Tu je váš Love horoskop pre február 2017

Stĺpce milostnej horoskopy od Tracy Allena sa pravidelne zobrazujú online. Okrem astrológie má absolvované vzdelanie v psychológii poradenstva a pracuje ako psychoterapeut. Nasledujte @astrotherapeut na Twitteru a e-mailom [email protected] naplánovať súkromnú reláciu. Pozrite sa späť na viac lásky horoskopy každý mesiac.

AQUARIUS

20. január – 18. február

Energizujúce slnko zostane vo vašom znamení až do 18. februára a Merkúr zipsy cez Aquarius od 7. do 26., ktoré ponúkajú ďalšie výhody rýchlej mysle a strieborného jazyka. Vy vyzařujete osobnosť a vietor, takže sa nemusíte schovávať doma – bez ohľadu na to, ako je vonku zima. Priateľská Venuša a asertívny Mars vytvárajú zvuk v dome, ktorý riadi komunikáciu a komunitu, čo by ste mali vidieť ako ďalšiu lásku, aby ste sa dostali von a videli ľudí.

Ak máte záujem nájsť nové vyhliadky, vaše okolie a slovo z úst môžu uľahčiť stretnutia. Upozorňujte ostatných, že hľadáte záujem o lásku, pozrite si nové miesto vo vašom susedstve a aktivujte sa vo svojej komunite. Ak máte vzťah, rozhovory s partnerom a spoločné preskúmanie miestnej oblasti budú mimoriadne príjemné. Slnko a Merkúr vibrujú s planetami v tom dome – a tiež s Jupiterom a Saturnom – počas celého mesiaca. Jupiter prechádza vašim rohom viery, zatiaľ čo Saturn je zaparkovaný vo vašej sieťovej zóne, čo znamená, že pripojenie sa k skupine a obhajoba príčiny vyzdvihne váš duch, tým, že sa budete cítiť v spojení s niečím mimo vás. Vodnár je znamením humanitárnych ľudí a planéty vás lákajú, aby ste sa zapojili do sveta a postavili sa za to, čo je správne.

RYBA

19. február – 20. marec

Keďže Jupiter sa v septembri presunul do vášho zlúčovacieho sektora, dozvedeli ste sa viac o vzájomnej závislosti a pravdepodobne ste sa dostali do lepšieho umenia udeľovania a prijímania. Teraz, keď Jupiter ide späť (6. februára až 9. júna), je vhodné stlačiť prestávku a pozrieť sa na vaše očakávania. Konkrétnejšie, čo očakávate od partnera, ktorý vám naplní? Čo dúfate, že príde na stôl? S pochmúrnou Venušou a prebrať Mars turné vášho domu stojí za to, že sa už zameriavate na posilnenie vašej bezpečnosti. Spoľahlivosť a stabilita sú osviežujúco atraktívne vlastnosti práve teraz, takže sa nemusia vzťahovať na uvoľnenie! Zakázať “jednoducho mi rozumiete mojej S.O.” z vašej slovnej zásoby a povedzte áno, niekomu, kto sa objaví včas a ešte žije so svojím ex. Ak ste už vo vzťahu so stojacou osobou, tento planetárny vplyv zdôrazňuje päť zmyslov, čo znamená, že čokoľvek, od aromaterapeutickej masáže až po túru v prírode, môže byť skúsenosť s lepením. A vzhľadom na skutočnosť, že planéty vo vašom oddelenom rohu pokrývajú Jupitera 11. a 21. storočia, trávenie času samotného ako pár môže byť všetko, čo potrebujete na doplnenie vášho spojenia. Preskočte svojich priateľov alebo večera-a-filmu a namiesto toho sa stali blízkymi a osobnými.

