Bu Sadece İçinde: Genç Kızlar Oral Seks Verdiklerini Söyledi Ödevim (Bana İhtiyacınız Varsa, Bursar Ofisinde Beni Bulursunuz)

Asla bir “ev ödevi” kızı olmadım. Okulda bütün günü geçirmek zorunda kaldınız ve daha sonra DAHA FAZLA iş yapmak için eve gitmek zorunda kaldım. Erkekleri kovalamayı, çocukları konuşmayı, erkeklerle takılmayı, erkekleri korkutmayı ve Latince fiillerden ziyade kirli şeyleri yapmak için erkek yurtlarına gizlice girmeyi tercih ederim. Ne yazık ki, bu günlerde kızların benimle aynı fikirde olmadıkları ortaya çıkıyor. Aslında (oturuyor musunuz? Duh, tabiki öylesin), yayınlanan bir çalışma Cinsellik Araştırma ve Sosyal Politika genç kızların başının ödev gibi hissettirdiğini söyler.

1119 girl doing homework sm
FOTOĞRAF: Getty Images / Comstock Images

Genç kadın kitaplar ile vurguladı

Bu çalışmanın mantığına göre, bu onun erkek arkadaşına kafa verdiğinde yaptığı yüzle aynı..

* Araştırmacılar San Francisco Körfezi bölgesinde 98 yaşları (12-17 yaş) ile oturdu (belki bölgesel bir şey midir?) Ve sözlü seks yapmak konusunda ne hissettikleri konusunda görüştüler. Buldukları şeylerin çoğunun, deneyimden zevk almadıkları ve yapmak zorunda oldukları deneyimleri çevreleyen çok fazla performans kaygısına sahip olmalarıydı. “Julia”, erkek arkadaşına arabasında bir darbe işi yapması hakkında bunu söyledi (bu arada bir kelime-kelime transkripsiyonu):

“Bilmiyorum, aslında biraz düşünmekteydim çünkü belki ben sadece seveceğim, sevdiğim, yani arkadaşlarım, eğer yaparsan, sadece bununla geçin, sanki bitecek ve sonra her neyse, işin bitti değil, her neyse, öyleyse, öyleyse, ilk öbür gibi üstünden geldin, ev ödevi yaparken olduğu gibi, bilirsin, sadece yap … Um, tıpkı senin gibi İlk kambur, ve sonra sadece bitti, o zaman yapabilirsin, bitirebilirsin, tıpkı böyle, test yapmak gibi bir çok şeyi nasıl düşündüğümden farklıdır. Yapma, sadece devam et, sadece geri çekilme gibi, ya da bir uçurumdan suya atlamaktan hoşlandığım zaman gibi… Sadece, sadece zıpla, sadece git ve git ‘yapılacak.’

Çalışma, gerçek korkunun, kızların iyi olmayacaklarını düşündüklerinin söylenmesidir. Daha çok bir güven sorunu, bu yüzden bunu yapmak istemiyorlar. Şimdi, bu kızların henüz bilmedikleri bir şey var: Uygulama (akran eğitimi) mükemmel (şişirme işleri) yapar. Ve burada cinselliğinizle rahatça birlikte gelmek ve adamınızla iletişim kurmanın neden önemli olduğu.

Geçen gün Stalker’a sordum, özellikle de ona indiğimde hoşlandığı bir şey varsa, “Ağzımda bana sahip olduğun zaman hoşuma gidiyor ve dilini şaftımdan aşağı doğru sokuyorsun.” Dedi. “Bebeğim,” dedim, “Bunu yaparsam boğacağım. Nefes almam gerek.” Ve bana baktı ve “Yaptığım şeyi yaparken her zaman nefes alabileceğimi gerçekten düşünüyor musun?” Dedi. Touché.

Şimdi, afedersiniz, öyle görünüyor ki ödevim var.

Kafasına ödev vermek gibi mi geliyor? Onu mutlu etmek için yapman gereken bir şey mi? Ona “daha iyi” olabileceğini hissettiğin zamanlar var mı? Bu çalışmayı neler yapıyorsunuz??

Bugünün ders programı:

* Pavlovian Blow Job – Tamam mı??

* Guy’a, Oral Sex Edition’a sor: “BF’mn benden başka şeylerle ilgili olduğunu bildiğimi biliyorum [O’na yattığım zaman ne olacak? WTF?”

] (/ sex-love-life / blogs / smitten / 2012/01 / oral-sex-tips-start-his-mornin.html) * Oral Seks İpuçları: Bu Sürpriz Hareket ile Sağ Sabahını Başlat

Fotoğraf: İçecek
Ссылка на основную публикацию
2019