Neden Bu Viral Chili Pepper / Tampon Prank Çok Korkunç

FOTOĞRAF: Stocksy

Anlamadığımız nedenlerden dolayı, 12 yaşını geçmiş çocuklar şaka oynamayı severler. Özellikle de bir kişi – Brad Holmes – düzenli olarak insanları dolandırıyor, filme alıyor ve sonuçları Facebook sayfasından küçük bir internet şöhreti için gönderiyor..

Ne yazık ki, onun şakalarının hedefi genellikle onun kız arkadaşı, Jenny. Açıkça bir aziz olan Jenny, sahte bir teklifle geçti, uyurken saçını kestirdi ve köpeğinin diğer şeylerin yanı sıra onun vibratörünü yediği söylendi. Ama erkek arkadaşının en son şakası çizginin üzerinden geçti.

“Hot Vagina” adlı bir videoda, Holmes, Jenny’nin tamponunda biber biberini ovuyor. daha sonra kullanıldı. Videoda, Jenny kendini şaşkınlıkla göstermeye çalışırken, hanımları üzerinde su ve çılgınca bir şekilde su sıçramasına maruz kalıyor. Holmes, başka insanlara aynı şeyi yapmasını ve kaldırmasını isteyebileceğine karar vermeden önce, Facebook’ta Facebook’ta 2,5 milyondan fazla görüntü elde etti. (Akıllı hareket.)

“Ben kimsenin bu video / şaka girişiminde bulunmasını istemiyorum çünkü bu çok aptalca bir şey,” diye yazdı Facebook’ta. “Kimse klip tarafından rahatsız edildiyse içtenlikle özür dilerim, ellerimi tutuyorum. Yanlış anladım.”

Kadın sağlığı uzmanı Jennifer Wider, M.D., kadınların ilk kez kadınların baharatlı şeyler yaşadığını söylemediğini söylüyor – sıcak biberleri işleyen kadınları duyuyor ve ardından kemerin altına dokunduğunu ve ısının bu süreçte aktarıldığını duyuyor.

Ne yazık ki, vajinada baharatlı bir şey almak, göründüğü kadar rahatsız edici. “Kesinlikle hissedeceksiniz çünkü vulvadaki cilt hassastır,” diyor Wider. “Büyük olasılıkla yanacak ve tahriş ve ağrı hissedecek” dedi.

Neyse ki, Wider kalıcı bir yanık veya tahrişe neden olmamalı, ama acıtacak diyor.

Bu tür bir şey nadir olsa da, bunun hakkında yapabileceğiniz bir şey var: (1.) Sıcak biberleri işledikten sonra ellerinizi iyice yıkayın. (2.) Vajinaya kazara bir şeyleri yanlışlıkla aktarırsanız, sütü ısıtan alanlara sürün. Daha geniş bir uyarı söz konusu: “Vajinanın içine ne koyduğuna dikkat et. PH’ı bozabilir ve enfeksiyona neden olabilir. ”

Ayrıca, şaka yapmaya eğilimli biriyle çıkıyorsanız, kullanmadan önce tampon ambalajınızın daha yakından incelenmesi gerekir. Bu acılamaz… .

Kaçırmayın: Martha Hunt, Nasıl Çalışır?:

Ссылка на основную публикацию
2019