Bir Aradan Sonra Eşyalarını Kurtarmak İçin 8 İpucu

Yani, sen ve bir kere önemli olan senden ayrıldın. Ahh. Doku kutuları boş olduğunda, Ben ve Jerry’nin son damlasının çorak kazığı ve Cutie çalma listesi için Death Cab’ın kesinlikle oynandığını fark edersiniz, bunu fark edersiniz: cılız “değerli salı alışverişi başkasının cribs “seni hala bekliyor.

0316 girl moving box.sm
FOTOĞRAF: Getty Images / Pixland

Bir kutu taşıyan kadın

Aylak. O elli kiloluk ağırlığını göğsünüze atma ve yetişkin gibi davranma zamanı, çünkü en sevdiğin çift terlerle bir parçalanma yok. Korkma: Yardım, parçalanmış postürün mümkün olduğunca ağrısız bir şekilde alınmasına dair bu doğru rehberlik formundadır..

Sadece şu yönergeleri izleyin:

1. “Öfkenin bitmesini bekleyin.”

Özellikle aldığınız eşyalardan herhangi biri duvara çarpıldığında kolayca kırılırsa.

2. “Ama fazla beklemeyin.”

İçinde olduğu gibi, bu tuhaf küçük diplomasi hareketinin yeniden bağlanmak için bir ploy olarak yorumlanmasını istemezsiniz..

3. “Gerçekten neye ihtiyacın olduğuna karar verin.”

Eğer fidye tuttuğu şeyler parasal ya da duygusal olarak çok değerli değildir – elinizden geleni en iyi şekilde atlamak olabilir..

4. “Bir metin gönderin.”

Sesinin sesi sadece su işlerini tetikleyecekse, işleri resmi ve pratik bir şekilde kısa bir metinle saklayın. Kişinin eşyalarınızı toplamasına ve kapıda bırakmasını istemek, durumunuzun acısına bağlı olarak kötü bir fikir olmayabilir..

5. “İçeri gir, çık dışarı.”

Yüz-yüze etkileşimi sınırlamak, bir çok şey olasılığını, yani kötü bir dövüşü ya da üzüntülü bir ayrılık (veya makyaj) cinselliği olasılığını azaltacaktır. Bu tür bir şey için balık avlamadıkça – ki bunu tavsiye etmiyoruz, ama hey, bu senin hayatın..

6. “Hediyeleri saklayın, yadigârları geri verin.”

Tiffany’nin bileziği: seninki. Büyükanne Tiffany’nin bileziği: senin değil.

7. “Eğer eski sevgiliniz bir armağanı geri istiyorsa, yüksek yola çıkın.”

Buradaki yasal sonuçlar biraz zorlaşabilir ve hatta devletten devlete değişebilir. Görünüşe göre nişan yüzükleri, bazı yargı bölgelerinde “şartlı hediyeler” olarak kabul edilir, yani sahip olma, düğün gününe kadar ellerin ticaretini yapmaz. Ancak çoğu hediye, alındıktan sonra alıcının malı haline gelir. Yine de, eğer eski bir şey bir şey döndürdüğünüzde ısrar ederse, onu almak ve devam etmek daha kolay olabilir..

8. “Geri kalan her şey için iyi bir yer bulun.”

Sizin ayrılmanızın yetkisiz yetimleri ile ne yapmalı? Eğer bir çocuk ya da evcil hayvansa, sorumlu yetişkinler olmanız ve uygun gördüğünüz gibi gözaltında tutmanız gerekir. Ancak maddi mallar söz konusu olduğunda, onları kutulayın veya daha iyisi, onları bir hayır kurumuna veya bir konsinye dükkânına gönderin. Gözden ırak olan gönülden de ırak olur.

– HowAboutWe.com için Walker James Loetscher tarafından yazıldı.

Eşyalarını eskiden nasıl geri aldın??

HowAboutWe’den daha fazlası:

Meydan okuma kabul edildi! Isırganlığını Test etmek için 5 Tarih

“Oh Sh-t, Bu Bir Tarih mi?” Garip Durumlarla Başa Çıkmak İçin 6 Strateji

Toplumsal Cinsiyet Stereotiplerini Sürdürmek İçin Mükemmel Tarih Filminiz mi? Bechdel Testi ver.

Fotoğraf: İçecek
Ссылка на основную публикацию
2019