ARIES

21. marca – 19. apríla

Máš šťastie! Glamárny Venuša saunters do Aries na 3. na dlhší pobyt, zatiaľ čo fetiš Mars je plavba cez vaše znamenie po celý mesiac. Takže ak sa nestanete chytiť viac medov s medom, budete mať odvahu ísť po jednom a chytiť ju. S planetami vo vašom sieťovom pásme, ktoré sa stretávajú s Venušou a Marsom počas celého februára, máte rozhodne spoločenskú náladu, takže skupinové výlety sú príjemnejšie ako intimné termíny. Samotné zavesenie sólo 22. a 26. februára a 27. februára, keď má Mars v prevádzke tri silné planéty, by nebol zlým nápadom, pretože je prakticky nemožné hrať pekne. A ozdobte sa za zatmenie mesiaca vo vašom lásky, 10. storočia, kedy by záležitosť mohla buď konečne vzlietnuť, alebo nakoniec maximalizovať. Či tak alebo onak, môžete sa staviť, že to nebude nudná noc!

Jupiter odstupuje od 6. februára do 9. júna a presvedčí vás, aby ste zhodnotili vaše ašpirácie spojené s partnerstvom. Prikladáte príliš veľký dôraz na to, ako potenciálny partner – alebo vaša S.O. – môže formovať vašu budúcnosť? Ste netrpezlivý na to, kde sa niekto s niekým vydal? Rastúte ako pár? Ak sa vzťah posunie príliš rýchlo, teraz je čas spomaliť a vzájomne si dať viac slobody.

TAURUS

20. apríl – 20. máj

S Venušou a Marsom – kozmickými lovebirds – obaja zasadnutí do vášho útočiska rohu tento mesiac, mali by ste radšej kokon, ako hrať sociálny motýľ. Zatiaľ čo sa nachádzajú v oblasti vášho grafu, ktorý uprednostňuje pokoj a liečenie, môžete sa rozhodnúť nechať nezdravý vzťah, dať za sebou staré srdcové zlyhanie, odpustiť niekomu, stráviť tichý čas sám ako pár alebo sa postarať o svojho partnera , Dajte si pozor na ten posledný, hoci! Váš súcit teraz nepozná žiadne hranice, takže je ľahké sa dostať do pasce na závislosť. Ak sa chystáte hovoriť “Potrebujem ma” príliš veľa krát, opýtajte sa svojich priateľov na priamu diskusiu. A ak žiadna z vyššie uvedených skutočností neodpovedá s vami, neexistuje žiadne pravidlo proti vypršaniu časového volania vo vašom milostnom živote a dobíjaniu batérie. Netflix a chill má svoje vlastné odvolanie! Okrem toho, slnko a Merkúr trávia väčšinu mesiaca vo vašom ambíciovom uhle – čo znamená, že ste narazili na nadčasy a mohli by ste použiť R a R. Napriek tomu, keď zatmenie slnka zasiahne vašu sieťovú zónu 26., to je vaša tága začať miešať viac. Zapojte sa do skupiny, zapojte sa do hnutia, vytvorte nového priateľa. Ak hľadáte lásku, rozšírenie okruhu kontaktov nikdy neublíži.

GEMINI

21. máj – 20. júna

Hádka medzi Merkúrom a Jupiterom z 2. februára stanovuje buď – alebo tému za mesiac: Intenzívne alebo bezstarostné, hľadanie spolužitia duše alebo hrať na poli, poradiť sa navzájom alebo robiť vlastnú vec … dostanete obraz. Keď Venuša a Mars kopajú späť vo vašom sieťovom sektore, opierali ste sa o to, aby ste sa nestali príležitostnými tým, že by ste sa zoznámili s rôznymi ľuďmi, zapojili sa do vašej FWB, videli viac svojich posádok (a menej vašich SO) ako plánovať intimné nočné dni. Ak vyhľadávate nové vyhliadky, myslite na to ako na číselnú hru, čo znamená, že aplikácie s dátumom a váš kruh priateľov / kolegov / kolegov sú dve z vašich najlepších stávok. Ak máte vážny vzťah, vďaka planétam vo vašich románskych a partnerských domoch budete môcť po celý mesiac kliknúť s planétami vo svojom prieskumnom kúte, učiť sa alebo cestovať so svojím partnerom vás môže zblížiť. Jupiter bude od 6. februára do 9. júna cestovať retrográdnym spôsobom a pridávať ďalšiu pokrúnenú dilemu voči svetlu. Je pravdepodobné, že ste v poslednom čase povedali áno mnohým možnostiam vášho milostného života. Možno budete chcieť začať zužovať svoje voľby v najbližších štyroch mesiacoch, na základe ktorých sa vaše srdce skutočne nachádza. “Varietou je korenie života” je Gemini motto, ale to neznamená, že každý jediný stojaca stojí za váš drahocenný čas.

