9 prekvapivé veci, ktoré ste nikdy nevedeli o skutočných ženách v domácnosti

 REAL HOUSEWIVES OF NEW YORK CITY -- Season:8 -- Pictured: (l-r) Luann de Lesseps, Julianne Wainstein, Bethenny Frankel, Carole Radziwill, Ramona Singer, Dorinda Medley, Sonja Morgan -- (Photo by: Mathieu Young/Heidi Gutman/Bravo)
FOTKA: Mathieu Young / Heidi Gutman / Bravo

Je to dobrý čas byť fanúšikom Bravo: najnovší Skutočné ženy v domácnosti franchise začína dnes večer (Ahoj, Dallas! Tešíme sa na vás na nejakú super-veľkú drámu!) A ôsmej sezóny Real manželky New Yorku začal s treskom. Toto všetko vzrušenie znamená, že ak všetci budeme čestní, títo gazdinky Pravdepodobne ste v poslednom čase úplne infiltrovali svoj život. Pravdepodobne ste mali konvoj (alebo štyri) so svojimi priateľmi o to, čo vaše Skutočné ženy v domácnosti slogan by bol, keby si niekedy dostal obsadenie na show. Rozmýšľali ste nad tým, ako by sa niektoré z týchto škriatkov so svojimi blízkymi ukázať, keby Andy Cohen bol tam umiernený. Môžete si poradiť aspoň s tým jeden Žena v domácnosti je singel na vašom zozname skladieb (“Peniaze nemôžem kúpiť triedy” alebo “(Nerobte))”. Zrušili ste plány na to, aby ste nedosiahli nedeľný maratón aspoň raz. Takže tu je 9 Skutočné ženy v domácnosti tajomstvo zapôsobiť na svojich kamarátov počas vašej budúcej gazdinky-textový text s tematikou. Ste vítaní.

1. Eileen Davidson je spisovateľ: Vieme, že Real manželky Beverly Hills hviezda je kultová mydlová herečka (hrať na Dni nášho života a Mladí a nepokojní). Ale aj napísala štyri romány: Smrť v deň (2008), Vytočte Emmyho za vraždu (2009), Diva Las Vegas (2010), a Hojenie sa v daždi (2011). Bude jej čas na realitnej televízii inšpirovať budúci román klef?

2. Skutočné ženy v domácnosti Takmer mal iný názov: Všetci vieme, že Real manželky Orange County bolo to mesto OG, ktoré to všetko začalo – ale vedeli ste, že to bolo skoro nazvané Za bránami? Výstava nebola koncipovaná ako franchising a pôvodne mala zachytiť očarujúce životné štýly tých, ktorí žili v okrskových komunitách Orange County. Keby išli s tým menom, nemyslíš to Za bránami: New York jednoducho nemá rovnaký kruh?

3. Slade Smiley PLATÍ byť na RHOC: Ahh, Slade Smiley, najslávnejšia zo všetkých priateľiek domácich žien. Začínal ako snúbenec Joe de Rosa a potom sa presťahoval do bývalého OC-er Gretchen Rossi stále spoločne a zapojené). No svet sa nikdy nemohol stretnúť s Slade, ak nebol v charitatívnej aukcii: zaplatil 2500 dolárov ako súčasť nemenovanej reality show – a jeho charitatívna čin je presne tak, ako sa na show dostala de la Rosa!

4. Andy Cohen takmer umiestni Kibosh na Real manželky Beverly Hills: Áno, Cohen pôvodne nepovažoval svet za potrebný dva Kalifornie-založené ukazuje v franchise. Dobrá vec, keď videl svetlo, pretože bez RHOBH v našich životoch by nebolo žiadneho Giggy…

5. A Real manželky New Yorku Bola takmer niečo iné: originál RHONYers Jill Zarin, Ramona Singer, Alex McCord a Countess LuAnn de Lesseps boli pôvodne obsadení na show Manhattan Moms, čo bolo o krutom procese získavania svojich detí do elitných súkromných škôl v NYC. Ale po úspechu RHOC, výrobcovia zmenili smer, pridal Bethenny Frankel do mixu a dokonca ani nehovoril o obsadení nového názvu a zamerania.

6. Priateľstvo Jacqueline Laurita a Teresa Giudiceho bolo údajne ukončené? Uzávierka sa zaoberá! Vyhlásený “zasvätený” Skutočné manželky z New Jersey tvrdí, že tím vedel, že vzťahy bývalých najlepších priateľov sa na konci sezóny trochu zhoršili “, pretože Jacqueline dostala niekoľko odporúčaní (vrátane bielidla na zuby a skutočného alkoholu na báze ovocia) a Teresa si zaobchádzala s podobnými produktmi . “Samozrejme sa o lete nezúčastnili, ale samozrejme sme si boli istí, že muselo byť oveľa viac na konci tohto priateľstva než kto sa dostal do hleznu.

7. Trvalo to za všetky dámy, aby zarobili peniaze mimo show: Mnohé z týchto žien teraz stojí za milióny – ale v prvých dňoch série sa uvádza, že ženy v domácnosti robili len asi 7 000 dolárov počas celej prvej sezóny RHONY. Dnes sa prvýkrát cast členovia môžu hrať v hlásených 40.000 dolárov na 60.000 dolárov za sezónu-a vracajúci sa cast členov údajne robí v susedstve 500.000 dolárov za sezónu! Ale ak ste Bethenny Frankel a urobíte veľký návrat? Je podozrenie, že robí okolo sezóny 1 milión dolárov.

8. Katie Rost z Skutočné manželky Potomoc Má pečiatka schválenia spoločnosti Anna Wintour: Ale možno nie v spôsobe, akým si možno myslíte. Štýlový bývalý model požiadal Wintour, aby sa pripojil zoznam Vogue 100, skupina fascinujúcich a módnych žien z celej krajiny, ktorí pôsobia ako štatutárni rozhodcovia. To bolo v roku 2009, ale je to česť, ktorú Rost očividne stále hľadá!

9. Prečo Carole Radziwill Sue Aviva Drescher cez “Book Gate”? Trochu osvieženie pre vás: V šiestej sezóne Rhône, Aviva trvala na tom, že Carole používala spisovateľa duchov, aby napísala najpredávanejšie knihy. To jednoznačne nebola pravdivé a niečo, čo sa Carole okamžite zatvorila. Tak prečo ju Carole žaloval za ohováranie? Keď sa podpisujete Skutočné ženy v domácnosti zmluvu, podpisujete svoje právo žalovať ostatné dámy za to, čo sa deje počas natáčania. Má zmysel – viete si predstaviť súdne spory, ktoré by sa stali po zrazy ak tomu tak nie je?

Ссылка на основную публикацию
2019