Táto športová podprsenka prichádza s vreckom na nože

Len keď ste si mysleli, že podprsenka je podprsenka, svet bol predstavený novému stvoreniu, ktoré sa zdvojnásobuje ako nejaká zbraň. Booby Trap Bras ‘Športové podprsenky “Just in Case” obsahujú “nožný plášť”, ktorý je vpredu prišitý tak, aby ženy mohli mať vždy s nimi tenkú zbraň (iný štýl vytvorený v tej istej žilke zabalený do trubice s pepřovým sprejom medzi oboma prsníkmi). Push to design produktu je, ako by ste očakávali, zničujúci.

“Prechádzal som si, keď som si myslel, že život bol všetkými dúhami a motýľmi, kým som nebol vyskočený na miestnej bežeckej ceste. Bol som v aktívnom oblečení a nemal žiadnu formu ochrany na mňa,” napísala zakladateľka Jennifer Cutrona a vysvetlila jej miestnej spravodajskej stanici v Texase že bolestný zážitok viedol priamo k jej odchodu domov a modifikácii svojej vlastnej podprsenky. “Dostal som sa od toho chlapíka, ale bol veľmi rozrušený, ako som si nevšimol tejto možnosti.” Zatiaľ čo sa podprsenky narodili z dôvodu potreby samíc, môžu sa nosiť kdekoľvek a ponúknuť ochranu, či už ste v lese jogging alebo nie (zvážte ženu, ktorá tvrdí, že sa cítila bezpečnejšie pri chôdzi na parkovisku po neskoré pracovné zmeny).

žena stretching sports bra

Ani nožom, ani peperovým sprejom nie je úmysel vážne zraniť útočníka; skôr je to ochrana, ktorá vám umožní vystrašiť zbytočného zlého chlapíka alebo si vyhrať čas na to, aby ste sa dostali zo škody. “Nebol som sa snažiť prísť s niečím, čo by zabíjalo,” vysvetlil Cutrona, “len niečo, čo by mi dalo pár sekúnd, aby som odišiel.”

Nôž podprsenka predáva za 55 dolárov, s nôžou stojí ďalších 13 dolárov.

Pozrite sa na tri minúty celodenného tréningu Kayly Itsins.

Ссылка на основную публикацию
2019