Najsexijšie nápoje, ktoré môže dievča požiadať – a ako ich objednať

0721 betsy da

Betsy a ja … po príliš veľa Speckled Hens z mojej strany.

Včera večer som si užil príliš veľa šálok starého škvrnitého plemena. Mám rád dobrú jantárovú pivo, ale vždy som nevedela, aké nápoje sa mi páčili. A pretože sme sa dozvedeli, že je dobré vedieť, čo chcete, a mať na pamäti, keď zaneprázdnený barman robí kontakt s očami, dal som dohromady základnú nálepku na to, čo robiť a nechajte sa objednať, s niekoľkými poznámkami o tom, čo , podľa mojich skúseností chlapci radi vidia dievčinu, ktorá sa imbibuje. Mal som tiež trochu pomoc od mojej priateľa Renee, ktorá je barmankou v New Yorku a ktorá zase vykonala neformálny prieskum medzi svojimi barmanskými kamarátmi.

Naučte sa oceniť dobrú whisky.

Neformálny prieskum spoločnosti Renee hovorí, že whisky je najsexiálnejší nápoj – s námietkou, že ju pijete, pretože sa vám páči, a vy sa len nepokúšate zapôsobiť. Prečo tak sexy? “Práve ide s dievčenskou podhodnotenou sebadôverou – je to šikovný a stále zábavný.” Jeden chlap uviedol charakter Uma Thurmana Nádherné dievčatá ako pravá whisky žena. Whisky pijan je “dievča, o ktorej ste nevedeli, že by ste chceli toľko.”

Je to pravda. Kedykoľvek objednávam značku výrobcu alebo Jack a klubovú sódu, kluci zvyčajne robia komentár. Bolo by to ešte pôsobivejšie, ak by som mohol piť “škótskeho skvosta”, čo znamená samo o sebe škótsko bez ľadu. Renee poukazuje na to, že ľudia sú zmätení, myslenie “čisté” znamená jednoducho samo o sebe a požiadať o niečo “čisté na skalách”. Oops!

Dostanete margaritu so soľou.

Pravdepodobne kvôli celej tequilovej vete sa margarity zdajú slávnostné, dokonca divoké. Margarita so soľou bola podľa Reneeho prieskumu ďalším najsexiovojším nápojom. Poznámka: “Zmrazené” znamená zmes; “na skalách” znamená ľad; špecifikujte, či chcete soľ alebo žiadnu soľ.

DO objednajte cosmo, ak sa vám to páči.

Jeden z našich barmanov povedal, že kozmopolitný bol najsexiálnejší nápoj, pretože naozaj má rád svoje dievčenské dievčatá.

Buďte opatrní s martinis.

Raz, keď som bola v LA, objednala som Martiniho a niekto povedal: “Ako vás New York.” Nápoje skutočne hrajú malú rolu v tom, ako vás ľudia vnímajú, aj keď si myslím, že jediný dôvod, prečo martini vyzerajú ako New York, je, že ľudia na Manhattane si môžu objednať silný nápoj ako martini a neskôr nemajú viesť domov. V súčasnosti martini často prichádzajú v obrovskom 12-oz. okuliare, tak pozorujte, koľko pijete. V upscale hotelových baroch, ako je Bemelmans Bar (v Carlyle) a Two E Bar / Lounge (v Pierre), každý martini prichádza s mini trepačkou zvyšného nápoja. ťažkosti!

Podľa Renée sú martini pijatelia vnímaní ako chladní, elegantní ľudia, ale môžu sa trochu nakloniť k tomu, aby boli análni a povestní: “Tri veci olív sú Super poverčivý. Musí to byť nepárne množstvo olív – zvyčajne to predstavuje zdravie, bohatstvo a šťastie. “

Ak chcete vodku namiesto gínu, uistite sa, že zadáte. Som blázon, takže chodím s vodkou. “Hore” znamená chladenie a napätie. “Shaken” necháva v nápojoch ľadové kúsky, zriedenie likéru, takže “miešanie” má byť lepšie. “Špinavá” znamená olivovú šťavu. Milujem olivy, ale začal som sa starať o všetok sodík (análny), tak som to dostal so zákrutom citróna. To bude martini Grey Goose, rozmiešaná, hore, s krútením.

Pôjdete ľahko na barmanku.

Snažíš sa zachytiť oko toho horúceho mixológa? Podľa našich priateľov barmanov vám povedia, že im nevadí, že robia mojitov, ale naozaj im to nevadí.

Znáš svoj limit.

Záverečná poznámka od Renee a chlapcov: Takmer rovnako dôležitá ako výber nápoja, je to sexy, aby si rád nápoj a dokázal zvládnuť čokoľvek, o čo žiadate.

Nebojte sa objednať vodu.

Niekedy strieda vodu a alkohol, ak bude dlhá noc.

Aký nápoj máte radi? Čo je najviac sexy nápoj a chlapík môže si objednať?

Plus:

Opýtajte sa barmana: Mal by si dievča kúpiť chlapík?

Opýtajte sa barmana: Aký je spôsob, ako priniesť guy?

Opýtajte sa barmana: Je to príliš silné?

Viac spôsobov, ako získať Glamour

Navštívte ShopGlamour.com za roztomilé veci začínajúce na iba 10 dolárov!

Zadajte najnovšie hry Glamour!

sledujte nás na Twitteri!

Pridajte nás na svoju domovskú stránku iGoogle.

Ссылка на основную публикацию
2019