Hadi Oynayalım … Ünlülerin BMI’sını tahmin et!

0115 Angelina Jolie BMI vg
FOTOĞRAF: WireImage

Beverly Hills, Kaliforniya’da 11 Ocak 2009 tarihinde Beverly Hilton Otel’de düzenlenen 66 yıllık Altın Küre Ödülleri’nde aktris Angelina Jolie geldi. (Fotoğraf Steve Granitz / WireImage)

Son zamanlarda, Health.com kendi beslenme uzmanlarından Angelina Jolie gibi ünlülerin fotoğraflarını analiz etmelerini ve yıldızın boy ve tahmini ağırlığına göre Vücut Kitle İndeksini tahmin etmelerini istedi. Ölçekleri kimin aldığını bilmek ister misin? Kilolu kim? Kim doğru? Şaşırtıcı cevaplar için okumaya devam et!

Vücut kitle indeksi (BMI), boy ve kilo bazında vücut yağının bir ölçüsüdür. (BMI’nızı burada gösterin.) Düşük ağırlıkta 18.5 veya daha düşük bir BMI düşüyor, normal ağırlık 18.5 ila 24.9, kilolu 25 ila 29.9 ve obez 30 ve üstü. Ancak bu kafa karıştırıcıdır: Kaslar yağdan daha ağır olduğundan, çok sayıda kaslı (sporcular gibi) milletler yanlışlıkla aşırı kilolu olarak sınıflandırılabilir. Celeb spekülasyonu başlasın!

Angelina JolieUzmanlar, Brad Pitt’in bebek mamasının muhtemelen 118 kilo ağırlığında olduğunu tahmin ediyor. 5’8 “de, bu, 17.1’de BMI’sını tahmin ediyor – biraz zayıf.

Arnold Schwarzenegger: Governator aldığı kadar uyuyor, ama tüm bu kaslar (yağdan daha ağır, hatırlıyor musun?) BMI tablosunun obez ucuna kayıt yaptığını gösteriyor. Geri dönecek … daha iyi bir hesapla?

Jennifer Love Hewitt: Geçen yaz bikiniyle aşk Hewitt’in çirkinleştirici fotoğrafları hakkındaki tartışmaları hatırlayabilirsin, ama uzmanlar 5’2 “olan ve muhtemelen120 pound ağırlığında olan aktrisin, 21.9.

Serena Williams: 22.1’lik bir tahmini BMI ile, bu süper yalın tenis yıldızı normal aralığın içinde.

__Hid celeb tahminlerinden herhangi biri sizi şaşırtıyor mu? VKİ’nizin ne olduğunu biliyor musunuz? (Burada bulun.) Dikkat ediyor musun? __

Unutma! Glamour’un ücretsiz (ve kolay!) İçin Tam olarak Ne Kazanırsınız? 30 günlük sağlıklı kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalık alabileceksiniz, bu yüzden herhangi bir tahmin çalışması yapılmayacaktır. Ayrıca, iki kişilik spa turunu kazanmak için otomatik olarak girilir!

Fotoğraf: Getty
Ссылка на основную публикацию
2019