Ruth Bader Ginsburg Belgeseli için Treyler İhtiyacınız Olan Her Şey

Yüksek Mahkeme Yargıcı Ruth Bader Ginsburg hakkında yeni bir belgeselin tiyatroları seçtiği tarih olan RGB Günü olarak 4 Mayıs’a başvurmak isteyebilirsiniz. Şimdi altı kez izlediğim treylere dayanan film hella ilham kaynağı olacak. Kendine has ikonik Gloria Steinem bile Ginsburg’u “tanıdığım süper kahramana en yakın şey” olarak adlandırıyor.

Çogunlukla arandigi gibi, ünlü RBG, baktigimiz biriydi, ama onun hayatina göz atmak hepimize gerçek bir armağan gibi geliyor. 84 yaşında, hukuktan bir kadın, hoş karşılanmadığı bir yer ve kadın eşitliği için savaşan mahkemede geçirdiği zaman gibi ilk günlerine geri dönüyoruz. Diyor ki, “Kendimi o günlerde anaokulu öğretmeni olarak görüyorum, çünkü yargıçlar cinsiyet ayrımcılığının var olduğunu düşünmüyorlardı.”

Aynı zamanda, treylerde söylediği son kocası Martin Ginsburg ile inanılmaz bir ilişki hakkında daha fazla şey öğreneceğimize benziyor. “Beynimi önemsediğimi ilk gördüğüm erkek çocuktu.” Ve bu eşit derecede kötü çalışan egzersiz rutini? Orada. Ginsburg’un ağırlık kaldırdığını ve oldukça etkileyici bir tahta tuttuğunu görüyoruz. Bir arkadaşım, “20 şınav, haftada üç kez ya da bir şey yaptığını duydum” diyor. “Zeminden bile çıkamıyoruz. Zemine bile inemeyiz.”

Ginsburg zaten birçok kişi için kültürel bir ikon. Kate McKinnon, onu SNL’de oynar. Ama bu film onu ​​bir sonraki seviyeye taşıyacak ve onun hikayesini bildiğimiz ve yapmaya devam ettiği çalışmalarla güçlendirilmeye devam etmemiz çok önemlidir. “84 yaşındayım,” diyor. “Ve herkes benimle bir fotoğraf çekmek istiyor.” Bu talep sayısı katlanarak büyüyecek..

Film, bu yıl Sundance Film Festivali’nde övgüye girdi ve ilk tam fragman aşağıda görülebilir:

İlgili: Bu Adalet Ruth Bader Ginsburg Tam Egzersiz mi

Ссылка на основную публикацию
2019