rakovina

21. júna – 22. júla

Teraz, keď Venuša a Mars aktivujú tvoju ambíciu, je načase, aby si pestoval spravodlivých krabov, aby si nechal vyhrať svoju pozíciu CEO. Ak niekto niekto vidí, buď proaktívny, keď zisťuje, kde je váš vzťah, pracuje na probléme ako pár, alebo hovorí o hernom pláne pre vašu budúcnosť spoločne – pretože planéty vo vašej zóne intimity gélujú s planétami vo vašej nadácii, produktivita, a cieľov počas celého mesiaca. Mars-Plutonský konflikt 26. februára by mohol viesť k tomu, že sa jeden alebo obaja z vás snažia dominovať, takže sa odveste, ak sa nemôžete zdržať niečoho. Len viete, že s verbálnym Merkúrom v sektore skrytých vecí od 7. do 26. februára je to naozaj najlepší čas hovoriť o nepríjemných otázkach v podobe sexuálnej spokojnosti, spoločných bankových účtov a dokonca úmrtnosti.

Ak nie ste vo vzťahoch, introspekcia bude mimoriadne užitočná, zatiaľ čo Merc je v tomto dome, takže vyčistite sám čas, keď vás duch premiestni. Jednotlivci sú pravdepodobne najdú lásku v kancelárii, pretože pravdepodobne budete prihlásený veľa neskorých nocí. Aj keď zvyčajne nejdete o ľudí starších ako vy alebo silní hráči, seniorita a vplyv už teraz majú nepopierateľný záchvat, takže s výnimkou vášho priameho nadriadeného udržujte otvorenú myseľ!

LEO

23. júl – 22. august

Komunikácia je všetko tento mesiac, keď planéty vo vašom vzťahovom uhle vytvárajú hudbu s planétami vo vašej perspektíve, v rozprávaní a sebavyjadrových zónach. Budete radi, že máte túto zásuvku, keď v leso 10. februára pristane zatmenie lunárneho dňa a posuniete emócie do stratosféry. Našťastie táto lunácia je v synchronizácii s väčšinou z vyššie uvedených planét, takže nie je potrebné držať poklop na všetkých pocitoch. Rozliať – dostanú to!

Pokles niečoho alebo niekoho z vášho života môže zľahčiť vašu záťaž, takže si všimnite čo (alebo kto) tlačí vaše tlačidlá. Venuša a Mars sa tangojú v tvojom dobrodružstve a upútajú hlavné náznaky, že výlet alebo zážitok s tvojimi partnermi prinesie nový život do vášho vzťahu, obzvlášť od 9. do 20. februára. Takže by si mohol chcieť zobrať Valentín alebo prezidentov “Denný víkendový útek. Jediní levia sú schopní nájsť lásku ďaleko od domova, robiť vzťahy na dlhé vzdialenosti, dovolenku alebo príťažlivosť k niekomu, kto nie je váš typ niekoľko možností. Dňa 26. zatváranie slnka sa zosúlaďuje so snoubeným Neptúnom vo vašom domove dôverného charakteru, čo naznačuje, že nasledujúcich šesť mesiacov by mohlo priniesť nové sexuálne spojenie, ktoré nie je jasne definované – alebo zaparená nová kapitola v súčasnom vzťahu.

