “prsty na prsiach”. Ak je to pravda, ich schopnosť ohnivého skúmania robí Strang a Buting Vytvorenie vraha vyzerajú ako pár opojných opilcov. Ale čo je ešte deprimujúcejšie než Amber / Lace Zlé dievčatá duet – a tu mám pocit, že by som mal objasniť, o čom stále hovorím Bakalár, nie diaľnice klubu číslo tanečného klubu – je to, keď príde Olivia a Zlé dievčatá-sama. “Je to moje telá? Pravdepodobne Olivia pokračovala, aby urobila viac hádaní o svojich “horších nohách” a “hrubý Achilles. “Nenávidí svoje telo z pásu dole a druhý blížny k vám zomrie, ona to rád rozšíri..

bakalár jubilee caviar

Najobľúbenejšia čarodejnica: Jubilejné hry

Tu je moje objektívne hodnotenie Jubilejného diváka: Nikto to nemá rád, keď niekto tvrdí, že je “zložitejší” než všetci ostatní v miestnosti. Ale to je naozaj, keď príde na jej zavinenie. Celé “nás urazila žartom, že nechceme ísť do helikoptéry”? Nekupujem ho, Ben to nekupuje, Benov pastor ho nekupuje. Dámy máte dlhú cestu, aby ste nás presvedčili nie aby sa páčil niekto, kto má rád horúce psy lepšie ako kaviár a nosí jej Clearasil na kamere ako je DGAF.

bakalár lauren h mean

Druhý najlepší lovec čarodejníc: Lauren H.

Lauren H. dáva jej blonďavej hlave samoľúbú hádzať a poznamenáva, že Ben bude chcieť niekoho “kto bude priateľom so všetkými ostatnými futbalovými mamičkami.” To mi prináša hlavu sklenenou tabuľou na toľkých úrovniach, ale budu odolávať. Musím zostať silný, takže môžem začať školu, ktorá bude preprogramovať morálku každého kindergartner Lauren H. niekedy učil.

bakalár amber mad

Najlepší lovec čarodejníkov: Amber

Na základe jubilejného odporný komentár helikoptéry, Amber, ako si nie je istý, kedy naposledy Jubilejník odišiel na rande bol a ako, dovoľte mi, aby som vás tu zastavil Amber, pretože si myslím, že to, čo ste chcel povedať bolo, ĎAKUJEME VÁŠ VÁŠ SERVIS, JUBILEE.

olivia bachelor angry

Najrýchlejšie sa blíži bod zlomu: Olivia

Olivia visí na manželskej budúcnosti tým, že Ben odtrhol nohu, keď stojí dnes večer, akoby niekto na tejto show mohol sledovať, čo je lesklá noha a čo je vankúš Pier One. Ale Olivia vie, o čom hovorí, dobre? Je tu aj ten druhý chlapík, ktorý si dráždi bok a dlaň a ucho. OK, iný chlap je v skutočnosti iPhone nastavený na vibrovanie, ale nenechajte sa zmiasť tým, že je to plastová krabica – majú túto nepopierateľnú komunikáciu, ktorá sa práve deje.

bakalár lace working on myself

Najcennejšie tetovanie: Čipka

Rovnako ako jej tetovanie hovorí, “musíte milovať seba samého pred tým, ako budete môcť milovať niekoho iného.” A rovnako ako Benovo tetovanie hovorí: “Lace ma drží tu proti moju vôľu a ja som sa pokúsil povedať Olivii tým, že pokrčila Morse kód do jej stehna, ale ona to nedostala.

Viac od pôvab:

Ссылка на основную публикацию
2019