NYC Vintage Sıcak Nokta: Marlene Wetherell

1121 vintage2 fa

Bazen, modada, sadece ilham almanız gerekir. (Özellikle kırmızı halı ve pist sahneleri tatil için yavaşlarsa!) Öbür gün eski bir mağaza avına çıkmaya karar verdim. Geçmişin stillerine bakmak, neyin gelip geleceğini tahmin etmem için her zaman harika bir yoldur. Bulduğum en ilham verici mağaza

Marlene Wetherell Vintage Moda ve Fotoğrafçılık. Chanel ceketleri ve YSL bluzları gibi ikonik parçaları görmek çok eğlenceliydi – moda tarihinin tüm büyük parçaları, dükkanında oturuyorlardı.!

Marlene’e en çok aranan eşyaların dükkanında ne olduğunu sordum, ve benimle birlikte gelen tüm kızların kısa, şeffaf, çiçekli elbiseler ya da etekleri arıyorlardı. Ve en çok satan trendleri için? Kokteyl parti elbiseleri, lucite aksesuarlar, tulumlar ve lame (metalik) kumaşlar. Ayrıca en iyi 5 vintage alışveriş ipucunu paylaştı:

Bir şey zamansız satın

Bir etiket satın alırsanız, ikonik bir parça satın aldığınızdan emin olun..

Kaliteli Parça Almak

Eski alışveriş yaptığınız zaman, kaliteli bir ürüne bakın.!

Modern Yapmaktan Korkmayın

Kumaşı veya bir parça fikrini seviyorsanız, güncellemeyi ve daha modern hale getirmek için değişiklikler kullanın..

Çağınızı Bul

Tüm eski mağaza sahipleri belirli bir zaman dilimine odaklanmış görünüyorlar, bu yüzden kişisel zevkinize uygun bir dükkan bulun (Kişisel olarak, ben daha çok 80’li bir kızım).

Vintage-Crazy gitme

Vintage “sağ” giymenin anahtarı, modern parçalarla karıştırmaktır, bu yüzden vintage başınızı ayak parmağınıza takmayın. Aksi halde, bir zaman makinesinden bir adım atmış gibi görünebilirsin..

Çok şık!

1121 vintage3 fa
1121 vintage4 fa

Bunları ne kadar seviyorsun?

NYC bölgesinde iseniz, ben kesinlikle Marlene’in dükkanı tarafından durdurulmasını tavsiye ederim. Onu şu adreste bulabilirsiniz:

Marlene Wetherell Vintage Moda ve Fotoğrafçılık

Gösteri Yeri / Gallerie 210

40 West 25th Street

New York, NY 10010

917.225.0662

Vintage satın alıyor musunuz Moda ilham için ne yaparsın?

Ссылка на основную публикацию
2019