VIRGO

23. august – 22. september

Februárová predpoveď je pre teba frigidné, údajne prudké Virgos. (Môžeme dať tento mýtus do postele už? Pán zamýšľal!) Vďaka Venuši a Marse prechádzajúcej vašou oblasťou intimity, je vaše libido vo vysokej rýchlosti. Mars vyberie boj s Plutom 22. februára, čo vyvolá silné – možno temné emócie. Jeden nočný stánok uložte s cudzincom na iný čas, pretože dôvera je dôležitá pre toto planetárne párovanie. Žiarlivosť a posadnutosť môže spôsobiť zmätok bez ohľadu na to, s kým spíte. Argument, po ktorom nasleduje horúci make-up sex, by bol jeden najlepší scenár a intenzívna, život-meniaca sa noc nie je mimo otázky. Ste pripravení vyskúšať BDSM? Mars sa 26. storočia spojí so šokujúcim Uranom, čo je najkrvavejší termín – a pravdepodobne najlepší čas na to, aby sme sa s cudzincom dostali. Deň neskôr sa Mars postaví proti nadpriemernému Jupiterovi v sektore vašej hodnoty, pripomína, že dôvera je kľúčovou zložkou úžasného pohlavia. Ale FYI: Ten planetárny kombo môže taktiež vyvolať veľké potreby, takže sa cítite lákavý. Či už máte partnera alebo nie, s planétami vo vašej zóne intimity, ktorá želí s planétami vo vašom wellness klube, je to skvelý mesiac na vylúčenie všetkých problémov s telom, ktoré diktujú parametre vášho sexuálneho života. Dôkaz, že spojenie mysle a tela je skutočné: Nemôžete premýšľať o celulitíde a mať orgazmus súčasne. Vybrať jedno!

LIBRA

23. september – 22. október

Venuša a Mars sú prenikavé cez oblasť vášho grafu spojeného s záležitosťami Libran, ako napríklad vzťahy “one-on-one” a slnko a Merkúr sa menia vo vašom románskom sektore. Ak to nie je dostatok podnetu na to, aby váš milostný život bol v tomto mesiaci najvyššou prioritou, tak aj slnko a Merc sa stali harmonizáciou s planétami vo vašich partnerských a komunikačných domoch as Jupiterom vo Váh, inšpirujúc vás, aby ste predviedli to pravé a nosili svoje srdce na rukáve. S toľkými rôznymi planétami v akcii je všetko od romantického dobrodružstva (11. a 21. februára) k vážnemu konvoju (13. a 23. februára) až do neuveriteľného dátumu (9., 10., 16. a 20. februára) , Ale hlavu: Budú musieť dať svoje slávne kompromisné zručnosti pre dobré využitie 2. februára, 22, 26, alebo 27, keď sa vo vašich partnerstvách a emóciách zóny bojujú navzájom a Jupiter. Odolať pokušeniu všetko preniesť na iných ľudí. Pri pohľade na vaše vlastné veci pred tým, ako budete reagovať, vás budeme rešpektovať a zmierniť konflikt. Jupiter sa odvráti od 6. februára do 9. júna a odovzdá vás štyri mesiace na spomalenie vášho rolovania a prehodnotenie toho, čo ste do svojho života zabalili. Ktoré túžby majú pre vás najdôležitejší význam? Je to skvelá šanca na vyladenie rozvrhu.

