Tu je čas na zdieľanie podrobností o vzťahu s vašimi BBF

Zostávate s niekým, kto je úplne skvelý … ale nie taký skvelý v posteli? Je rozumné zverejniť svoje divné koníčky na prvý deň? Ako by ste mali byť pripravení naozaj byť na korisť? Stali sme sa našimi najobľúbenejšími hostiteľmi podcastu s týmito a ďalšími našimi osobnými Q. (Koniec koncov, počúvame ich koncerty celé hodiny a už ich myslím ako BFF. To je normálne, že jo ?!) Všetci od Dan Savage Savage Lovecast (divoce zábavný vzťah Q & A show) na Georgia Hardstark a Karen Kilgariff z Moja obľúbená vražda (ktorý sa odvíja od skutočného zločinu) sa nám vrátil s tými najlepšími lekciami pôvabvydanie z decembra 2017 – budete chcieť naladiť.

Ale najprv on-line výhradne, Aminatou Sow a Ann Friedman, real-life BFF a hostitelia Zavolajte priateľke (podcast, v ktorom sa navzájom dajú zvoniť, aby hovorili všetkým veciam, ktoré by ste mohli zdieľať s vašou osobou) sú tu s ich milujúcou radou:

Aminatú (Amina) Slivka: Naša rada? Povedzte svojim blízkym priateľom o dobrom i zlom z vašich romantických vzťahov, aby ste nezmenili svoj záujem o lásku na monštrum alebo na hrdinu.

Ann Friedman: Čo neznamená, že by ste mali vydať tlačovú správu každému, koho ste kedy stretli. Vaša rozšírená skupina priateľov nie vždy zaslúži byť úplne viem, ale s najlepšími priateľmi je dôležité byť takmer sto percent čestný.

Nepoužívajte svoju lásku záujem o monštrum alebo hrdinu.

Amina: Zdieľanie iba polovice obrázka nie je pre tie priateľstvo zdravé. Ak sa len odvzdušňujete o svojom priateľovi, vaši priatelia sa mu nepáči, a ak zverejníte len dobré veci alebo vždy projektujete slnečný výhľad, keď váš vzťah je v ťažkom mieste, vaši priatelia nebudú schopní primerane reagovať.

ann: Nedávajte to, čo je Instagram-falošný život. Bol som vinný zo selektívneho zdieľania podrobností o vzťahu a myslím, že je to preto, že som si niečo priznal. Ak používate tieňovú PR kampaň pre svoj vzťah, pravdepodobne s tým nie je ani úprimná. Vaši blízky priatelia chcú to najlepšie pre vás, ale ak im nedáte úplný obraz, nemôžu byť takí dobrí ako priatelia, ktorí pravdepodobne chcú byť.

Amina: Niektorí, ktorí nechcú konfrontovať niečo, majú čo do činenia s hanbou a vyhýbaním sa. Ale nemusíte riešiť tieto tlaky s najlepšími priateľmi – oni sú predpokladaný byť osobou, s ktorou ste najviac transparentní.

Ak používate tieňovú PR kampaň pre svoj vzťah, pravdepodobne s tým nie je ani úprimná.

ann: Nehovoríme, že je to jednoduché. to môže byť dosť ťažké zisťovať, čo sa podeliť so svojimi priateľmi. Osobne viem, že je čas zoznámiť sa s mojimi priateľmi, ak píšem o vzťahu veľa v mojom časopise a nehovorím o tom s nimi.

Amina: Súhlasím s tým istým časopisom. A ak neviete, ako povedať niečo, telefón môže poskytnúť bezpečnú vzdialenosť, čo by mohlo uľahčiť konverzáciu. Inými slovami: Zavolajte priateľkám.

ann: Kto by si myslel?

– povedala Alanna Lauren Greco

Ссылка на основную публикацию
2019