Michelle Wolf’un Beyaz Saray Muhabirlerinin Akşam Yemeğinden En Acımasız Yanığı

“İyi akşamlar. İşte biz, Beyaz Saray Muhabirleri Akşam Yemeği, “komedyen Michelle Wolf, Washington DC’de bu yılki etkinlik sunucusu olarak gösterisini açarken şöyle dedi:” Bir porno yıldızı, bir Trump ile seks yapmak üzere olduğu zaman, şunu söyleyelim: .”

“Evet, kiddos, bu gece aldığın kişi bu,” Günlük gösteri yazar devam etti. “Normal keyiflilerin çoğunu atlayacağım. Hilton’dayız; hoş değil. Bu C-SPAN’da; Kimse bunu izlemiyor. Trump başkandır; bu ideal değil. ”

Obama yönetimindeki Beyaz Saray Muhabirleri’nin akşam yemeğinden farklı olarak, genellikle A-Listers, Washington, DC elitleri ve Başkan’ın kendisi ile oldukça soğuk, eğlenceli bir gece olan Trump yönetimi, özellikle farklıydı. Birincisi, Başkan Trump katılmıyor. Ayrıca havasında da bir değişiklik oldu: Bu iki yılın oda vibe de biraz daha gergin görünüyordu..

Yıllık akşam yemeği, mevcut yönetimdeki oyuncuların iyi huylu kızartmalarıyla doludur – kimin sorumlu olduğu önemli değil – ama bu yıl yankıları bir üst dereceye kadar çıkardı. Kurt’un şakaları keskin bir şekilde işaretlenmiş ve zaman zaman (güldürmeler de olsa) katılımcıların garip, rahatsız edici kıkırdarlarıyla karşılaşmıştır. Wolf’un 11 en vahşi zikresinin yuvarlanması için okumaya devam edin:

Kellyanne Conway’de:

“Yaptığı şey için mükemmel soyadı var:“ Con-way ”… Kellyanne’yi gösterilerinize koymayı bırakmak zorundasınız. Tek yaptığı yalan. Ona bir platform vermezsen, yalan söyleyecek bir yeri yok. Eski dediğin gibi, eğer bir ağaç ormanda kalırsa, Kellyanne’yi o ağacın altına nasıl alabiliriz? Onun incinmesini öneriyorum. Sadece sıkışmış. Bir ağacın altında sıkışmış. ”

Ivanka Trump’ta:

“Elbette, Ivanka da var. Kadınların avukatı olması gerekiyordu, ama kadınlara boş bir kutu tampon gibi yardımcı oluyor. Kadınları tatmin edecek bir şey yapmadı. Yani sanırım baba gibi, kızı gibi. ”

Bir kadın olmanın üzerine:

“2018 ve ben bir kadınım, o yüzden beni kapatamazsın. Michael Cohen’in bana 130.000 dolar vermediği sürece. ”

Başkan Trump ve onun yönetiminde:

“İnsanlar her zaman Trump isimlerini ararlar. Ve bak, Trump’ı bir ırkçı ya da kadın düşmanlığı ya da yabancı düşmanı ya da dengesiz ya da yetersiz ya da iktidarsız olarak niteleyebilirim. Ama bütün bunları duydu ve umursamıyor. Bu yüzden bu gece, başkanın yeni bir şekilde, onu gerçekten alacağını düşündüğüm şekilde dalga geçmeye çalışacağım. Sayın Başkan: Çok zengin olduğunu düşünmüyorum. Sevmek. Bence Idaho’da zengin olabilirsin, ama New York’ta iyisin. ”

“[Trump] bir Nazi için garip bir terim olan beyaz milliyetçileri sever. Bir Nazi’yi beyaz bir milliyetçi olarak aramak, bir çocuk arkadaşına bir pedofili çağırmak gibidir. ”Ya da Harvey Weinstein bir“ kadın erkeği ”. Bu gerçekten adil değil — aynı zamanda bitkileri sever.”

