Profesyonel bir Cuddler Olmak Üzere

FOTOĞRAF: Stocksy

Müşteri hizmetleri temsilcisi olarak günlük işi sırasında, Roxanne * başkalarına yardım etmeyi sever. Ama geceleyin, insanlara farklı şekilde yardımcı oluyor: Profesyonel bir küfür olarak.

Evet, bu doğru: Roxanne, sarılmaya adanmış bir ajansın parçası. Şirket Cuddlist denir ve tamamen para karşılığında insanlarla kucaklaşan Roxanne gibi insanlardan oluşur.

Bir “Cuddlist” olmak için, size dokunma, onay ve sınırlar hakkında bilgi veren bir çevrimiçi eğitim kursuna girmelisiniz. Cuddlistlerin ve müşterinin davranışları için katı kurallar vardır, bunlar arasında hiçbir şey cinselliğin gerçekleşemeyeceği bir şey olsa da, Roxanne’in onları zorlamak için hiçbir zaman ihtiyacı yoktur. Genel olarak, harika bir deneyim yaşadığını söylüyor. İşte profesyonel bir sarhoş olmanın ne demek olduğunu ve niçin sarılmanın bu kadar önemli olduğuna inandığını söyledi..

Profesyonel olarak ilk kez nasıl bir araya geldin??

[Eski kocam ve ben ayrıldık] sonra, bu tür bir yakınlık için bakmaya başladım, ve bir kucaklaşmayı denemeye karar verdim çünkü kucaklamaları severim. Partileri kucaklamaya başladım ve çok güzel insanlarla tanıştım ve iyi vakit geçirdim. Sonra partilerinden birinde [Cuddlist kurucusu Adam Lippin] ile tanıştım ve bana kendi işini sarılmaya başladığını söyledi. Katılmamı istedi ve bunun harika bir fikir olduğunu düşündüm..

Bunun hakkında ne seviyorsun??

Sarıl topluluktaki insanlardan zevk alıyorum. Onlar çok açık fikirli ve çok kabul ve sevecen, ve ben sadece benim gibi olan insanlar etrafında olmaktan zevk alıyorum. Genelde sahip olduğumuz takas sistemi olmayan birine yakın olmaktan hoşlandığım, benim için bir şeyler yaptığınız ve sizin için bir şeyler yaptığım, ister seks için sarılıyor olsun, isterse başka bir şeye yol açar. Zevk aldığımız şey sadece o zaman beraber, ve daha fazla sorulan bir şey yok. İçinizde bu sevinç duygusunu hissetmek çok güzel. O endorfin ve oksitosin acelesini al ve yapman gereken başka bir şey gibi hissetme..

Müşterileriniz ne gibi?

Cinsel olmayan bir uygulama olduğu için, tüm cinsiyetlerin insanlarına sarılmaya açığız çünkü bu, her cinsiyetten insanların yaşamlarında ihtiyaç duydukları bir şey. Ancak şimdiye kadar müşterilerim erkekti. Bazı insanlar bunu sağlık için yapıyorlar – kendilerine, bedenlerine ve zihinlerine dikkat ediyorlar – ve sarılmalar onlara biraz endorfin acele ediyor. Onların sindirilmesine yardımcı olur ve depresyonu kolaylaştırır. Bazıları bir arkadaş ya da aile üyelerinden onlarla kucaklaşmak istemediklerini, çünkü toplumun sarılmanın bir amaç için olduğunu düşündüğünü, dolayısıyla böyle bir şekilde ulaşmak istemediklerini sormak istemiyorlar. Bazı insanlar genel olarak garip hissederler ve kabul edilmediklerini hissederler ve onlar için orada bulunma ve o kabulü vermeleri için bana ulaşırlar. Onları, kim oldukları ve tüm engelleri için, zihinsel ve bedensel olarak kabul ediyorum..

Birçoğunun engelli olması?

Bazıları yapar. Bazı insanlar tekerlekli sandalyede olabilir. İnsanlar bir şekilde engelden korkuyorlar. Bazı insanlar sosyal etkileşimlerde pek iyi değildir. Sosyal kaygıları var, bu yüzden sahneye çıkmıyorlar. Bazı insanlar korkuyor. Bazı kişilerde cinsiyet kimliği sorunları olabilir. Bazıları çok özürlü. Dünyaya girmekten korkuyorlar ve şöyle diyorlar, “Bu benim olduğum ve bana göre beni yargılama. Bana şahsen yargıla.” Bu yüzden, birçok müşterinin sarılmaya çalıştıkları bir şeyleri var. Bazıları sadece bu zamana ihtiyaç duyarlar ve aylar sonra sadece fazladan bir atış, bir mutluluk patlaması, biriyle bir bağ patlaması için geri gelirler..

Özellikle derin bir deneyim yaşamanız gereken bir deneyim var mı??

Bu müşteriye sahiptim. Sağlığa çok sevdiği için kucaklamak istedi. Ruhsal olarak ve duygusal olarak üzerinde çalışıyordu ve dünyaya kendini hizalamak, onu günümüze taşımak ve ruhani yoldan biriyle bir araya gelmek için sarılmak istedi. Sadece dokunmak, hayatta kalmak ve harika hissetmek istedi. O çekici olmayan bir insan değildi. İnsanlar bir Cuddlist isteyen birinin itici veya sadece bir kaybeden olduğuna inanıyor, ancak bu durum mutlaka geçerli değil. Bu insanlar çok başarılı, çok güzel ya da yakışıklı, ama bir canavara sahip olmak istiyorlar. Biriyle kucaklaşmak ve bir şey beklememek istiyorlar. Bazı insanlar her insan için sadece birer yardımcıdırlar, ama iyi hissetmek için bir şeye ihtiyaç duyarlar ve sadece bu zamanı almak isterler. Bazı insanlar bunu anlamıyor. İkimiz için gerçekten çok iyi hissettim, çünkü o zaman, o alanda, bir an paylaştık. Sarılmanın bu bağlanma elemanı vardır. Bütün hormonları birleştirmek için üretir, o zaman o güven var. Bir zaman ve mekan paylaşıyorduk ve şimdi neyin tadını çıkarıyor, birbirimizden ve hislerimizden zevk alıyorduk..

Sarılmanın önemini küçümsediğimizi mi düşünüyorsun??

Bence çok insan var. Sarılmak, samimi bir hareketin en iyi parçasıdır. Bazı insanlar soğuk bir ortamda yaşıyorlar. Bunu anlamayan insanlarla yaşıyorlar, önyargılı kavramları var. Sadece birine dönüp “sarıl bana” diyemezler. Bazı insanlar bunu yapamaz.

İnsanlar sadece dokunulmak istemiyor. Tutulmak istiyorsun. Zarflanmak istiyorsun. Dokunmak bir şeydir, ama sarılmanın başka bir şey olduğunu.

*Roxanne profesyonel bir takma isimdir.

Ссылка на основную публикацию
2019