Nasıl daha az Ağrı, Doggy-Style daha fazla zevk almak

Merhaba Emily

Kendimi cinsel olarak çok açık bir kişi olarak görüyorum. Yatak odasında yeni şeyler denemeyi ve farklı pozisyonlarda oynamayı seviyorum. Benim mutlak favorim köpek stili. Sorun şu ki, her zaman yaptığım zaman çok acı çekiyorum. Bu normal mi? Muhtemelen, son birkaç ortağımın büyüklük departmanında oldukça kutsanmış olduğunu eklemeliyim. Büyüklük de burada bir faktör mü? Ve daha da önemlisi, nasıl daha az ağrılı yapabilirim ki zevk almayı deneyebilirim?

Teşekkürler, podcast seviyorum!

Jessica

sevgili Jessica,

İlk önce sadece tavrını sevdiğimi söylemeliyim! Cinsiyetin eğlenceli ve eğlenceli olması gerekiyordu ve ondan en iyi şekilde yararlanmanın en iyi yolu onu bir macera gibi keşfetmek ve tedavi etmek. Bununla birlikte, cinsiyetin asla olmaması gereken tek şey acı verici. Ağrı normal değildir ve çoğu zaman bir şeyin çok yanlış olduğunu işaret edebilir. Cinsel ilişki sırasında acı çekerseniz, frene basmanız gerekir..

Seks pozisyonları gittikçe, köpek stili kesinlikle en sıcaklardan biri olarak kabul edilebilir ve doğru yapıldığında inanılmaz hissedilebilir. Aynı zamanda, en derin nüfuz etmeyi de sağlar çünkü çocuklar derinden itme yeteneğine sahiptirler (misyoner veya kadın-üstü gibi).

Yaşadığınız şey, muhtemelen iyi niyetli kişilerinizin üyelerinizin serviksine isabet etmesinin sonucudur, bu da son derece acı verici olabilir. Ne yazık ki, köpek stili sırasında da oldukça yaygın bir olay.

En sevdiğiniz pozisyondan vazgeçmeden önce, acı çekmeden aynı tatlı noktayı yakalayabilmeniz için deneyebileceğiniz bazı varyasyonlar var.!

İlk seçenek köpek stili, tam olarak ne gibi geliyor duruyor. Her ikiniz de ayakta durduğunuzda (sizin sırtınız ile), partneriniz daha az hareket aralığına sahiptir ve itme kuvvetlerinde daha kontrollü olmak zorundadır. Bu yüzden, muhtemelen onu, geleneksel köpek stili kadar sert, hızlı ve derin bir şekilde veremeyecekseniz, ikinizin de o kadar harika hissettiren aynı rahatlığa ve sürtünme durumuna sahip olursunuz. Ayrıca diğer bazı manevralar için ellerini serbest bırakır…

Bu pozisyonu değiştirmenin bir başka yolu da, onu yatay olarak almaktır. Karnınızda bir yatakta ya da pelvisinizin altında yastıklar bulunan diğer rahat bir yüzeyde uzanmayı ve bacaklarınızın birlikte kapanmasını ve eşinizin sizi arkadan içeri almasını sağlayın. Kapalı bacaklarınız ve yükseltilmiş arka uçlarınız, sizin için hoş, sıkı bir giriş ve sizin için daha sıkı bir his sağlarken, penetrasyon derinliğini kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Herkes kazanır!

Bu modifiye edilmiş köpek stili versiyonlarına ek olarak, diğer bazı seks pozisyonlarıyla deney yapmak kesinlikle incinmez. Hızın ve penetrasyon derinliğinin biraz daha kontrolünü sağlayan ve sığ bindirme veya öğütme işlemlerini birleştiren hareketleri tercih edin; Bu şekilde, partnerin büyük penisinin faydalarından farklı bir açıdan faydalanmaya devam edersiniz. Ve G-noktasında vajinanın içinde sadece birkaç santim bulunduğundan, üst duvarda, erkeğin güç vuruşlarına (veya büyüklüğüne) güvenmesi gerekmiyor..

Seks sırasında biraz daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorsanız, denenmiş ve gerçek “kadın üstte” pozisyonu (“cowgirl” veya bazen “kraliçe” olarak da adlandırılır) mükemmel bir seçimdir. kendi hızınıza gidip kullanabileceksiniz onun Avantajı için aracı, sadece devam ederken ve sürüş keyfini çıkarırken. Ve keyfine varmak!

Köpek stilinin aksine, kaşe pozisyonu, bayan parçalarınız için çok ihtiyaç duyulan bir mola sağlamanın yanı sıra gerçekten çok hızlı bir değişim olabilir. Hatta ters çevrilmiş kaşık pozisyonu ile biraz karıştırabilirsiniz – hem siz hem de partneriniz yanlarınızda birbirinize doğru uzanırken, birbirinizle bacaklarınız arasında makaslanır..

Ve tabi ki, her zaman eski-eski misyoner var! Doğru, sıkıcı olmak için kötü bir rap olabilir, ancak kadınların gitme pozisyonu olarak kabul edilmesinin bir nedeni vardır: sonuç verir. Ortağınız size yavaşça girsin, bu yüzden onun ne kadar derin olmasını istediğinizi seçebilirsiniz. Mükemmel pozisyonunu bulduktan sonra, klitorisini kasık kemiğine karşı öğütmeye odaklanırken dikkatli olmanız gerekir..

Hangi pozisyonda olursanız olun, yavaş almayı unutmayın ve her zaman, her zaman, her zaman yağlayıcı kullanın! İyi sürtünme ve kötü sürtünme vardır, bu nedenle pürüzsüz bir giriş her zaman daha seksi hisseder ve yırtılma ve çatlama risklerini azaltır. JO premium yağlayıcı gibi uzun ömürlü bir silikon yağı tercih edin. Ve ön sevişmeyi unutma!

Ne kadar açık ve yağlanmış olursanız, konum ne olursa olsun, daha kolay ve daha zevkli bir seks olacaktır. Aslında, bu tüm cinsiyet için geçerli – partnerin büyüklük departmanında ne kadar yetenekli olursa olsun. Ön sevişmenin bir şart değil, bir öneri olduğunu unutmayın.!

Xxx, Emily

Emily Morse, Human Sexuality’nin bir doktoru ve Emily’nin iTunes En Popüler podcast Sex’inin sunucusu. Bir uzman, yazar ve televizyon ve radyo programlarının yıldızı olarak, seks yapmak ve iletişimini güçlendirmek için önceliği seks yapmak için milyonlarca dinleyici ve takipçiye ilham kaynağı olmuştur. Daha fazlasını öğrenmek veya onun podcast’ına abone olmak için sexwithemily.com adresini ziyaret edin..

Ссылка на основную публикацию
2019