“Kabine üyeleri hakkında çok şaka yaptım, ama hepsini kovmak zorunda kaldım çünkü herkes kovuldu. Sizler kabine üyelerinden, Starbucks’ın siyah insanlara saldırmasından daha hızlı gidiyorsunuz. ”

Beyaz Saray Basın Sekreteri Sarah Huckabee Sanders:

“Ve tabii ki, Sarah Huckabee Sanders’ız. Bu gece Sarah’nın mevcudiyetiyle süslendik. Söylemeliyim ki, küçük bir starstruck. Seni Lydia Teyze olarak seviyorum. Elçinin Masalı. Mike Pence, eğer görmediysen, seveceksin. “

“Sarah podyuma çıktığı zaman, heyecanlanıyorum çünkü ne alacağımızdan pek emin değilim: bilirsiniz, bir basın brifingi, bir sürü yalan ya da voleybol takımlarına bölünmüş”. derileri ve bu sefer, birazcık b —-, Jim Acosta.

“Gerçekten Sarah’ı çok seviyorum. Sanırım çok becerikli. Sanki gerçekleri yakıyor ve sonra da mükemmel bir dumanlı göz yaratmak için kül kullanıyor. Belki de onunla birlikte doğuyor, belki de yalanlar. Muhtemelen yalanlar.”

Megyn Kelly’de:

“Megyn Kelly olmadan ne yapardım? Muhtemelen kadınlarla daha fazla gurur duymak. Megyn Kelly, NBC tarafından 23 milyon dolar ödedi. Sonra NBC, Megyn’in Kış Olimpiyatlarına gitmesine izin vermedi. Neden olmasın? Çok beyaz, soğuk ve pahalı, Kış Olimpiyatları da olabilir. Ve bu arada, Megyn, Santa siyahtır. Bacadan geçen garip yaşlı adam Bill O’Reilly idi. ”

Medyada:

“Sizler Trump’a sapıksınız. Onu tanıtmak için kullandın mı? Çünkü ondan nefret ediyormuş gibi davranıyorsun, ama bence onu seviyorsun. Bu odada kimsenin itiraf etmek istemediğini düşünüyorum, bu Trump’un hepinize yardımcı oldu. Biftek ya da votka, su ya da kolej ya da kravat ya da Eric satamazdı. Ama o sana yardım etti. Kağıtlarınızı, kitaplarınızı ve TV’nizi satmanıza yardımcı oldu. Bu canavarı yaratmaya yardım ettin ve şimdi ondan kâr elde ediyorsun. Ve eğer Trump’tan kâr edecekseniz, en azından ona hiç para vermediğinden ona biraz para vermelisiniz. ”

Wolf’un sosyal medya konusundaki konuşmalarına tepkiler, izleyicilerin politik spektruma düştüğü noktalarda, özellikle de Sanders’ın şakalarına geldiğinde karışıktı. Bazıları kızartmaların çok kişisel olduğunu düşündüler:

Diğerleri onu övdü:

Pazar sabahı Wolf, onun Sanders şakalarını savunmak için Twitter’a gitti:

Ve Cumhurbaşkanı Trump ilk kez fırında ilk elden duymak için orada olmasa bile, kendi düşüncelerini paylaşmak için Twitter’a gitti:

“Washington, Michigan, büyük bir başarı iken, Washington, D.C., sadece işe yaramadı,” Trump tweetledi. “Herkes Beyaz Saray Muhabirleri Yemeği’nin çok büyük, sıkıcı bir büst olduğu gerçeğini konuşuyor… sözde komedyen gerçekten“ bombalanıyor ”. @Greggutfeld gelecek sene ev sahipliği yapmalı! @PeteHegseth”

Wolf’un monologunu aşağıdaki bütün olarak izleyin:

İlgili Öyküler:

  • Komedyen Michelle Wolf, 2018 Beyaz Saray Muhabirlerinin Akşam Yemeğine Ev Sahipliği Yapacak

  • Samantha Arı’nın En İyi Anları Beyaz Saray Muhabirlerinin Yemeği Değildir

  • Hasan Minhaj’ın Beyaz Saray Muhabirleri’nden En İyi Hattının 10’unu

Ссылка на основную публикацию
2019