Bu Kadın Obama’yı Düğününe Davet Etti – ve Gerçekte Cevaplandılar

Ne zaman Ben Bir düğüne davet edildim, yanıt kartını geri göndermeyi unutuyorum ve gelin – ya da kızgın bir anne – gelip gelmediğimi sormak için beni iki kez aramak zorunda. Barack ve Michelle Obama bir düğüne davet edildiğinde, sadece zamanında değil, sadece kendi not defterine (şık) bir not yazarlar..

Twitter kullanıcısı @ 96_brooke, annesini, gelini, ilk İlk Çiftten aldığı ve düğününe davet edildikten sonra bir tweet attı. “MY MOM DEADASS, BENZİNDE BİR DÜĞÜN DAVETİ GERİ OLUŞTURDU VE SADECE BU MAIL’DA ALDI. Ben HOLLERING, “diye yazdı.

Tweet’i gördükten sonra, eski İlk Çift’in tercih ettiği düğün davranışları hakkında bir şeyler merak etmeye başladım. Yani:

  1. Kokteyl saatinde tavuk-margarita atıcılar için sıraya girerler mi??

  2. Chateau Briand’ı veya levrekleri seçerler mi?

  3. İmza kokteyli içerler mi yoksa üst rafa yapışır mılar??

  4. Varsa Viyana Masasına katılırlar mı??

  5. Grup “Twist and Shout”, “Uptown Funk” veya “Sweet Caroline” oyunlarını oynarlarken daha da heyecanlanırlar?

  6. Eğer kuzen beyaz giyindiyse Michelle onun kızıyla dedikodu yapar?

Ne yazık ki, asla bilmeyeceğim çünkü fuhi çift bu nota cevap verdi:

Düğününü kutlarım. Evliliğinizin sevgi, kahkaha ve mutlulukla kutsanmasını ve bağınızın her geçen yıl daha da güçlendiğini umuyoruz. Bu vesileyle hayat boyu ortaklığın başlangıcına işaret ediyor ve bu yolculuğa çıkarken, ilerideki birçok sevinç ve macera için elimizden gelenin en iyisini yaptığını biliyorsunuz..

Obamaların, bildiğiniz herkesten daha kibar olma ve geçmişlerine onları düğünlerine davet eden diğer çiftlere geri göndermede bulunma geçmişi var. Bu, 2014’te ve geçen yıl oldu.

Şimdiye kadar, 40.000’den fazla insan Brooke’un tweet’ini retweetledi ve neredeyse 200.000 kişi bunu beğendi.

B ve M’yi etkinliğinize davet etmek ister misiniz? İşte annenin davetiyeyi gönderdiği adresi. Pro top: Kayıt defterinize bir ek içerir ve belki size bir buz kovası gönderir.

İlgili: Bu çift onların nişan ateş için Obamalar yeniden ikonik fotoğrafları yeniden

Ссылка на основную публикацию
2019