OkCupid teraz vám umožňuje vedieť, ktoré chlapí podporujú plánované rodičovstvo

OkCupid môže byť OG datovania lokalít, ale to neznamená, že to urobil inováciu.

Online zoznamka služieb v stredu oznámila novú aktualizáciu, ktorá dáva užívateľom možnosť dať všetkým vedieť, že stojí s plánovaným rodičovstvom. Je to jednoduchý spôsob, ako zistiť, kto je hodný prvého dňa – alebo prinajmenšom “u up”.

“Dnes zavádzame odznak plánovaného rodičovstva, ktorý pomôže našim členom pripojiť sa k tomu, čo je pre nich dôležité,” oznámila spoločnosť na blogovom príspevku. “Odznak bude čítať” #IStandWithPP “a bude viditeľne zobrazený v profile každého člena OkCupid, ktorý verejne odpovedal” nie “na otázku” Ak vláda zruší plánované rodičovstvo? “”

Pre tých, ktorí nie sú oboznámení s modelom datovania OkCupid, namiesto toho, aby používatelia jednoducho prechádzali doľava alebo doprava, kým nenajdú zápas, ktorý vyzerá, že by to mohlo byť vhodné, stránka vás požiada o odpoveď na hĺbkový dotazník a potom vám ukáže ľudí s podobné záujmy – ako napríklad milovník potravy, potkan, alebo v tomto prípade podporovateľka základných práv pre ženy všade.

Podľa spoločnosti OkCupid viac ako 80% respondentov odpovedalo “nie”, keď sa pýtali, či by vláda mala odstrániť plánované rodičovstvo a otázka získava stovky nových odpovedí každý deň.

Čo sa týka toho, prečo stránky pridali otázku, povedala pre hlavnú marketingovú agentku OkCupid Melissa Hobley pôvab e-mailom: “Sme naozaj hrdí na to, že sme jedinou datingovou aplikáciou, ktorá môže odrážať to, čo sa deje v našich komunitách a na čom záleží. Keď sme sa rozprávali s našou komunitou a pozreli na naše údaje, videli sme, že plánované rodičovstvo malo neuveriteľnú podporu. A videli sme, že je to dôležité najmä pre mladé ženy. “

Podľa údajov spoločnosti Hobley sa údaje zhromaždené v súvislosti s touto otázkou vyjadrili v súvislosti s tým, na čo sa skutočne starali užívatelia zoznamu webových stránok.

“Viac ako 350 000 ľudí reagovalo,” povedal Hobley. “Je to reprezentácia veľkého počtu ľudí a odzrkadľuje, aké dôležité je plánované rodičovstvo nielen pre našu komunitu, ale pre komunity v USA. Sedemdesiatpäť percent Američanov podporuje federálne financovanie plánovaného rodičovstva a viac ako jedna z troch žien (a jedna zo štyroch ľudí) navštívila kliniku pre plánované rodičovstvo pre zdravotnícke služby. Jedna z piatich žien navštívi plánované rodičovstvo počas svojho života. “

Kým odznak plánovaného rodičovstva je určite vítaným prírastkom, nie je to po prvýkrát, keď sa OkCupid stal silným politickým postojom. V auguste, po smrteľnej bielej rally nadvlády v Charlottesville v štáte Virgínia, zoznamovanie nielenže zakázalo známeho bieleho rasizmu zo svojej služby, ale tiež požiadalo svojich členov o aktívne hlásenie ďalších.

“Boli sme upozornení, že biely supremakista Chris Cantwell bol na OkCupid, za 10 minút sme ho zakázali na celý život, “Na miestach, kde hľadáte lásku, nie je miesto na nenávisť. Ak sa niektorí členovia OkCupid stretnú s ľuďmi, ktorí sa podieľajú na nenávistných skupinách, ihneď ich oznámte.”

Hobley povedal, že OkCupid sa v týchto otázkach pravdepodobne nezastaví.

“Máme tiež pocit, že máme zodpovednosť voči nášmu ekosystému, aby sa postavil na konkrétne problémy, pretože máme vplyv,” poznamenala a dodala, že stránka sa už pozerá na iné neziskové organizácie,.

A ako uvádza HuffPost, podpora ľudských práv sa stala niečím trendom medzi online dating službami. V roku 2016 Bumble daroval viac ako 28 000 dolárov plánovanému rodičovstvu a v marci Tinder oznámil, že oslávi Medzinárodný deň žien darovaním 12 rôznych ženských charitatívnych organizácií.

Teraz, ak by sa v ich biografiách obmedzovali iba chlapci s tigrami, všetci by sme boli pripravení.

Ссылка на основную публикацию
2019