10 Nepríjemné veci o “škandále” Pripúšťajú len skutoční fanúšikovia

Po siedmich sezónoch zvratov, otočení a červeného vína, škandál sa blíži ku koncu. Prvá epizóda sezóny rozlúčky je dnes večer a sme si istí, že cítite veľa vecí. Na jednej strane je to zničujúce: predstavenie, jednoducho povedané, je revolučné. To sa môže pochváliť jedným z najrôznejších odliatkov v zábave a je zakotvená farbou ženy Kerry Washington, ktorá sa stala hviezdou a domácim menom ako politickým majstrom Olivia Pope.

Ale na druhej strane, môže to byť čas na ukončenie tejto franšízy. Buďme úprimní: Je to dosť smiešne. Vykresľovanie bodov je v tejto fáze tak vzdialené, že sa fanúšikovia len vzdali šírenia. Osemnásobná sezóna by tlačila škandál do Grayova anatómia a to nie je zlá vec. Je to len to, že môžeme zvládnuť len jednu Grayova anatómia.

škandálJazda bola zábavná, aj keď to trvalo. Bláznivosť prehliadky, pravdivo, je to, čo robí to tak skvelé. Znaky bežne robia voľby, ktoré nedávajú zmysel, a nepravidelné situácie sa stávajú na dennej báze. Len fanúšikovia, ktorí si uvedomia, že priznávajú desať prvkov o show, nižšie, sú 100% pravdivé.

1. Dlhé monológy sú niekedy trochu veľa. Spočiatku tieto dlhé prejavy, ktoré robil hlavne otec Olivie, Eli, boli nudné, dychové úkony. Ako sa to sakra podarilo – a Mellie a Olivia a nespočetné ďalšie – dokázali povedať všetky tieto slová bez toho, aby sa nadechli a nechali to skutočne dobre konať? Ale sú staré (a vyčerpávajúce) rýchlo. Ľudské bytosti stále nehovoria toľko, vieš? Spisovatelia by mali zachrániť tieto monológov na veľmi dôležitých scénach. Napríklad: Eli mohol práve povedať: “Fitz je naštvaný, opustiť svoju prácu, Olivia” vo videu, nižšie:

2. Je to veľmi nepríjemné prehliadku, keď Olivia a Abby prešiel do protivníkov. Abby bola pravá žena Olivie v prvej sezóne, ale ich vzťah sa zhoršil, keď prehliadka pokračovala. Šli z blízkych priateľov na ľadové frenémy k politickým protivníkom a nakoniec plným nepriateľom. (Potrebujete, aby sme vám pripomenuli zradu, ktorú Abby spáchala minulú sezónu?) Pozrite, nie všetky ženy sa musia stretnúť, ale dráha Abbyho a Olivie nemusela ísť týmto spôsobom. Existujú oveľa hlbšie šelmy Olivia, ktoré by mohli bojovať v D.C.

3. Jake je teplejší ako Fitz. To je len objektívne pravda. Nechcem @ me.

4. Mellie mala opustiť Fitz po prvej sezóne – možno ešte skôr. Je zrejmé, že to by znamenalo menej drama pre show, ale je to frustrujúce Mellie zostala v tomto manželstve tak dlho, ako ona. Mala samozrejme svoje vlastné motivácie, ale tieto sa zdali byť bezvýznamné pre plnú f-ckery Fitz, ktorá sa každodenne dopúšťala bez toho, aby sa na ňu bála. Mellie si zaslúžila lepšie.

5. Fitz je strašný. To je v podstate to, čím sa dostávam. Je to sebecký, drobný muž-dieťa, ktorý si myslí, že kričanie dokazuje jeho bod. On dal Mellie hodil zvonenie (pozri vyššie), Olivia navlečené pozdĺž sezóny, a klamal stokrát – to všetko pre úplne self-zhovievavé dôvody. Nikdy nebol ani prezidentom. Doslova! Zvládli jeho voľby! Defiance, Ohio!

6. Quinn a Charlie, zvláštne, majú na koncerte najstabilnejší vzťah. Je to sociopatický stroj na zabíjanie B-613. Je to nemilosrdný gladiátor, ktorý sa premenil na sociopatický stroj na zabíjanie B-613. A napriek tomu majú v tomto momente na výstave problémy s nulovými pármi. Majú spolu dieťa, pre dobro. Sú to Blake Lively a Ryan Reynolds tejto franšízy. Kto by to uhádol, keď Charlie pomáhal Quinnovi strieľať býčie oči v tretej sezóne?

7. Ako všetci vyzerajú tak, že sa chytili na jedlo s vínom, Gettysburgerom, popcornom a v podstate žiadne cvičenie? Možno, moja pamäť mi zlyháva, ale nemôžem premýšľať o tom, kedy sa niektorá z týchto postáv pripravila dosť na to, aby vypálila tisícky kalórií, ktoré pochádzajú z ich výživy. Žiadny tieň – Gettysburger vyzerá ako bomba! – ale to nie je realistické. A potom je niečo na tejto show realistické?

8. Tak veľa z týchto postáv by malo byť mŕtvy. A to je Huck. Huck by mal byť mŕtvy. Meg ho zastrelil do hrude. Viac ráz. Ale potom sa objavil v šiestej sezóne, epizóda deväť ako sedmokráska a šiel do jeho podnikania. Zákony biológie sa nerátajú škandál, zrejme.

9. Prečo Olivia prestala hovoriť: “Je to spracované”? Bola to jej úvodná fráza pre ročné obdobia, a potom spisovatelia práve prestali tkáčať do scenárov. Chápem, že nechcú túto frázu prehnúť, alebo riskujú, že sa stane príliš nepríjemnou, ale poď. to je škandál. Je to smiešne, úžasné predstavenie podľa dizajnu – čo najlepším spôsobom, samozrejme. Prineste do tábora! Kde je spravodlivosť pre “to je spracované”?

10. Olivia a Jake by mali skončiť spoločne. Ich milostné scény ma udržujú v teple v noci. Fitz a Olivia milostné scény ma chcú robiť somersaults do protichádzajúcich prevádzky. Jake je úžasnejší, emocionárnejší a skutočne sa stará o pocity Olivie. On je v láske s ňou. Stále tvrdím, že Fitz je práve zamilovaný. Znova, nemusíte.

Connie Brittonová bola prvou voľbou pre Olivia Pope v škandál

Kerry Washington na umenie ako aktivizmus a význam “zostať prebudiť”

Ссылка на основную публикацию
2019