Váš štýl Problémy, vyriešené: Šaty šaty menej … Šaty

“Môžete mi povedať, ako robiť” šaty “šaty vhodné pre každodenné a pracovné oblečenie?” čítačka emmie7 píše. “Mám tónu, ktorá je saténová / hodvábna alebo šifónová, ktorú som si kúpil na svadby a sviatky a nikdy som ich nenosil, tak by som ocenil niektoré pokyny!”

0720lauren conrad fa
FOTO: WireImage

LOS ANGELES, CA – 21. apríla: Herečka Lauren Conrad prichádza na PaleyFest09 predstavuje “The Hills” v kinách ArcLight 21. apríla 2009 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto Jeffrey Mayer / WireImage)

Som tak rád, že ste sa opýtal, emmie7! Najprv je to najdôležitejšie: musím byť drsný a položiť si niektoré základné pravidlá. Čokoľvek, čo je a.) Dlhšie ako kolená, b.) Pokryté flitrami alebo c.) Bez ramienok alebo halterneck pravdepodobne nie je vhodné pre kanceláriu. Určité šaty sú určené výhradne na večer, a mali by ste sa pýtať sami seba: “Keby som bola hviezda, bolo by vhodné, aby sa nosil do Zlatých glóbusov?” Ak je odpoveď áno, nemalo by sa hrať až po tme. V opačnom prípade si myslím, že obliekanie vašich fantazírovaných švov je skvelým spôsobom, ako získať viac bangov pre váš dolár a mám pár nápadov, aby ste začali.

Ak chcete vziať tie malé čísla šifónu a urobiť z nich vhodné pre piatok večer von s dievčatami, alebo ohľaduplný dátum večera, mali by ste dobre, aby sa táta od Lauren Conrad, vyššie. Jej vrstvené hodvábne šaty mohli ľahko vstúpiť na fantazijné územie s dvojicou stilettov z patentovanej kože a náhrdelníkom, ale naopak ju vzali opačným smerom vďaka niekoľkým mužným dotykom. Kožený opasok a topánky sú preppy a chlapec, čo kontrastuje pekne s šatami. Môžete dokonca nosiť pár jednoduchých, plochých kožených sandálov, aby ste to naozaj neformálne. Páči sa mi to najlepšie s jasným šperkom, pretože farebný kombo je tak neočakávaný. Začnite to s niekoľkými drevenými náramkami a slamenou spojkou – prírodné materiály naozaj pomáhajú zmierniť fantazijný faktor, najmä v lete.

Ak chcete nosiť vaše šiatky do kancelárie, musíte ich vyvážiť s veľmi prispôsobenými kusmi. Začnite tým, že ho dopĺňate s perfektne namontovaným sako (získajte moje tipy pre to, čo hľadať v jednom tu!), Pridajte chudý pás (cez oboje a sako), konzervatívny pár okrúhlych čerpadiel a veľmi minimálne šperky. Tiež by som vám odporučil, aby ste zostali mimo kanceláriu jasne purpurového satinsu alebo zlatej lame minis – spomenuli ste, že šaty sú “satiny / hodvábne alebo šifónové”, takže keďže materiál je už tak večerný, farebná paleta neutrálna. LBD sa veľmi dobre hodia na tento typ vecí, rovnako ako šaty v námorníctve, slonovinovej, šedej a svetlo ružovej. Tu je niekoľko najdôležitejších, ktoré budete potrebovať, aby ste si večerné šaty do kancelárie:

A nakoniec, mám skvelý “každodenný” nápad, ktorý vyžaduje trochu viac odvahy, ale je zaručený, že bude vyzerať elegantne, keď bude správne. Opäť, to nie je pohľad na kanceláriu, ale určite sa dostane pozornosť na sobotňajší večer von. Vyhoďte biele tričko, klasické oxfordové tlačidlo, alebo čierne rolák pod niektorým z vašich viac risky šiat (pozrite sa, ako to urobil Shipley & Halmos na dráhe tu!). Okamžite šaty veci a vytvorí taký kontrast, ktorý je taký dôležitý, keď chcete poslať správu, že vaše rutinné oblečenie môže prísť aj príležitostné. Tu je niekoľko:

Dúfam, že to pomôže emmie7! Dievčatá nosia počas dňa alebo do kancelárie nejaké tvoje šaty? Aké sú tipy a triky vášho štýlu na to, aby fungoval? zdieľam!

A ako vždy … ak máte nejakú naliehavú otázku štýlu, ktorá potrebuje odpovedať, som tu pre vás! Nechajte svoj dopyt tu, alebo ho odovzdajte do kontaktného formulára STF a budem vás hneď vyzerať elegantne.

Pridať glamour.com na svoju domovskú stránku Google

Nasledujte otrokov na módu na Twitteru!

Pridajte nás na Facebooku

Foto: Jeffrey Mayer / WireImage
Ссылка на основную публикацию
2019