Vaše tabule by mohli zničiť váš sexuálny život

PSA pre chlapcov: Budem len tupý: vaše postele môžu vystrašiť ženy a zabrániť im, aby si s tebou mali sex.

0615 zebra sheets ugly bed sm

Nedávne prieskum verejnosti Drapers Magazine v Spojenom kráľovstve ukazuje, že posteľná bielizeň je jedným z najväčších obchodných partnerov pre ženy, pričom listy športových tímov boli zvolené ako prvé odbočenie pre 2 000 žien,.

šokujúce, 18 percent jedincov priznalo, že ich rodičia stále menia svoje listy. (Uhm, to je dôvod, prečo ste jednotliví: žijete so svojimi rodičmi a čistia vašu izbu.)

Ešte horšia štatistika spočíva v tom, že viac ako jedna pätina singletónov iba raz zmení svoje postele mesiac.

Viete, koľko epiteliálnych tkanív vyliate na priemernú noc, natož mesiac? Je to ako spanie v koži. Nehovorte o tom, čo môže byť vo vašich listoch po mesiaci. * Keď dievča spí v dome človeka, racionálne vie, že je tu šanca, že listy na posteli nie sú úplne nové. Hlboko si uvedomuje, že pred príchodom niekoľkokrát spali. Ale je tu ochotné pozastavenie nevedomosti, ktoré musí nastať, aby sa skutočne dostali do postele.

Ak nemeníte listy pre mesiac, je to naozaj veľmi ťažké, aby sme sa dostali do tejto postele.

Znala som jedného človeka, ktorý mi raz povedal, aký brilantný systém prišiel s cieľom vyhnúť sa umývaniu jeho listov – namiesto toho prešiel namiesto neho!

Majú sex na podlahe by mali byť rekreačné, nie bezpečnostné preventívne, pretože vaše listy sú príliš nechutné.

Rovnako ako veľa z vypnutia ako čisté listy sú listy alebo pokrývky s Star Wars alebo Teenage Mutant Ninja želvy na nich. Tieto nás vedú k tomu, aby sme vás nabodli, dali vám bozk na čelo a potom pomaly vyskrutkujte z miestnosti a von z predných dverí. Kreslené listy kričia muža dieťa a dieťa človeka nie je sexy.

Ale aspoň tieto listy sú čisté.

Tiež, čierne hodvábne listy? Prepáč nie. Je ťažké vás vziať vážne, keď máte čierne hodvábne listy. Ani Clooney by sa s tým nemohol dostať.

Ak ste vinní z niektorého z týchto priestupkov (a váš sexuálny život trpí kvôli tomu), získajte si nejaké nové listy. Tom Delavan nám navrhol nejaké pekné listy z cementu, tmavošedej farby a slonovinovej farby, ktoré by zodpovedali prakticky každej posteli.

Je to investícia, ktorú vy nebudete ľutovať.

– Napísal Chiara Atik pre HowAboutWe.com

Už ste niekedy zomreli chlapíka, ktorého listy boli hrubé? Sme sa bojíme opýtať, ale zomierame, aby sme počuli vaše príbehy!

Viac od HowAboutWe:

Radiť dátumové upozornenie: trojhodinové pravidlo

10 vecí by nemali mať v spálňach

Online Zoznamka 101: Získajte druhý názor

Viac spôsobov, ako získať Glamour:

NOVÝ! Teraz môžete čítať Glamour na Flipboard!

Navštívte ShopGlamour.com za roztomilé veci začínajúce na iba 10 dolárov!

Stiahnuť ▼ Časopis Glamour Magazine pre váš iPad–tlač účastníkov, je to teraz súčasťou vášho predplatného!

Zadajte najnovšie Glamour lotérie!

sledujte nás na Twitteri.

Foto: Thinkstock
Ссылка на основную публикацию
2019