Svadobný obrad 101: Ako štruktúrovať svoje svadobné

Jediné slová, ktoré potrebujete na to, aby ste si urobili svadobnú dovolenku, sú “ja,” hovorí Los Angeles, oficiálny Rev. Clint Hufft, čo znamená, že zvyšok svadby je úplne na vás! Vyberte, ktoré prvky sú najdôležitejšie, a potom ich prispôsobte. Ak budete mať čítanie, rozhodnite sa, kto sa pýta a či vám pridelíte pasáže alebo necháte každého čitateľa vybrať si vlastné. Tu je rýchla a jednoduchá príručka pre základnú štruktúru vašich svadobných obradov.

nuptuals

úvod

Účastník by mal začať nastavením tónu a rozprávaním vášho príbehu. Otváracie požehnanie a čítanie tradične nasledujú.

sľuby

Dvaja z vás môžu povedať sľuby, ktoré ste napísali jeden druhému, odovzdať tie isté sľuby jednotne alebo opakovať sľuby po tom, ako ste.

Pozrieť viac: Ako nájsť perfektné svadobné šaty pre váš typ tela

Ring exchange

Po tom, ako “s týmto prstencom, ja som sa oženil” (alebo vaša verzia toho) vo všeobecnosti prichádza ďalšia požehnanie, ak ju chcete, po ktorej nasleduje druhé čítanie.

Rituály a konečné požehnanie

Ak plánujete osviežiť sviečkovú sviečku, mať piesok alebo vínny obrad alebo začleniť akékoľvek iné rituály, urobte to teraz. Náboženské obrady budú zahŕňať skupinové požehnanie, často modlitbu a konečné požehnanie.

záverečný

Účastník zavádza svoje novomanželov k hostiteľom, potom všetci vychádzajú von a lákajú vás – a možno aj ryža, okvetné lístky alebo konfety.

Chcete viac geniálnych plánovacích tipov? Najlepšie svadobné šaty, radu a veľké inšpirácie si vyzdvihnite nevesty Október / november 2015 vydanie, teraz na novinových stánkoch a dostupné na stiahnutie tu.

Viac od nevesty:

50 neviest nevesty vždy robiť

32 úžasné angažmá-prsteň Selfies

Ako nájsť perfektné svadobné šaty pre váš typ tela

Ссылка на основную публикацию
2019