C.L .: Hakkında Konuşmayı Kesemeyeceğiniz Resim: “Kadın 194’teki Kadın” ile tanışın

Eylül sayımızın üçte üçünü ölçen bir fotoğraf, ancak bu mektuplar gelen kutumu tam anlamıyla güne taşımaya başladı. çekicilik gazete bayilerine çarptı. (Yazı işleri müdürü olarak, bu konuya dikkat ediyorum!) “Memnuniyetle nefesim var … p 194’teki kadını seviyorum!” Biri … sonra başka bir, diğeri, andanotherandanotherandanother. Peki o kim? Ve dünyadaki şey onun için çok özel?

GÜNCELLEŞTİRME: * Aşağıdaki inanılmaz yorumlarınızla başlayan vücut imajı devrimine bakın. * Anlaşma: Resim ünlü değildi. Bir süpermodel değildi. Yüzünde bir gülümseme ve gözüken bir göbek ile iç çamaşırında oturan bir kadındı….normal.

0814 lizzie miller vg

Bu fotoğrafı ilk görüşte kendim de çok severdim – cildinizde rahat hissetmek için bir hikaye hazırlamıştık ve ona benzeyen bir model istiyorduk. oldu. Ama yine de, mektuplar beni uçurdu: “Herhangi bir kadın dergisinde gördüğüm en muhteşem fotoğraf”, Pavo, Gürcistan’da bir okuyucu yazdı. Somerset, Massachusetts’teki bir diğerinden: “Bu güzel kadın gerçek bir karnına sahipti ve hatta birkaç streç işareti görüyor muydu? Bu benim iki harika çocuğumun doğumunu yaptıktan sonra karnımın nasıl görünüyor? Bu fotoğraf bana çatılardan bağırmak istedi .”

E-postalar böyle ile dolduruldu sevinç–Doğada bulunan bütün kıvrımlar, kıvraklar ve merdanelerle kadın bedenini görmenin mutluluğu. (Soru sorma: Dışarıdaki bütün altı paketlerle, normal bir karnın ne olduğunu bile biliyor musun? görünüyor artık – aynada gördüğünüzden başka – gibi

Fotoğrafın arkasındaki hikaye nedir? “194’teki kadın” aslında 20 yaşındaki model Lizzi Miller, ve bu onun ikinci görünüşü. çekicilik, moda fotoğrafçısı Walter Chin tarafından vurdu. 12-14 boyunda ve hevesli bir voleybolcu / dansöz (“Eğlenceli olduğunda egzersiz yapmayı severim”), Lizzi üç yıl önce San Jose’den New York’a taşındı ve bir model haline geldi. standartlar, merhaba, 12 yaşında, aslında “normal boyutta” … ama ben digress).

Lizzi, “Gençken, vücudumla gerçekten nasıl mücadele ettim ve neye benzediğini anladım çünkü arkadaşlarımın neden bu kadar zahmetsiz olduğunu anlayamadım.” Dedi. “Yaşım ilerledikçe herkesin vücudunun farklı olduğunu fark ettim ve herkes doğal olarak sıska değil – ben dahil oldum! Nasıl olduğumu, her eğri için vücudumu sevmeyi öğrendim. Ben bikinide çok bilinçliyim. çünkü karnım tam olarak tanımlanmadı. Ama herkesin farklı vücut şekilleri var! Ve bu fiziksel olarak her şeyden ibaret değil! Eğer bikiniyle sahilde güvenle yürürsen ve kendini seksi hissedersen, insanlar seni bu şekilde görecekler. ”

Mektuplara gelince, Lizzi onları seviyor. “Onları okuduğumda kaşlı gözüm var!” diyor. “Ben o kızım, birazcık bana benzeyen sadece bir kişiyi bulmaya çalışan dergiler arasında dolaşıyordum. Ve onu bulamadığım zaman, baktığım gibi yanlış bir şey olduğunu düşünmeye başlayacağım. Lo ve Beyoncé ortaya çıktı ve eğrileri seksi yapıyordum, kendimi daha fazla kabul etmeye başladım. Bu komik, ama sadece onları görmek ve seksi hissetmek onları aynı şeyi yapmamı sağladı. ” Lizzi, şimdi sen hepimiz için aynı şeyi yapıyoruz – bu konuda muazzam tebrikler.

Geçtiğimiz hafta bu blogda “şişmanlık” ve artı büyüklükteki kadınlar için TV şovları hakkında tartışmalar başladı. Hadi başlayalım bu Haftada hepimiz geride kalacağımız bir şeyle: kadına bir tost. 194 ve kim olduğunuzu görmenin muhteşem cinselliğine. Güven Bana, çekicilikDinliyor ve bu sadece her türlü güzelliği kutlamaya olan bağlılığımızı güçlendiriyor.

Şimdi söyle bana … resim hakkında ne düşünüyorsun? Bir fotoğraf yapabilir sen kendi görünümünüz hakkında daha iyi veya daha kötü hissediyor musunuz? Ve içinde ne tür görüntüler görmek istersin çekicilik?

GÜNCELLEME: Lizzi’nin yaptığı gibi, tüm düşünceli yorumlarınızla şaşkın olmaya devam ediyorum; Okuyucuların fotoğrafına olan tepkilerini izlemesini izlemek için, The Today Show’daki son görümüze göz atın..

GÜNCELLEŞTİRME: Aşağıdaki muhteşem yorumlarınızla başlatılan vücut görüntü devrimine bakın.

Vücut Görüntü Devrimi hakkında daha fazlası:__

Özellik öyküsünü okuyun: Bu bedenler her bedende güzeldirFotoğraf Galerisi: cesurca Bared it modelleri görmek AllGet artı-boyutu modeli kristal Renn gelen vücut-güven sırları

Almak için daha fazla yol çekicilik:

Abone olmak Glamour dergisi!

Beni Twitter’da takip et!

Arkadaş Facebook’ta Glamour!

cindi leive cl
Ссылка на основную публикацию
2019