Siz ikiniz mi yoksa sadece mi takılıyorsunuz?

Bir tarihin ne olduğu ve tarihin ne olmadığı hakkında hala çok kafa karışıkız. Bugün Amerika. 9 dak. Ben bir gel-git-gel-metin bir tarihim? Birisinin brüt apartmanında Çin yemeği siparişi vermek ve ABC ailesini bir randevu izlemek mi yatıyor? Gece yarısı gösteriliyor Oda Bir tarih için kendi biletini mi aldın? Kim bilir? ChristianMingle ve JDate tarafından ortaklaşa yürütülen bir çalışmaya göre, hiç kimse.

mindy project bunk bed

Ankete katılan 2.647 kişinin 18-59 yaş arası, yüzde 69’u “en azından, ilgilendikleri biriyle birlikte çıkmanın bir tarih olup olmadığı konusunda biraz kafa karıştırmaktadır.” Ne de olsa bir “bire bir hangout”, bir tarih olabilir. Ankete katılanların yüzde 80’i bunu tahmin edeceğini söyledi – ancak bu da olmayabilir. Her zaman mümkündür – kafa karıştırıcı ama mümkün – gerçek biri arkadaşın olmak ister. Neyse ki, işimize yardımcı olmak için buradayız. İşte bildiğin gibi:

Dışarı asılı: Cuma günü Cuma günü plan yaparsa, çünkü planlama, bilirsin.?

Arkadaş: Eğer Cuma için Salı günü plan yaparsa, çünkü onun sevdiği gözlerinde, sizin için bir takvim tutmaya değersiniz..

Dışarı asılı: Hollanda’ya gidecekseniz açıkçası Hollanda’ya gideceksiniz, rahatsızlık yok, belirsizlik yok, soru yok, stres yok, panik yok, herkes için cüzdanlar.

Arkadaş: Eğer soranı yapan kişi öder ve bu konuda kendinden biraz garip hissedersiniz. Ya da soranı yapan kişi ödeme yapmaz – bu da bir tarih olabilir. Bu 21. yüzyıl! Önemli olan, kontrolün gelip gelmediği ve kimsenin bu konuda ne yapacağını bilmemesidir..

Dışarı asılı: Evine geliyor, film izliyorsun, herkes çay içiyor, eve gidiyor..

Arkadaş: Evine geliyor, film izliyorsun, herkes çay içiyor, seks yapıyorsun.

Dışarı asılı: İki payet, iki milk shakes.

__Datlama: __ İki payet, bir milk shake.

Dışarı asılı: Bu çok seksi kıza gittiği zaman hakkındaki hikayeyi anlatıyor ama sonra iç uylukunda dövme işareti olan bir barış işaretine sahip olduğu ortaya çıktı ve o da bu seviyede bir ciddiyetle başa çıkamayacaktı, ama yine de tamamen takıldılar..

Arkadaş: Arkadaşlığın ilk kuralı şudur: Arkadaşlık hakkında konuşmuyorsunuz (diğer insanlar) (grafik olarak).

Dışarı asılı: Eğer Justin Bieber’ın sınır dışı edileceğini düşünürseniz ve aynı zamanda Amerikan Hustle aslında bu iyi, ya da sadece iyi?

Arkadaş: Ebeveynlerinin ne yaptığını garip bir şekilde merak ediyor. “Ah, bir avukat! Bu ilginç olmalı” diyor. “Kaç kardeşin var?”

Dışarı asılı: Masadaki telefonlar. Birisi Facebook’u veya bir şeyi güncellerse ne olur??

Arkadaş: Masadan çıkan telefonlar, sessiz, alarm yok, mesaj yok, istisna yok. Birisi banyoda olmadığı sürece – gerçek arkadaşlarınızı onlara nasıl gittiğini anlatmak için mesaj attığınızda. Bu bir randevu..

—Her Ayı için Rachel Sugar tarafından yazıldıBu soru seni bir belki BF ile mi suçladı? Sonunda nasıl yaptın bilmek?

HowAboutWe’den daha fazlası:

Millennial Women, Rejoice: Bu bizim Hookup Kültürümüz.

Casual veya Not, Muhtemelen Kolejde Kiminle Bağlandığınızı Unutuyorsunuz

Tarihinizden önce mesajlaşma tamamen harabe gidiyor

Ссылка на основную публикацию
2019