13 Celebrity, ktoré nikdy nebudete veriť hosťom na Zlatých dievčatách

Pred tromi rokmi tento mesiac (14. septembra, presne) Dorothy, Sofia, Rose a Blanche prešli do našich obývačiek a dali nový význam termínu dievčenskú moc. Z cheesecake pri 2 A.M. na prútený nábytok a tapetové tapety, táto štvorica zanechala svoju stopu na pop-kultúre a miesto v našich srdciach. Oslavovať Zlaté dievčatá“30. výročie, sme sa na výlet dole Miami lane s niektorými z najslávnejších hviezdnych hviezd série – a s najväčšou pravdepodobnosťou ste niekedy ani nevedeli.

zlatý girls anniversary

Jenny Lewisová

Predtým než bola Hanna Heflerová Vojsko Beverly Hills (alebo speváčka indie kapely Rilo Kiley), Jenny Lewisová bola Daisy, bratty Sunshine Cadet, ktorá držala rukojemníka Rose Nylundovho medveďa v tejto epizóde 1987 s názvom “Starí priatelia”.

__Beth Grant__

Ak ste fanúšikom projektu Mindy Project, viete, že Beth Grant (Beverly) je v mnohých filmových a televíznych projektoch. Ale vedeli ste, že tiež hrávala na Zlatých dievčatách v nie jednej, ale dvoch rolách? Hral v roli Terryho Franca v epizóde piatich epizód “When Rose Fights Back” a potom charakter “Louise” v roku 1991 epizódu s názvom “Svedok”.

[#iframe: https: //www.youtube.com/embed/ACCGRQoYRRw] (420×315)

Quentin Tarantino

Nechajte to Quentin Tarantino, aby jeho značka ako imitátor Elvis v tejto epizóde od roku 1988 s názvom “Sophia svadobné Časť 1.” Nezáleží na tom, že klip je v nemčine, len sa pozrite na chlapíka v zadnom rade, ktorý nosí béžovú košeľu.

__Jeffrey Tambor__

Dlho predtým, než začal hrať rolu v (*) a (*) / Transparent *, Jeffrey Tambor hral Dr. Stevens v dvoch epizódach The Golden Girls. Kliknite na značku 27:30 v tejto epizóde roku 1989 s názvom “Nemocný a unavený: Časť 1.”

[#iframe: https: //www.youtube.com/embed/1ODhv2a8gGw] (560×315)

Mario Lopez

Pozrite sa na tie bludy! Mario Lopez (Záchránený zvončekom) očaril ako mladý Dorothy učitelia v epizóde v roku 1987, “Dorothyho cenený žiak.”

__Dick Van Dyke__

Vždy jedným, kto sa usmieva, Dick Van Dyke klaňal okolo ako zábavný Ken v epizóde roku 1989, “Love under the Big Top”.

[#iframe: https: //www.youtube.com/embed/5XkzAvjSJi4] (560×315)

Ruby Dee

Ikonická herečka a aktivistka Ruby Dee hral Mammy Watkins v “Wham, Bam, Thank You Mammy”. Dee hral úlohu Blancheovej bývalej chůvy, ktorá odhalila, že mala vzťah s Blancheho otcom, Big Daddy, v čase, keď boli medziobvinné záležitosti tabu, najmä v hlbokom juhu.

__Todd Susman__

Ak ste fanúšikom hry [* Orange je nová čierna *] (/ asi / oranžová-je-nová-čierna), spoznáte Todda Susmana (začínajúc na hraní 6:46 v detektívke Marlowe Klip z roku 1991 “The Case of the Libertine Belle”) ako otca Jasona Biggsa v seriáli Netflix. Na osobné poznámky je tiež mojim bratrancom!

[#iframe: https: //www.youtube.com/embed/c5Z9WpUv7jU] (560×315)

Leslie Nielsen

Lucas Hollingsworth z Leslie Nielsena prišiel na palubu romantiky Dorothyho v záverečnej epizóde Zlaté dievčatá ktorý vysielal v roku 1992.

__George Clooney__

Dlho pred * ER *, [George Clooney] (/ asi / george-clooney) bol pracovný herec v 80. rokoch, očaril si nohavice z vás všetkých fanúšikov fakty života. Ale bol tu aj tento hviezda ako Bobby Hopkins v epizóde * GG * 1987, “Catch a Neighbor”, v ktorej pomohol chrániť naše obľúbené dámy od niektorých ne-dobrých obyvateľov Miami.

[#iframe: https: //www.youtube.com/embed/_BMuncQVISY] (420×315)

Rita Moreno

Pamätajte si, keď Dr. Harry Weston (Richard Mulligan) obsadil dome vedľa dámy? Samozrejme, že sa to stalo GG spin-off, Prázdne hniezdo! No, predtým Renee Corliss Rita Moreno obsadila dom v roku 1987 GG epizóda s titulom (ironicky) “Prázdne hniezda”.

__Fred Willard__

Fred Willard sa objavil ako Bob v roku 1991 epizóde “Dateline: Miami”, ktorá sa sústredila na Rose, Blanche a Sophia, ktorí zostali doma a spomínajú na minulé dáta, zatiaľ čo Dorothy vyšla na svoj vlastný dátum.

[#iframe: https: //www.youtube.com/embed/iUfE9g4XwjQ] (560×315)

Debbie Reynolds

pred Zlaté dievčatá ukončila svoj beh, Debbie Reynolds hosťovala ako Truby Steele v 1991 epizóde, “tam ide nevesta: časť II.”

__Šťavé 30. výročie, * Zlaté dievčatá *! Teraz, kto chce nejaký tvarohový koláč?

[#cneembed: skript / video / 55e0840961646d2d44000000.js? autoplay = 1 & vypnutá = 1]

Ссылка на основную публикацию
2019