Ukázalo sa, ľudia sú skutočne v myšlienke trojice

trojica

Už ste niekedy premýšľali o tom, že máte mená trois? Áno, to je vy a 64 percent populácie. Podľa prieskumu 274 heterosexuálov vo veku od 18 do 24 rokov publikovaných v roku 2008 Archív sexuálneho správania, najmä ľudia – chlapci – určite sú na palube s trojicami.

Okrem 82 percent mužov a 31 percent žien, ktoré sa zaujímajú o zapojenie dvoch ľudí naraz, 24 percent mužov a 8 percent žien tvrdí, že už to urobili. Muži dali prednosť tomu, aby poznali osobu, ktorá by sa k nim pridala a ich partner, zatiaľ čo ženy sa starali len o to, či poznali ostatných dvoch ľudí oni boli treťou osobou, ktorá bola sprevádzaná pár.

V ďalšej štúdii vo veku 18 až 39 rokov na celom svete v roku 2013 sa zistilo, že oveľa viac ľudí – 20 percent ľudí – uviedlo, že sa podieľali na trojkombináciách. Podľa a New York časopis článok od roku 2009 Craigslist NYC mal za jeden týždeň 1 493 žiadostí o trojčatá. A podľa prieskumu BaDoink, trojčatá sú mužská č 1 sexuálna fantázia.

Autori Archív sexuálneho správania Štúdia poznamenala, že hoci ľudia sú trochu otvorení trojuholníkom, existuje veľa rozdielov medzi tým, koľko ľudí ich chce mať a koľko ich vlastne robí. “Skutočnosť, že postoje a záujmy boli silnejšie navzájom prepojené, než s chovaním, je v súlade s výskumom, ktorý dokázal rozdiel medzi sexuálnymi postojmi a vierou a sexuálnym správaním,” píšu.

Obzvlášť si všimli “logickú nekonzistenciu” u viacerých mužov ako u žien, ktoré hlásili trojice, aj keď väčšina z nich zaznamenala dve ženy. Najpravdepodobnejšie vysvetlenie? “Existujú predsudky, ktoré sa týkajú vlastných správ o počte minulých sexuálnych partnerov, ktoré sú v súlade s očakávaniami rodovej roly,” píšu. Takže buď veľa mladých ľudí má trojčatá so staršími ženami, ktoré neboli zahrnuté do štúdie, alebo mali by ste vziať mužské príbehy o ich rizikovom sexuálnom stretnutí so zrnom soli.

Ссылка на основную публикацию
2019