Organları ile Hotties: Hangi sporcular en seksi buldun?

Spor hayranları için büyük bir hafta. ABD Açık, New York’ta hava şartlarının iyileşmesi koşuluyla aşağı iniyor. Ve yarın NFL sezonunun ilk oyunu. Bu fitnes sporları beni daha sportif hissetmemi sağlıyor, bu yüzden bu öğleden sonra, sana seksi bir spor sorusu olan bebekleri sormayı çok isterim. En çekici ne tür bir atlet buluyorsunuz??

Burada belirli oyunculardan söz etmiyoruz, ama genel olarak, hangi sporun en iyi sporculara sahip olduğunu düşünüyorsunuz??

0907 roger federer sm
FOTOĞRAF: AFP / Getty Images

Federer özellikle Fransız Açık’ta çok hoş görünüyor, değil mi??

Ben her zaman su sporları için kısmi oldum; sörfçüler ve su topu oyuncuları beni gerçekten heyecanlandırıyor. Belki de genellikle diğer sporculardan biraz daha fazla deri gösterdikleri içindir. Ben de beyzbol oyuncularına çok düşkünüm; giydikleri pantolon tüm doğru yerlerde rahattır.

Hadi işitelim bebeğim. Hangi sporcular seni sıcak ve rahatsız ediyor? Futbolcular mı? Futbol yıldızları mı? Bu kadar çekici bulduğun bu sportif arkadaşların nesi var? Ve eğer ilişkindeyseniz, adamınız hiç spor yaptı mı? Kocam lise mezunu beyzbol oyuncusuydu.!

Daha fazla göz şekerleme için aç?

  • Do, Dump veya Evlenmek: VMA’ların Komik Adamları

  • Haftanın Fantezi Erkek Arkadaşı: Jason Momoa

  • Primetime TV’de En Güzel Yıldız Kimdir??

Glamour almanın diğer yolları:

Facebook sayfamızdaki ünlüler, VIP moda yıldızları, güzellik profesyonelleri ve daha fazlası ile sohbet edin! Bu ayın programı için Facebook.com/glamour adresini ziyaret edin

YENİ! Şimdi Flipboard üzerinde Glamour okuyabilirsiniz!

Sadece 10 TL’den başlayan sevimli şeyler için ShopGlamour.com’u ziyaret edin!

İPad’iniz için Glamour Magazine’i indirin – basılı aboneler, artık abonelik planınızın bir parçası!

En yeni Glamour çekilişlerini girin!

Bizi Twitter’da takip edin.

Fotoğraf: MIGUEL MEDINA / AFP / Getty Images
Ссылка на основную публикацию
2019