Tasarımcı Ayakkabıları Neden Pahalı: Neden Bir Açıklama

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, tasarımcı ayakkabılarının fiyatlarının nasıl düştüğünü fark ettiniz. Öyle ki, lüks mağazalarda müşteriler, düzenli olarak dört haneli rakamlara doğru ilerleyen fiyat etiketlerinde bir kirpiyi yaramıyorlar.?

0212 christian louboutin 20th anniversary capsule collection 5 1 fa

louboutin2

bugünkü Dünya Su Günü alıcılara ve tasarımcılara konuşur ve nedenini açıklar.

Eski günlerde ya da en azından Seks ve Şehir 90’lar ve 00’larda, en üst düzey tasarımcı ayakkabılarının (a.k.a.A.A.’nın Manolos) geri dönüşü ise 400 dolara mal oluyor. Bugünlerde, 400 $ için bir topuk bile alamıyorsunuz — süper temel bir Fendi bale düz (Barneys’de) veya bir Rochas mokasen (Barneys’de) deneyin..

Barneys ‘in şef tüccarı ve Barneys’ in EVP’si Daniella Vitale, “Gözlem doğruydu, fiyatlar dramatik bir şekilde arttı” Dünya Su Günü. Barneys ‘ortalama ayakkabı 770 $ fiyatlı.

CEO’su Christian Mourot, CEO’su Alexis Mourot’un fiyatını “çok hassas bir mesele ve çok ciddiye alıyoruz” diyor … 500 avro dolardan, 750 dolardan 780 dolara, “Aman Tanrım!” oldukça yüksek, ama 500 avro bu kadar çılgın değil. “

Ardından hammaddelerin artan maliyeti var. Dünya Su Günü “Geçtiğimiz yıl bir buçukta yüzde 30 ila yüzde 40” olarak belirtti. Şu anda ayakkabı pazarında çok önemli olan özenli tasarımlar – bunların hepsi son perakende fiyatlarını artırıyor.

Ama endişelenme, bu sonsuza dek süremez (ya da yapabilir mi?). Tasarımcılar çantalarını ve ayakkabı satışlarını tüm koleksiyonlarını süzmek için kullandılar – ama şimdi insanlar daha az ayakkabı alıyorlar (çünkü çok pahalı oldukları için), belki gelgitler dönecek.

Manolo Blahnik CEO’su George Malkemus, “Genç bir bayan bana“ Ayakkabı için alışverişe çıktım ve ortalama fiyat noktası 900 dolardı ”dedi. Dünya Su Günü, “Bence insanlar şu anda tüm aksesuarları ilgilendiren fikirden faydalanmış olabilirler.” [Tasarımcı] hazır giyim, çoğu tüketicinin aleminden çıktığında, ayakkabılar ve çantalar hala uygun fiyatlıydı.Şimdi, ayakkabı insanlar ve çantalar insanların kontrolünü kaybettiler ve korkutuyorlar. belli bir tüketici. “

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca tasarımcıların fiyatlarına göre damgalanmış mıydınız? Şimdiye kadar biriktirdiğiniz en pahalı ayakkabılar hangileri? Son birkaç yıl içinde lüks aksesuarlar için iştahınız azaldı, çünkü fiyatlandırılıyorsunuz? Yolunuzu nasıl buluyorsunuz? Yorumlarda bizi anlatın!

ARTI…

· Tüm Manolo Blahnik kapsama

· Tüm Christian Louboutin kapsamı

· Erkeklerin söylediğine göre ayakkabıların senin hakkında ne diyor?

Ссылка на основную публикацию
2019