5 spôsobov, ako vám pomôcť s tretím kolesom na vašom dátume

Pred týždňom sa Chris Martin a Gwyneth Paltrow údajne tešili na príležitostnú nedeľnú noc v sushi reštaurácii v LA. Krátko potom, čo sa dostali do reštaurácie, Gwynethovo bestie Cameron Diaz sa objavilo a pridalo sa k dátumu (hoci za všetko, čo vieme, mohlo to byť naplánované, žiadne rozsudky, Cam!). Určite som bol v situáciách, keď tretia strana ponorila – bombardovala môj deň (v jednom prípade, tretia strana bola ne-tak-nedávna ex!), A to môže byť dosť nepríjemné. Ale tu sa môžete postarať o situáciu, ak sa vám to stane.

1102 third wheel sm
FOTO: Getty Images / Goodshoot RF

Žiarlivá žena s flirtom muža

Nie Cameron Diaz.

1. Buďte pevné, ale nehovorte.

Môžete požiadať svojho priateľa, aby odišiel bez toho, aby povedal: “Hej, stratil sa.” Nie všetci si uvedomujú, že narazia na dátum, a nechcete, aby sa veci stali ešte nepríjemnejšími, ako už sú. Jednoduchý, ale pevný “Hej, Gwyneth a ja sme skutočne dúfali, že budeme tráviť nejaký kvalitný čas spoločne – len my dvaja” by sme mali urobiť trik.

2. Pomôžte.

Ak je tretia strana v tvojom dni opitá, deprimovaná a plačú o kamaráta, alebo niečo inak, je podporná. Môžete im ponúknuť im zavolať taxík, nechať si nejakú kávu, aby ste sa s nimi strávili, alebo si ich vyzdvihnúť ďalším priateľom.

3. Postupujte.

Ak sa cítite vinní, že požiadate tretiu stranu o odchod, uistite sa, že veci skončia pozitívnou poznámkou. Povedz: “Som tak rád, že si prišiel a povedal, ahoj, ale teraz som trochu rozptýlený. Chceš príští týždeň chytiť kávu?” Ubezpečujete sa, že Cammie – er, “generická party crasher # 3 – vie, že je čas ísť, ale tiež sa uistiť, že vie, že ste skutočne šťastní, že ju vidíte.

4. Nastavte hranice.

Ak je váš dátum všetko “Hej, Cameron, prosím, pripojte sa k nám!”, Pravdepodobne ho necháte skĺznuť. Môžete však nastaviť pravidlá: požiadajte ju, aby sa k vám pridal na drink, ale zmiente sa o tom, že vaša rezervácia na večeru je len pre dve osoby, alebo nechajte ju prechádzať jedlom,.

5. Ak si niečo objednajú, požiadajte ich, aby začali čipovať.

Zhromaždenie dátumu je jedna vec, ale zrútenie dátumu a potom nie vhadzovanie na tie nápoje, ktoré ste si objednali, je celkom iný.

–Napísal Lilit Marcus pre HowAboutWeMali ste sa niekedy stretnúť s prekvapením tretieho kolesa? Čo si robil?

Viac od HowAboutWe

  • 16 excelentných odpovedí na otázku: “Prečo ste stále jediný?”

  • 10 vecí je skvelé na prvý deň

  • 6 spôsobov, ako nie je dátum ako šialená osoba

Foto: Thinkstock
Ссылка на основную публикацию
2019