Príďte sa stretnúť s Francúzskou odpoveďou Kim Kardashian!

Jean Paul Gaultier predviedol Catwoman v jeho couture prezentácii počas víkendu v Paríži, ale zdá sa, že skutočnou hviezdou výstavy bola Nabilla Benattia, realistická hviezda, ktorá sa nazýva Francúzska odpoveď na Kim Kardashian.

nabilla cat woman

Tu je to, čo potrebujete vedieť o Nabille: Hviezda v Ttelevízny anjeli televízie, predstavenie, ktoré dáva veľa “fanúšikov” filmových hercov do “snovového domu” a pokrýva ich začínajúce kariéry v zábave. Je to zjavne nová múza Jean Paul (vážne!). A práve získala svoju vlastnú televíznu reláciu, ktorá je naplánovaná na september.

nabilla reality tv

Vo Francúzsku sa stala známa pre frázu “Ahoj? Myslím ahoj?” ako odpoveď na kolektívu hviezdy, ktorá zabudla na výstavu šampón. Fráza sa stala vírusovou a stala sa tak populárnou, že sa rozhodla, že ju bude obchodovať.

Jean Paul Gaultier očividne miluje Nabillu, ale vy? Som si istý, že bola len na pristávacej dráhe, aby získala publicitu pre dizajnéra (v minulosti mal bežnú dievčenskú speváčku Beth Ditto), ale stále chceme vidieť reality hviezdy v couture show? prediskutovať!

Ссылка на основную публикацию
2019