Tento svetr z 90. rokov by mohol predávať za viac ako 100 000 dolárov. Zapamätaj si to?

Ak ste dosiahli vek v 90. rokoch, pravdepodobne máte nejaké pekný silné pocity o grunge. Či ste milovali alebo nenávideli Nirvanu, Pearl Jam a ostatné kapely, ktoré sa jej narodili, grunge úplne zmenil priebeh hudby a fashion. V skutočnosti grunge pomohol inšpirovať mnohých známych dizajnérov. Prípad v bode? Marc Jacobs, ktorý v podstate priniesol pohľad do každého obchodného domu v Amerike.

A teraz je na predaj jeden z kľúčových módnych pamiatok z éry – Kurt Cobain je ratty hrášok zelené svetre.

Spomeniete si sveter od kultového predstavenia Nirvany na MTV * Unplugged * v roku 1993. Svetre sa vyberie na aukcii v aukciách Julien’s a podľa New York Post, dokonca si myslel, že sa odhaduje, že prinesie z 40.000 dolárov na 60.000 dolárov, to mohol priniesť viac ako 100 000 dolárov, podľa aukčného domu. Jasne, to nie je len tak akýkoľvek mäkké staré vesty.

kurt cobain cardigan

Cobain hrá v svetre

“Kurt je taká kultová osobnosť a nebol ako jeden z tých rockerov, ktorí mali návrhárske oblečenie,” povedal Darren Julien, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Julien’s pošta. “Všetko, čo mal na sebe, bol grunge a bol jeho vlastný osobný odev, veľa je ťažké nájsť a je naozaj zriedkavé vidieť niečo také, čo príde až do konca.

Aukcia, ktorá zahŕňa aj iné hudobné / módne doozie (napríklad fangová dentálna forma z filmu “Thriller” Michael Jackson), taktiež podivne obsahuje zámok vlasov Cobainu, ktorý sa odhaduje na 8 000 až 10 000 dolárov. Budeme držať s sveter, veľmi ďakujem!

Ссылка на основную публикацию
2019