Svadobné topánky. Som vážne v láske s týmito podpätkami. (Nie, naozaj, kto chce získať Em pre moje polovice narodeniny?)

Crazy nohavice: kontrola. Bláznivé okuliare: skontrolujte. Bláznivé nechty, make-up a pleteniny: skontrolujte, skontrolujte a skontrolujte. Len keď som si myslela, že som dosť, našiel som tieto šialene chladné topánky.

Zabudnite na vaše čierne čerpadlá dámy (aspoň zatiaľ), toto sú vaše nové vychádzkové topánky! Majú postavený-in osobnosť a sú pripravení pridať oomph na všetky oblečenie, ktoré plánujete. Kto nemá rád dobrú topánku na jazz do základného vzhľadu? Viem, že som fanúšik. Ale čo ty – ako sa cítiš o bláznivých topánkach? Sú to robiť alebo nie?

1023 pink shoes fa
FOTO: 2012 Paul Archuleta
  1. Fuchsia, podpätky na nohaviciach. Tie majú “jazz up your LBD” napísané všade okolo nich.

1023 prada mary janes fa
FOTO: 2012 Marc Piasecki
  1. Prada fialová a čierna drobná Mary Janes. Ako roztomilé by to boli dokonca aj s jednoduchým tričkom a štíhlymi džínsy?

Crazy Shoes: Do alebo nie? Áno, som zamilovaná. Už plánujem oblečenie okolo týchto zlých chlapcov (a som si istý, že môj priateľ by schválil – aspoň Mary Janes!) Na tento víkend.

Ako hodnotíte tieto podpätky? Ste fanúšikom bláznivých / kreatívnych / farebných / funky topánok vo všeobecnosti? Aký je najdivokejší pár, ktorý vlastníte??

Uistite sa, že ste si pozreli Glamourov január vydanie vidieť konečné výsledky!

Ďalšie topánky:

Tieto podpätky boli korunované najsexiálnejšou obuvou roku 2012. Súhlasíte?

Tip na nákup inteligentnej topánky, ktorý potrebujete vedieť pred zakúpením ďalšieho páru

Volanie všetkých Veganov! Mám dostatok topánok, ktorý chcete milovať!

Foto: Paul Archuleta / FilmMagic. Marc Plasecki / WireImage
Ссылка на основную публикацию
2019