Tento dizajnér džínsov si želá, aby ste odhodili svoje žabky

Ak ste zvedaví, ako to dievčatá ako Emily Ratajkowski, Kendall Jenner a Alessandra Ambrosio vždy vyzerajú ako šikovný pár Leviových 501, ktoré im nejako vyhovujú bezchybne, je to preto, že ich nezaznamenali na svojom blší trhu – nosia džínsy Re / Done. Spoločnosť Sean Barron a Jamie Mazur založili pred dvoma rokmi značka denimu v Los Angeles, ktorá sa stala menom pre seba tým, že premenila starých Leviho na dizajnové džínsy tým, že ich rozdelila a upravila ich na modernejšie tvary. Re / Done začal ako značka elektronického obchodu a ponúka tiež špeciálne tričká Hanes, bundy Jean a najnovšie úsilie značky: stretch denim (viac o tom nižšie). Môžete si ho zakúpiť v spoločnosti Barneys New York a ďalších predajcoch po celej krajine. Navštívili sme kanceláriu Re / Done v L.A., aby sme sa s Šanom rozprávali o tom, ako spoločnosť prišla – a ako viete, slávime oči na tisíce párov džín.

FOTO: Foto od Kate Friedmanovej

Glamour: Čo vám dalo myšlienku založiť túto spoločnosť?

Sean Barron: Moja partnerka a ja sme začali ako projekt. Práve sme sedeli a hovorili o tom, ako ženy milujú nosiť vinobranie Leviho džínsy, ale ťažko sa dostanú. Musíte si ich buď zobrať z vinobranie, alebo z bláznivého trhu a potom musíte nájsť krajčíra, ktorý ich môže skutočne zmeniť, pretože sú to pánske džínsy. Rozobranie džínsy a ich prerobenie je veľmi náročné a keď sa môj partner pýtal, či si myslím, že by som to mohol urobiť, povedal som “nie – ale skúsme to.” Takže po dobu 9 mesiacov som si rozobral džínsy a dal ich späť dohromady a nedokázal ich zapadnúť, a to nebolo, až kým nebudem pripravený vzdať sa, že to nakoniec fungovalo. Potom sme vytvorili 150 párov a začali sme Instagram dievčat, ktorí nosili vinobranie Leviho. Natáčali sme sa s Bellou Hadidovou, keď mala iba 100 000 nasledovníkov na Instagram, a začali sme rozkrývať niektoré obrazy toho, čo bude prísť, a naše ďalšie vyrastali. Keď sme začali, otvorili sme sa o polnoci a vypredali sme pred ďalším ráno a prebudili sme na čakacom zozname 2 000 ľudí. To isté sa stalo o tri týždne neskôr.

Glamour: Wow! Kde získate všetky svoje džínsy?

SB: Od veľmi zaujímavých ľudí. Kúpime 5 000 – 10 000 ľudí naraz od kolektorov, ktorí to robí už roky. Existuje päť alebo šesť ľudí, ktorí to robia po celej krajine a niektorí z Európy.

Glamour: Tak ako funguje dimenzovanie??

FOTO: Foto od Kate Friedmanovej

SB: Každá veľkosť 26 jean má presne rovnakú veľkosť, ale povedzme, že ten, kto najprv vlastnil džínsy, bol vodičom nákladného auta, potom možno tkanina je trochu slabšia v zadku. A ak pracoval vonku, bol pravdepodobne slabší v kolenách. Takisto sa bude líšiť v závislosti od toho, v ktorom roku boli džínsy vyrobené. Takže každý jean je trochu iný, pretože má inú históriu. Ale merania vykonávame úplne rovnako.

Glamour: Aké sú vaše rady pre dievčatá, ktoré kupujú svoje džínsy online?

SB: Skúste to vyskúšať a vyskúšajte ešte viac.

Glamour: Ha! Poznamenal. Čo ste sa rozhodli pridať do vášho repertoáru strihový denim?

SB: Rozhodli sme sa urobiť strečové džínsy, pretože niektoré dievčatá tvrdia, že potrebujú malý úsek. Úprimne povedané, myslím, že je to len mentálne, pretože si nemyslím, že skutočne potrebovať stretnutie. Ale odkedy sme to spustili, máme značku, ktorá je súčasťou dedičstva a čiastočného riešenia problémov a my sa na to nepozeráme ako na vinobranie.

FOTO: Foto od Kate Friedmanovej

Glamour: Čo je najhorúcejší trend denimu práve teraz?

SB: V tejto sezóne sú ozdobené džínsy veľmi silné a vlastne sme spolupracovali s Leandrou Medine a Elsa Hoskom na rôznych variantoch. Na jar máme niekoľko úžasných štýlov, v ktorých vyrábame džínsy spolu s množstvom švov. Nesmieme sa zamieňať s patchwork – vlastne sme to urobili pred rokmi a dosť zvláštne, že sa nelepila. Myslím, že sme boli skoro.

Glamour: Ako sa rozhodnete, aké štýly by ste mali predstaviť?

SB: Veľa džínových firiem sa zaoberá tým, ako vyzerajú topánky sezóny a proporcie toho, čo ľudia nosia na vrchole. Ak dievčatá nosia veľké mikiny, budú si chcieť štíhlejší džín a ak majú na sebe pevné topy, budú chcieť širšie rifle. Musíte hrať na ihrisku toho, čo sa deje kultúrne.

FOTO: Foto od Kate Friedmanovej

Glamour: Ktorý denný trend bude vždy módny?

SB: Každá iterácia výšky vždy funguje. V skutočnosti máme čoskoro veľmi vysoký príchod, idú až na krk. Kidding, ale sú to viac ako módne vyhlásenie. Ale na konci dňa dievčatá chcú džínsy, ktoré ich budú cítiť sebavedomé a sexy a džínsy s vysokým pásom majú tendenciu robiť to.

Glamour: Nabudúce sme vyčistiť naše šatne, čo jean štýl by sme sa mali zbaviť?

SB: Jeggings. Každý šatník potrebuje jeden pohodlný elastický pár džín, ale myslím, že dôvod, prečo máme povolenie robiť to, čo robíme, je, že sa to už stalo. Jeggings všetci vyzerajú rovnako, ale keď si od nás kúpite džínsy, ubezpečujeme sa, že každý pár má svoju individualitu.

FOTO: Foto od Kate Friedmanovej

Nechcem nás zle, máme radi dobrý nákup, ale ak hľadáte ten dokonalý fit, Re / Done ovládol umenie.

Fotografia od Kate Friedmanovej v sklade Re / Done v centre Los Angeles.

Ссылка на основную публикацию
2019