SCORPIO

23. októbra – 21. novembra

Mars sa tento mesiac plazí prostredníctvom vášho produkčného rohu, čím vás zmobilizuje, aby ste si overili tona z vášho zoznamu úloh, takže si možno myslíte, že nebudete mať čas na niečo, čo je zdanlivo rozmarné ako datovanie. Nepravda! Venuša je tiež v tom dome, čo znamená, že jediný Scorps môže mať obrovský úspech pri spracovaní datingovej hry ako pri hľadaní práce. Urobte metodický prístup – a ak ste na trhu s vážnym S.O., uistite sa, že urobíte všetko v logickom poradí. Rovnako ako v žiadnom sextingu s niekým, koho ste ešte nesplnili! Pre tých z vás, ktorí majú značne iné, majte na pamäti, že s oboma vzťahovými planétami v dome spojenom s wellness, pár, ktorý FitBits spoločne zostáva. Tento dom usmerňuje aj praktické záležitosti, čo naznačuje, že to, čo robiť pár ako pár, vás môže priblížiť. Hej, ak niekto môže vyčistiť garáž do predohra, je to vy Scorpios. Ak nie ste v romantickom duchu, spojenie Jupitera so slnkom a Merkúrom vo vašom emocionálnom uhle na 11. a 21. mieste vás pozýva, aby ste uvažovali o svojich súkromných pocitoch a spomienkach, hľadať skryté pravdy, odpustiť niekomu (možno aj seba) , a potom nechajte to všetko ísť. Cítite sa oveľa voľnejšie, akonáhle to urobíte. V neposlednom rade: zatmenie Slnka 26. februára naznačuje, že nová láska by mohla byť na obzore!

STRELEC

22. novembra – 21. december

Venuša a Mars sa vo februári spájajú so svojim románskym domom, nie ste len v láske k láske – chcete, aby bola hravá a vášnivá, smidgen rizika. Zúčastnite sa fantázie, urobte improvizovaný výlet, flirtujte s niekým neprimeraným (kľúčové slovo trochu!) alebo sa môžete tešiť na vrcholový dátum s mužom. Obliekanie deviatich a pitie bublina v inej noci než v 14. sa môže cítiť dekadentné, keď váš typický večer zahŕňa jogové nohavice a šesťčlánok. Ak máte chuť na dobrodružstvo, kruh 26., keď Mars spojí svoje sily s bezstarostným Uranom, odvážne vyskúšať niečo nové. Ale možno budete musieť ukázať moderovanie na 22., keď Mars-Pluto spustenie znamená, že zábava bude v rozpore s finančnými a osobnými hodnotami – a potom znovu na 27., keď Mars-Jupiter tvár-off jamy vášho milostného života proti svojmu spoločenskému životu. Priebežná prehliadka Sagittariusu zo Saturnu ste sa niekedy cítili izolovane, ale jeho spojenie s planétami vo vašom komunikačnom sektore 13. a 23. februára vás povzbudzuje k osloveniu ľudí a hovoriť o tom, čo prežívate. Komunikácia tiež zlepší vaše dôverné vzťahy; v závislosti od vašej situácie a vašej nálady, to by mohlo znamenať skĺznutie lásky do vašej vrecka S.O. alebo mať bezpečné slovo so svojím sexuálnym partnerom.

Capricorn

22. decembra – 19. januára

Jupiter je od septembra vo vašom úspechu a inšpiruje vás, aby ste nastavili ohromne ambiciózne ciele a planéta entuziazmu štyri mesiace začína od 6. februára. Ide o vynikajúcu príležitosť na to, aby ste sa trochu zmenili v kariére. môžete prehodnotiť svoje ciele a vynaložiť úsilie na kultiváciu plnohodnotného osobného života. Venuša s vyhľadávaním zážitku a mesiac Mars sa tento mesiac skrývajú v dolnej časti vášho grafu – oblasť, ktorá určuje domácnosť, rodinu, pocity, spomienky a útočisko. Takže je naozaj čas, aby ste sa dopriali pohodlie domova! Vychutnajte si útulné noci so svojím bae alebo pozvite svoj deň na večeru u vás. 10. júna môže zatmenie mesiaca v zóne intimity priniesť emocionálne drama v blízkych vzťahoch alebo vo vysokom bode sexuálneho života; V každom prípade najlepšou stratégiou je ísť s ňou a počkať, kým padne čipy. Mars bojuje s rôznymi planétami ťažkej váhy 22. februára, 26 a 27 februára, čo naznačuje problémy s príbuznými, veselí alebo vlastnými emóciami (hnev, ktorý ste zametali pod koberec je pravdepodobným vinníkom). Rozpoznať, ako sa napätie snahy o nadvládu ovplyvňuje vaše vzťahy a venovať viac energie posilneniu tých, ktoré si najviac vážite.

Ссылка на основную публикацию
2019