Chceš skvelú svadbu za polovičné náklady? Groupon teraz ponúka zľavy pre nevesty!

A nepotrebujete ani iné nevesty, aby ste sa dostali k dohode, aby ste dostali túto veľkú…

0907 wedding on sale we
FOTO: Getty Images

24007286

OK, tak teraz Power’s Mansion Inn, svadobné miesto v Auburn, CA (mimo Sacramento), ponúka kompletnú svadbu – s ceremoniálnym priestorom, úradník, recepčný priestor, bufet pre 140 hostí, 500 nápojov (dokonca aj alkoholické), svadobný koláč, stolíky / stoličky / posteľná bielizeň / nastavenie miesta, svadobný fotograf, fotoalbum a CD, obrad a recepcia kvety a DJ – za menej ako 15 grand na Groupon.

Ale počkajte, je tu ešte viac: Vy a váš ženich si svadobnú suňu v noci svojej svadby (a, dieťa, tam je v tvare srdca vírivá vaňa), dvadsaťosem vašich hostí môže tiež zostať na mieste a dostať raňajky zadarmo ráno a poplatok za večierok na skúšku sa neuplatňuje. Pravidelná cena za všetko, čo je údajne 30 Gs. (To je polovica-off pre tých z nás, ktorí neboli v matematickom tíme.)

Jemný výtlačok? Vaša ceremónia sa musí konať o 14.00 hod. a vaša recepcia musí ísť od 3 hod. do 7.00 hod., strediská recepcie sú hodvábne kvety a váš koláč musí byť zmrznutý. Máte stále záujem? Máte až do 11. si kúpiť, a vaša svadba sa musí konať pred 9/12/14 (takže je čas).

Ale okrem týchto obmedzení si myslím, že je to dosť v pohode, ak by ste chceli oženiť sa na takomto mieste (viktoriánsky zámok). Veľmi som nervózny v kvalite fotografa a DJa, pretože neviete presne o tom, kto poskytuje tieto kľúčové služby skôr, ako do kreditnej karty zadáte 14,999 dolárov, ale ak by som mohol získať ukážku vopred , Myslím, že by som urobil niečo také. A naozaj dúfam, že viacerí predajcovia svadobných produktov v krajine spolupracujú s Groupon, aby ponúkli nevesty značné zľavy!

Kúpili ste si celú svadbu online? Znamená to 15.000 dolárov za dobrú cenu za to všetko (všetko, čo naozaj ponecháte, sú tvoje šaty, svadba ženícha a medové týždne!)? Uprednostnili by ste individuálnych predajcov svadieb, aby ponúkali Groupon ponuky?

Viac Wacky svadobné správy__

Tento Guy Navrhol s Groupon!

Najzábavnejšia angažovanosť strieľať niekedy

Táto nevesta našla svoj sen svadobné šaty – a potom obchod odmietol predať ju!

__ Viac spôsobov, ako získať Glamour

Rozprávajte sa s celebritami, VIP módnymi hviezdami, profesionálmi v kráse a ešte viac na našej Facebook stránke! Navštívte stránku Facebook.com/glamour pre plán tohto mesiaca.

Navštívte ShopGlamour.com za roztomilé veci začínajúce na iba 10 dolárov!

Stiahnite si Glamour Magazine pre vašich predplatiteľov iPad, teraz je súčasťou vášho predplatného!

Zadajte najnovšie hry Glamour!

sledujte nás na Twitteri.

Foto: Jupiterimages
Ссылка на основную публикацию
2019