Opýtajte sa Guy: “Mal by som uviesť niekoho, na koho nie som priťahovaný, pretože je pekný chlapík?”

Existuje niekoľko otázok týkajúcich sa mužov, na ktoré môže odpovedať iba človek. Pýtali sme sa chlapov na guyspeak.com (prečítajte si viac o nich tu), pre ich vziať na tento datovania hlavolam:

Otázka: Ako by mala dievča ísť s chlapcami, s ktorými nie je sexuálne priťahovaná? Všeobecne sa odporúča, aby ženy ignorovali príťažlivosť a sústredene sa zamerali na toho, kto je “pekný chlap”.

0210 guy with glasses sm
FOTO: www.jupiterimages.com

Portrét muža hľadá preč

Nie som si istý, kto to vo všeobecnosti odporúča. V skutočnosti by som odporučil presný opak. Myslím, že by ste mali byť schopní nájsť obe. Datovanie človeka len preto, že je pekný chlap, nevedie k šťastiu.

Myslím, že ak sa rozhodnete zadať muža, s ktorým nie ste sexuálne priťahovaní (a v podstate dúfam, že sa zamilujete do všetkého ostatného), musíte byť s vami veľmi úprimný a zistiť, či je to niečo, čo môžete urobiť. Tiež musíte byť najoptimistickejšou osobou vôbec a mať možnosť vidieť minulé veci, ktoré nemáte radi tým, čo robíte.

A vy rozhodne musí byť schopný vidieť sami seba s ním intimný, pretože dobre, že sa to stane niekedy, nie? Aj keď som si určite myslel, že by ste mali zoznámiť niekoho, koho ste obaja fyzicky a emocionálne priťahovaní, možno to nie je v kartách pre každého. Buďte však veľmi opatrní, aby ste sa nerozhodli, že mu budete informovať o jeho údajných nedostatkoch (pamätajte, že sú to nedostatky pre vás, pretože ste sa rozhodli zadať muža, ktorému ste neboli priťahovaní, pravdepodobne bez vedomia), pokiaľ sa ho nikdy nepýta a nie z hnevu v určitom okamihu, pretože ste sa datuje poindexter.

Ak môžete byť šťastný, potom byť šťastný. Užite si to. Ak sa s ním nemôžete skutočne pozrieť, nájdite ďalšieho chlapíka.

–Napísal Panama Jackson pre guyspeak.comSpoznali ste niekedy niekoho, na koho ste neboli priťahovaní? Aká dôležitá je pre vás fyzická atraktívnosť?

Viac od guyspeak.com:

  • Koľko má osobnosť záležitosť pri príchode?

  • Aký by bol váš najobľúbenejší spôsob, ako počuť: “Nie, nechcem ťa stretnúť, prestaneš sa pýtať.”?

  • Prečo mám túži pozornosť starších ľudí??

  • Priateľ GuySpeak na Facebooku a sledujte ich na Twitteri.

Viac spôsobov, ako získať Glamour

Navštívte Shopglamour.com za roztomilé veci od 10 dolárov!

Zadajte najnovšie hry Glamour!

sledujte nás na Twitteri.

Pridať Glamour na svoju domovskú stránku iGoogle.

Foto: Thinkstock
Ссылка на основную публикацию
2019