İşte İşte: 2017 Victoria’s Secret Fashion Show Fantasy Bra!

Angels, 2017 Victoria’s Secret Fashion Show için Şangay’a uçuncaya kadar bir aydan az bir süre sonra, efsanevi Fantasy Bra’yı kimin giyeceğini biliyoruz. Drumroll, lütfen…. Lais Ribeiro.!

Resmi olarak 2015 yılında Angel olan ancak 2010 yılından bu yana marka ile çalışan 27 yaşındaki Brezilyalı model, 2017 “Champagne Nights Fantasy Bra” yı giymeyi seçti. Haberler oldukça komik bir şekilde ortaya çıktı rağbet video: Ribeiro, heyecanlı bir şekilde büyük açıklama çekimlerini bekliyor, sadece gecikmeye devam etmesini bekliyor; O, sette ayak işlerine yardım ederek ve yardım ederek zamanı geçirir. (Evet, görünüşte, süslenmiş, milyonlarca dolarlık sütyen giyerken günlük, sıradan görevleriniz hakkında gidebilirsin.)

Yükleniyor

Instagram’da görüntüle

2 milyon dolar değerindeki “Şampanya Geceleri Fantezi Sütyen”, pırlanta, sarı safir ve mavi topaz ile altındır ve dekoratif bir kolye sayesinde kafesli bir ön etkiye sahiptir. Ribeiro, altın yaprak desenli bir bel kemerine sahip çıplak bir külot ile giydi..

Görünüşe göre, Ribeiro, Moda Şovuna takılana kadar Fantasy Bra’yu aldığını bilmiyordu: “[Uydurma] sütyen için bir şey bilmiyordum – geldim ve denediğimde, ağladım; İnanılmazdı, “diyor. rağbet.

şöhret Sightings in New York City - August 28, 2017
FOTOĞRAF: Gotham

2017 Victoria’s Secret Fashion Show için bağlantılara giderken Ribeiro

Victoria’s Secret her sene Angels’tan birini seçiyor – yani marka ile sözleşmeli olarak yer alan modeller yıl boyunca kampanyalarda, reklamlarda ve e-ticaret görüntülerinde görünecek – genellikle bir fiyat etiketi taşıyan bejeweled Fantasy Bra’yı giyecek Birden çok milyonda. Bu onurun geçmişleri arasında Claudia Schiffer (1996’da Fantasy Bra’yı takan), Heidi Klum (iki kez!), Gisele Bündchen (iki kez de!) Ve Miranda Kerr yer alıyor. Paris’teki 2016 şovunda Jasmine Tookes, Eddie Borgo tarafından tasarlanan Aziz ve Walid Mouzannar’ın “Parlak Gece Fantazi Sütunu” adı verilen mücevher ile süslenmiş sayısını bağışladı.

2016 Victoria's Secret Fashion Show in Paris - Show
FOTOĞRAF: Michael Stewart

2016 Victoria’s Secret Fashion Show’da Ribeiro.

Fantasy Brain’in yanı sıra, bu yılki programın dört gözle beklemesi gereken çok şey var: yeni bir konum, Balmain ile işbirliği, parlak kaplı pistte olası bir Taylor Swift – Harry Styles birleşimi. Pembe jetin şehre geldiğinde sıkıcı bir an yoktur..

2017 Victoria’s Secret Fashion Show, 28 Kasım’da CBS’de yayınlanacak..

29 en iyi Victoria’nın gizli moda gösterisi hiç görünüyor

2016 Victoria’s Secret Fashion Show, Tarihin En Pahalı Gösterisi Oldu

Ссылка на основную публикацию
2019