DIY Svadobné Idea: Ako si vyrobiť družičky šaty Pozrite sa trochu menej Blah

Pre každého, kto je a) musel nosiť šaty družičky b) musel uvažovať o tom, že jej družičky dávajú do šatstva na družičky (jednoduché šaty väčšinou vyzerajú lepšie než maska) c) boli všeobecne proti-družičky šaty, pripravte sa na ponožky, ktoré majú byť vyhodené hneď. Hľa, úžasný DIY družičky šaty spiffer-horné:

Táto myšlienka pochádza zo zdvorilosti svojej osobnej ikony DIY, Erica Domesek z P.S. Urobil som to. Ak ste nestrávili pár “oh wow, ako to urobila!” hodiny na jej úžasnej móde a príslušenstve DIY blog, mohol by som navrhnúť niekoľko vyčnievajúcich projektov, ako je zlatá tabuľka so stoličkou, jej rozkošný náhrdelník pom-pom, jej kvetinová čelenka a náhrdelníkové náušnice. Ako by povedal môj priateľ, všetci sú ohromení.

E-mailom som sa s Ericou minulý týždeň pokúšal získať nejaké dary na šperky (všetky a všetky vyššie uvedené by úplne robili trik, btw) a zdieľala so mnou svoju vlastnú skúsenosť s družičkou, kde sa šikovná a úplne dôverujúca nevesta nech si každý z jej družičiek prispôsobiť svoje pekné (ale jednoduché) šaty J.Crew Taryn. Získajte zaťaženie tejto mysle-bohatstve nádherné svadobné party:

0705 jcrew bridesmaid dress party wd
* Pretože viem, že vás milé dámy radi vedia, veď nevesta má Oscar de la Renta * Samozrejme, že je to kráľovná DIY, Erica si na svoje družičky šaty veľmi pekne prešla: “Chcel som zvýšiť svoje šaty moja najlepšia priateľka Sarah na čierne kravatové svadobné v našom rodnom meste Philadelphia.I sa pozrel na predchádzajúci DIY projekt, ktorý som urobil, kde som zdobiť ramenné pads. This Táto viac dekadentná a bohatá verzia DIY bol perfektný doplnok pre moje šaty, “ona povedal mi cez e-mail. “Urobil som deň, keď som si dal zvláštne vedomosti, že som pridal tie osobitné osobné dotyky pre úžasnú a nezabudnuteľnú príležitosť.” Tu je zblízka jej úprimný vzhľad (zobrazuje sa tu rovnako rozkošný groomsman):
0705 ps i made this bridesmaid dress jcrew wd

Prial by som si, keby som videla túto fotografiu skôr, ako by som mal moje “dievčatká robiť niečo podobné, najmä preto, že sa zdá byť tak ľahké! Erica mi poslala sprievodcu, aby sa s vami podelila v prípade, že táto myšlienka na svadbu prinesie vaše fantázie:

__

“Potrebná zložka”: __

* Oblečenie

* Nožnice na tkaniny

* Ripper na švy

* Šijací stroj (alebo na mieru)

* Rovné kolíky

*Ihla a niť

*Lepiaca pištoľ

* Vybavenie: perie, flitre, drahokamy, atď. – čo nájdete a ako sa vám páči na miestnom remesle alebo obchode s korálkami.

Pokyny pre popruh:

  1. Odstráňte krídlo od šiat na švách pomocou švov. Je to čistejší efektívnejší spôsob, ako odstrániť šitie, použite ostré nožnice na tkaniny, ktoré pomáhajú odstrániť zbytočný materiál.

  2. Zmerajte ramená a miesto, kde chcete, aby váš popruh ležal. Vyberajte rovno-jedno rameno alebo diagonálnu krížovú verziu.

  3. Pripevnite materiál na požadovanú oblasť na prednej a zadnej strane šiat, aby ste zabezpečili popruh.

  4. Použite šijací stroj, ručne šiť alebo si vziať do miestneho krajčíra, ak nie ste pohodlné šitie sami.

Návod na výzdobu:

  1. Použite extra textílie na vytvorenie podkladu pre zdobenie

  2. Dvojitý materiál a vystrihnite veľký ovál. steh cez ramennú podložku s visiacimi okrajmi. Je to v poriadku, ak sú okraje roztrhané, čo v skutočnosti robí pre romantické, fluttery a jemný dotyk.

  3. Lepidlo na flitre, perie, drahokamy! ? Buďte kreatívni s rozetami a klastrami flitrov. Uchovávanie monochromatického patra bude elegantné, dramatické a určite urobí odvážne a vkusné vyhlásenie!

  4. Šiť alebo zaklapnúť priamo na popruh. (PS: Uistite sa, že ste pevne pripevnené, aby nezasadol na tanečný parket!)

__

Uf! Docela úžasné veci nie je? (Obzvlášť preto, že je ťažké uveriť, že projekt DIY by mohol vyzerať tak elegantne a čierne, ale celkom to robí!) Milujem Erica kreatívny spôsob, ako obliecť základné šaty družičky, nie? Akékoľvek iné doplnky šaty družičky, ktoré milujete v týchto dňoch? Pins? Pásy? Stuhy? A P.S. Vďaka Erica, za zdieľanie! __

Viac nápadov na svadbu v DIY:

* 5-Cent trik, ktorý bude jazdiť na každú recepciu alebo koktejlovú párty

* 5 Svadobné trendy, ktoré sú tak 2010

* The Alterna-Bouquet: Táto nevesta nesie srdce!

Ссылка на основную публикацию
2019