Ponúkame nové nohavice Loft’s Fit Sprievodcu testom: Pozrite sa na výsledky!

Keď sme počuli, že Loft strávil hodiny a hodiny hovoriac s viac ako 10.000 ženami po celom Spojených štátoch v nádeji, že získajú informácie na modernizáciu svojej linky na nohaviciach, boli sme celkom nadšení. Tiež sme ich dali skúsiť. Tak som vzal Jennu a Kat, dve pôvab zamestnanci, ktorí majú vôľu nosiť šaty, cez ulicu a Loft a prinútili ich vyskúšať pár párov.

podkrovie pants jenna kat shopping

Zoznámte sa s Jennou a Kat

Podľa značky Loft značka vykonala úpravy v štyroch kľúčových oblastiach: pás, nohy, prerušenie kolena a zadné vrecká, aby sa zabezpečilo dokonalé prispôsobenie.

podkrovie pants kat maroon pants

Marisa Straight-Leg nohavice v Rustic Port, 69,50 dolárov, loft.com; Blúzka klubu Henley Henley, 49,50 dolárov, loft.com; Zošívací pás na zvieratách (podobný ako Kat’s)

39,50 dolárov, loft.com

Zaviedli tiež päťminútový test fit fit, ktorý je v obchodoch, aby pomohol ženám zistiť, ktoré nohavice sú pre nich najlepšie.

podkrovie pants jenna black pants2

Marisa Straight-Leg nohavice v čiernom prevedení, 69,50 dolárov, loft.com; 3/4-Sleeve Pima Bavlna Cardigan, 44,50 dolárov, loft.com; Petite Ballet Dot-Print rukáv Tie-Neck Shell, 54,50 dolárov, loft.com; Pamela vyrezaná Mary Jane čerpadla, 89,50 dolárov, loft.com

Rôzne zázraky sa nazývajú Marissa, Julie a Zoe a riešia nejaké obavy. Marissa je celkom univerzálne fit a pracuje pre niekoho, kto má rovnaký pomer hip-k-pás. Julie pracuje na niečom, čo je o niečo oveľa viac zakrivené a Zoe je pre niekoho, kto je veľmi hore a dole.

podkrovie pants jenna maroon pants

Julie Straight-Leg nohavice v rustikálnom prístave, 69,50 dolárov, loft.com, Mini Animal-Print Tie-krk Henley Shell, 54,50 dolárov, loft.com

Naše zistenia? Nie je to nutne strih a sušenie, pokiaľ ide o to, aký typ nohavíc vám vyhovuje. Kat a Jenna mali byť Julies, ale zistili, že aj oni milujú spôsob, akým Marissas zapadá. Tak skúste skúsiť rôzne rezy, pretože viac ako jeden typ nohavíc môže byť pre vás dobré.

podkrovie black pants kat

Marisa Straight-Leg Crepe Tuxedo nohavice, 69,50 dolárov, loft.com; Čipka a Grosgrain Front Shell, 54,50 dolárov, loft.com

Aké sú vaše problémy pri nakupovaní dna? Ako osobná nohavička osobne môžem ponúknuť dva tipy: Pozrite sa na nohavice, ktoré majú vysoké zadné vrecká, pretože vytvárajú ilúziu vyššej spánku a párov s nižšou zlomeninou kolena, ktorá pomáha predĺžiť nohu. Myslíte si, že ste osobou na nohavičkách alebo na sukni? zdieľam!

Fotky: Kelly Sherin
Ссылка на основную публикацию
2019