Lacný dátum Idea: (špicaté) mlieko a cookies!

Všetci sme sa snažili byť šetrní v týchto dňoch, ale to neznamená, že sa nemôžeme baviť! Takže dnes, kvôli tvojmu potešením, ktorý som na mojom móle, ale ešte stále chcem žiť, tu je lacné a zhovievavé! – pre teba a tvojho chlapíka…

Pre naše jednoročné výročie (aby sme sa nemali zamieňať s tou, ktorú sme práve oslávili), môj BF a ja sme šli do malej reštaurácie v New Yorku. Mali sme vynikajúce jedlo, ale najlepšia časť bola dezert! Objednali sme kúsok koláča čokoládového arašidového masla a prišiel s teeny-malým whisky milkshake. Po prvej slibe sme boli v láske (s milkshake, to je). A ani nemám rád whisky!

11 12 vanilla milkshake sm

Museli sme samozrejme musieť pre našich priateľov znovu vytvoriť tento ústny koktail. A bol to obrovský hit. Takže som si myslel, že s vami zdieľam našu veľmi jednoduchú verziu tohto receptu!

Tu je:

2 šálky vanilkovej zmrzliny

1 šálka mlieka (môžete použiť akýkoľvek druh)

1 čajová lyžička vanilkového extraktu

2 výstrely whisky

Kombinujte mlieko, vanilkový extrakt a zmrzlinu dohromady v mixéri, kým textúra nie je pekná a hodvábna. Nalejte trepanie do dvoch pohárov a pridajte jednu dávku whisky do každej pohára; miešajte obe poháre. Voila! Pri slávnostnom kroucení pridajte škoricu škorice alebo muškátového oriešku.

Ak naozaj chcete urobiť večer z toho, vy a váš chlap môžete šľahnúť dávku sušienok arašidového masla s čokoládovými kúskami (tu je recept), aby ste išli s trepaním. yum! (Len sa uistite, že na nich dostanete hlavný štart, pretože sú časovo náročnejšie ako milkshake.)

__

Vy a váš chlap máte kreatívne (lacné) nápady na dátum? Rád by som počul! Možno to dáte tomuto víru?

__

Viac zábavy pre peňaženky:

Nedeľa raňajšie prekvapenieZabudnite to Mad Men nocVečera so zaviazanými očami

PS: Facebook Connect je tu! Teraz sa môžete prihlásiť do Glamour.com pomocou prihlásenia do Facebooku a okamžite zdieľať svoje komentáre Glamour.com so svojimi priateľmi v službe Facebook (alebo nie – vaša voľba pri každom komentovaní). Stačí kliknúť na logo Pripojiť s Facebookom v sekcii komentárov a začať!

Viac spôsobov, ako získať Glamour

Môžete získať 50 000 dolárov len na registráciu alebo prihlásenie do Glamour.com!

Zaregistrujte sa do štýlov Glamour.com v štýle Tipy týždňa a krásy tipov denných bulletinov!

Pridať Glamour na svoju domovskú stránku iGoogle.

Sledujte Glamour na Twitteri.

Foto: Snímky Jupitera
Ссылка на основную публикацию
2019