Bir kadın CNN çapa bir konuk “Boobs” hakkında kapatamaz sonra bir röportaj kapatıldı

“Göğüsler” demek eğlenceli bir kelimedir – eğer 7 yaşındaysanız, Ne yazık ki, CNN’de görünmek için biraz genç, bu yüzden CNN çapadaki tamamen yetişkin bir erkek konuk Brooke Baldwin’in gösterisinin durmaması üzerine şok oldu sözcüğü tekrarlamak – tüm canlı röportajı kapatmak zorunda olduğu noktaya. Sormadan önce: hayır, röportajın mastektomi ile ilgisi yoktu; hayır, meme kanseri konusunda uzman değildi; hayır, nipplegasms (gerçek olan) hakkında konuşan bir seks uzmanı değildi. Beyaz Saray’dan ESPN’nin Jemele Hill’e demir atması gerektiğini söyleyen çağrılarla ilgili bir tartışma için orada olan Fox Sports Radyosu Clay Travis’di (Başkan Donald Trump’a Twitter’da “beyaz üstünlükçü” deniyordu).

Baldwin’in gösterisinin bu bölümünde iki misafirten biriydi; diğeri, eski ESPN kıdemli editörü Keith Reed, muhtemelen farklı bir görüş sunacaktı..

Travis, aşağıdakiler ile entelektüel bir tartışmanın ne olabileceğine katkıda bulundu: “Ben bir İlk Değişiklik mutlakçıyım. Sadece iki şeye tamamen inanıyorum: İlk Değişiklik ve göğüsler.”

Baldwin onu durdurdu ve şöyle dedi: “Sadece bu gösteriyi anlatan bir kadın olarak sizi doğru anladığımdan emin olmak istiyorum. Ne söylediniz? İlk Değişikliğe ve b-double-o-b-s’ye inanıyor musunuz?”

Travis başıyla onayladı. “Göğüsler. Bu ülkenin tüm ülkesinde beni asla hayal kırıklığına uğratmayan iki şey: İlk Değişiklik ve göğüsler.”

K.

“CNN.com’da cumartesi günü yayınlanan bir dergide,” 17 yıldır bir gazeteciyim – CNN’de canlı bir şov düzenleyen son yedi kişi “diye yazdı. “Bazı şeyleri gördüm ve duydum. Ama ulusal televizyonda (2017 yılında) yetişkin bir adamdan ‘göğüsler’ duyduğumda ilk düşünce balonum şunlardı: ‘Bunu doğru duydum mu? Sadece gösterime geldim ve düşündüğüm şeyi söyledi. …? Ve asmasına izin verdim. “

Baldwin, daha sonra ne yapacağını anlamak için canlı televizyon baskısını arttırdı. Travis, kadın anatomisinin ağır cinselleştirilmiş bir bölümünü tamamen ilgisiz bir tartışmaya sokmuştu. Üreticiler, yeni duydukları şeyleri anlamaya çalışırken (“Alem mi?”), Düşündükleri bir Reed’i ne düşündüğünü sorarak devam etti..

“Dinle, duyduğum neredeyse her şeye hayret ettim,” diyerek ekledi, “Birisi CNN’ye gelip,” Ben inandığım tek şey ve bunun hakkında tartışma “gibi bir şey söylemek.”

“Ben sadece, ben de oradayım,” diye açıkladı Baldwin. Travis’e şöyle seslendi: “Ve sadece seni doğru olarak duyduğuma emin olmak istiyorum: b-o-o-z-e? Veya b-o-o-b-s? Çünkü bir kadın olarak -“

“Göğüsler dedim!” Travis iki katına çıktı. “İlk Değişiklik ve göğüslerde tamamen inanıyorum. Yüzde 100 olduğuna inandıkları iki şey bunlar.”

Baldwin işe devam etti: “Tekrar düşündüm: ‘Bu, 2017 ve bu yetişkin adam şovda, benimle konuşmak – kadın bir ev sahibi – göğüsler hakkında. Bu ciddi bir şey mi oluyor?’

Röportajda, Travis boş yere Hill’e getirmeyi denedi, ama hasar yapıldı. “Çocuklar!” Baldwin diyor. “Neden ulusal televizyonda yaşasın ki?” Diyorlar. Ve bir kadın ev sahibi ile birlikte neden oraya gittiniz?

Geçerli soru. “Radyoda sürekli yaşadığımı söylüyorum!” Travis, yaptığı tek noktayı tekrar etmeden önce diyor.

“Ve sonra,” diye yazıyor Baldwin, “Ben kariyerimde sadece birkaç kez yaptığım bir şey yaptım. Kontrol odasına mikrofonunu öldürüp” güle güle “demiştim. Çok çeşitli fikirlerle şovumda birçok insanı davet ediyorum – bazen çenem bile yere düşüyor – ama ben onların konuşmasına izin verdim. Solda, sağda veya merkezde olsun – izleyicimi diğer perspektiflere göstermek istiyorum Onlarla katılıyorum ya da değil, milletin dinlemesi gerekiyor..

Ama bu … farklıydı. “

“Güneyli beyaz muhafazakâr” olarak tanımlayan Travis’in, ne istersen söyleme hakkına sahip olsan bile, sözlerin sonuçlarından muaf tutulmuş olduğunun farkına varmadığını fark etmemiştim. (Çoğu insan, “göğüsler” öğrenmeden önce bunu öğrenir.) Travis’in yapması gereken tek bir iş vardı – görüşünü dile getirdi, ümitli ve anlayışlı bir şekilde umutluydu – ve o da sekiz kelimeyi karıştırdı..

Baldwin, kadın sorunları için güçlü bir savunucudur ve CNN’deki iki saatlik günlük şovunun dışındaki zamanını “Amerikan Kadını” adlı bir projeye ayırır. Yazdığı gibi, “Kadınların sesini yükseltmek istiyorum. Ve bunu yaparken, kendi başıma kullanmam gerektiğini anlıyorum.”

Peabody finalisti Travis’i tekrar geri sormayacak, diye yazdı. Başvurusunu sona erdirirken, “Belki de Fox News’de milletlerden öğrenmeliyiz – kadınları yıkmanın sonuçlarının olması”.

Röportajı kendiniz izleyin:

İlgili Öyküler:
-VİDEO: CNN’nin Brooke Baldwin, RNC’de Rachel Streitfeld’i Röportaj Yaptı
-Fox Haber Ev Sahibi Lewd Metinleri İddiaları Arasında Askıya Alındı

Ссылка на основную публикацию
2019